לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2007, 12:42
  ash.shiran ash.shiran אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.07
שלח הודעה דרך MSN אל ash.shiran
היי לכולם ..! בקשר לפרויקט גאמא

שלחו לי זימון למבחני התאמה לגמא ב- 1.10.07
הבנתי שהנושא "קצת" חרוש כאן בפורום אבל עדיין לא מצאתי משהו שעונה על השאלה שלי..

אוקיי אז קודם כל אני תלמידת י"ב יש לי ידע של 5 יח"ל במדעי המחשב פסקל {אגב שנה אחרונה שמלמדים פסקל},
במקביל קיבלתי מלגה ללימודי הסמכת CCNA INTRO -ניהול רשתות תקשורת נושא שמעניין אותי קצת יותר מתיכנות- במכללת HIT חולון.
אני מגדירה את הידע שלי בתחום המחשבים כממוצע {חשבתי שהרמה שלי יחסית לגילי די גבוהה אך מהתרשמותי בנושא בפורום שמתי לב שאנשים פה ממש יודעים ולומדים הרבה יותר! חח}

- תחום המחשבים עניין אותי ודרך הלימודים גם התחלתי לחשוב על קריירה בהייטק אתם יודעים עבודה מסודרת ,רכב ,משכורת טובה..
-צבא מבחינתי היה לשרת בתפקיד עם פעילות בוא נגיד לא סתם מזכירה,משהו יותר קרוב לקרבי.
מכיוון שאני לומדת מחשבים חשבתי על זה פעמיים והבנתי שכדאי לי להתנסות וללמוד דברים חדשים בצבא בתחום וכך יעזור לי בחיים האזרחיים לאחר מכן..

** בכל אופן השאלה שלי היא לגבי איזה תפקידים עשויים לעניין אותי בצבא אם זה במחשבים, גאמא לדעתי נשמע מצויין אך משעמם כי הבנתי שהעיסוק שם לרוב הוא בתיכנות ממ קשה קשה לבחור ואני רוצה להפיק את המירב שאני יכולה!

מקווה שתעזרו לי ..

שירן אשכנזי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2007, 13:00
  kGen kGen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ash.shiran שמתחילה ב "היי לכולם ..! בקשר לפרויקט גאמא"

הייתי במיון כזה בשבוע שעבר, ושתדעי לך- זה לא רק תיכנות. כן, היה שם מבחן תיכנות, בואי נגיד שהוא היה "קצת" קשה מהבגרות.. אבל חוץ מהמבחן הזה, היה מבחן אמריקאי על ידע בתחומים שונים במחשבים. והמבחן הזה נתן לי תמונת מצב כללית לגבי מה אנשים עושים בפרוייקט הזה, ודיי אהבתי את הרעיון.

עוסקים שם גם ברשתות, אבטחת מידע, ותכנות אלגוריטמים לא פשוטים. לא נראה לי שמתכנת בחמ"ן כותב תוכנות לניהול מחסן...

אם את רוצה להתעסק במחשוב רציני בצבא, לדעתי, זה המקום הכי מתאים..

ואני אוסיף:
החברה שמתמודדים על התפקיד הזה הם רציניים. גם אני חשבתי שאני "אס" במחשבים בקבוצת הגיל שלי, עד שהתחלתי בכל הקטע הזה של של לחפש תפקיד טוב בצבא.. גם בעתודה, וגם בגאמא, לא חסרים אנשים בני 17-18 שמסיימים תואר ראשון בתמתיקה או מחשבים.. נגד כאלה קשה להתחרות, אבל אתגר זה דבר טוב.

נערך לאחרונה ע"י kGen בתאריך 23-09-2007 בשעה 13:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר