לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2007, 03:40
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinhas18 שמתחילה ב "ידע כללי - זיהוי מטכ'ליסט"

אין שום דרך לדעת בוודאות אם זה שיושב לידך בתחנת אוטובוס הוא מטכ"ליסת או לא. סיכה יש להם, אתה תראה אותה לא מעט בחתימות פה בפורום, אבל הם לא הולכים איתה. נראה לי זה רק לטקסים.

יש לי חבר בצנחנים שאח שלו היה בשלדג, והחבר הזה אומר שהם בכלל לא יוצאים מהבסיס המדים, אלא על אזרחי ויש להם הסעות ככה שהם גם לא משתמשים באוטובוסים.

מן הסתם זה נראה לי מאוד לא סביר העסק הזה...בכל זאת, אתה יודע איך זה עם סיפורי "אח של חבר של דוד שלי הוא ביחידה כזו-או-אחרת."

לגבי יחידות אחרות, יש שמועות שהיחידות הולכות עם תג של הבסיס שבו היחידה נמצאת. אז למשל, שלדג תלך עם תג של בסיס פלמחים. מאיפה לך או לכל אחד אחר אבל, לדעת אם החיל הזה הוא מכונאי או מציל בבריכה או בקורס טייס או לוחם שלדג.

you get the point.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:17

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר