לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2007, 18:40
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
תחקיר "עובדה" על פרשיותיו של אולמרט שתוכנן לשידור ביום ה', נדחה עקב פרסום מחלתו

במערכת תוכנית התחקירים "עובדה" החליטו היום (ב') לדחות את שידור כתבת התחקיר על ראש
הממשלה אהוד אולמרט, בעקבות הודעתו על שלקה בסרטן בלוטת הערמונית. התחקיר, שאמור
לחשוף גילויים חדשים בתיקי החקירה נגד ראש הממשלה, אמור היה לפתוח את העונה ה-14 של
"עובדה".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3465427,00.html

--------------------------------------------------
שונרא הביא לינק זה בהקשר לאשכול אחר, אך הוא זכאי לאשכול משל עצמו. מפחיד לחשוב עד כמה
ציני יכול האיש הזה להיות: לחולל רעש ממחלתו, בידיעה שהדבר יסייע לו להתמודד מול חשיפת
פרשיותיו. בכל הנוגע אליו, לחשוד בו בכוונות טהורות, זו הקונספירציה האמיתית, בעוד שלחשוד בו
במעשים ציניים ולא נקיים, זו כנראה דרך המחשבה הסבירה היחידה לגביו...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2007, 19:59
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

טעות. הקודם פישל בענק בתחום: הצטלם אחרי השבץ הראשון וסיפר שהכל אחלה...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "לא פעם ראשונה שראש ממשלה מטעם..."

למרבה הצער, הניסיון למכור לנו אותו ככשיר, הלך פייפן, כששבועיים אח"כ הסתבר שבאט"ד חושבים
שהתדמית חשובה מהאמת - בדיוק כמו כאן. ראש הממשלה המופלא והלחלוטין-לא-חשוד-בפלילים
חלה במחלה ש95 אחוז מהלוקים בה, מחלימים ממנה לחלוטין, ושבמהלכה הוא יצטרך לצאת לחופשת
מחלה לכמה שעות בלבד. במקום לציין זאת בהודעה רשמית של הלשכה - הם כינסו מסיבת עיתונאים
צעקנית, החרידו את עם ישראל - ואז בישרו שבעצם אין מה לדאוג...
התועלת שהפיקו מהטררם התקשורתי, הוכיחה עצמה חיש-קל - תחקיר בתכנית טלוויזיה מצליחה,
בוטל. אתה כמובן חושב שאצל אולמרט אין שיקולים זרים בנוגע למסיבות העיתונאים שלו, אבל אני
מניח שאתה גם סבור שאנשים קונים את פסלוני קליפות הביצים של עליזה ב15,000 דולר, כי היא
נורא נורא מוכשרת...
בקיצור, הניסיון להגן על מי שהוכיחו בכל פעם את חוסר ליבם, הוא ניסיון מיותר. מעבר לכך, השימוש
במילה קונספירציה בכל פעם שאין מה להגיד, הוא תופעה מרתקת שאני מניח שסוציולוגים
מריצים עליה ים של דאחקות...
ישן 29-10-2007, 20:40
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "טעות. הקודם פישל בענק בתחום: הצטלם אחרי השבץ הראשון וסיפר שהכל אחלה..."

תחשוד בכל אופן שבו הוא היה מטפל במקרה:-

א) אם היה נמנע מלצאת לתקשורת, והיו מגלים את המצב אחרי הניתוח, היו אומרים "הוא ניסה להראות שהוא כשיר, ואולי לא היה כשיר. ובין אם היה כשיר או לא, היה ראוי שהציבור ידע ויחליט."
ב) גם כשהוא כן מגלה את מצבו - זה חשוד, אולי מדובר בספין.

אולי היו שיקולים זרים שהובילו להחלטה, אבל זה מה שהיו טוענים בין כה במקרה הזה, תקן אותי אם אני טועה.

אגב, במילה קונספירציה אתה השתמשת בהודעה אליה הגבתי. אני יודע שלך יש מה להגיד.
השימוש בה תמיד מתאר מצב שבו אנשים סבורים שהמידע שמוצג להם לא נכון.
מה לעשות שזה בד"כ בא דווקא מצד מסויים של המפה הפוליטית.

ישן 29-10-2007, 21:26
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

אולמרט למערכת עובדה :
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "תחקיר "עובדה" על פרשיותיו של אולמרט שתוכנן לשידור ביום ה', נדחה עקב פרסום מחלתו"

בהודעתי הדרמטית במסיבת העתונאים המיוחדת מהיום, הבהרתי שאני רואה עצמי כשיר לחלוטין למלא את שליחותי הציבורית. כפי שהודעתי וגם אישרו רופאי - מחלתי ניתנת לטיפול וריפוי ואין בה כדי לפגום כלל ביכולתי לתפקד. אני עומד לרשות חוקרי המשטרה למיצוי מהיר של חקירותיהם בחשדות המופרכים שמיוחסים לי. כפי שאני מתכוון להמשיך כרגיל ואפילו ביתר שאת בתפקודי השוטף, אני מצפה מכל המערכות להמשיך בפעילותם ובתוכניותיהם וזה כולל גם את תוכנית התחקירים "עובדה"!

להסרת ספק ההודעה הנ"ל לא הושמעה (עדיין...) מפי אולמרט או דובריו. אם היתה מושמעת (ואף נענית...) - היה בכך כדי להכביד רבות על מבקריו ומלעיזיו...

בכל אופן, אני מוצא לנכון להצטרף לכל דורשי שלומו של אולמרט ולאחל לו - החלמה שלמה ומהירה.
וגם להביע תקווה שאולי הוא בכ"ז ישתכנע שעדיף עבורו, עבור משפחתו ועבור עם ישראל, לעזוב מיוזמתו הוא את הזירה הציבורית ולעבור לעיסוקים ביתיים ומהנים ככל שיעלו בדעתו.

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

ישן 29-10-2007, 22:38
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מה לדעתך הוא צריך לספר לנו על זה? אנא ספר מהו תרגומך של הטקסט הזה לעברית...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי עלה של זית שמתחילה ב "עדיף עבורו ועבור..."

מסתבר שבמסגרת הניסון שלך לתפקד כצנזור-על פה, אתה גם מחליט שמי שממליץ לראש ממשלה
מושחת (שהיום סיפר לנו כמה שהוא חולה) להתפטר, הרי שהוא בעצם מרמז לנו על משהו.
ובכן אני אכתוב זאת פעם אחת: אתה ל-א תנסה לשמש כאן כצנזור-על, באמצעות ניסיונות להלך
אימים על גולשים ע"י פרשנויות יצירתיות לטקסטים שלהם. גולשים יכתבו כאן בחופשיות כל זמן שאינם
עוברים על חוקי המדינה והאתר - ולא, אתה לא מקור הסמכות לפרשנות על חוקי המדינה והאתר.

במידה ותנסה שוב לאיים על גולשים במטרה לגרום להם לחשוש להביע דיעה - אתה לא תכתוב כאן
יותר. אני לא מתכוון לנהל איתך מו"מ - שנינו יודעים מה ניסית לרמוז כאן ובאיזה אופן ניסית לאיים.
לא יהיו אזהרות נוספות - פעם שלישית בתוך יומיים, זה די והותר עבור גולש יחיד.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:44

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר