לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-07-2007, 18:44
  נירו@@ נירו@@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.07
נעל טובה אבל..
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Dean שמתחילה ב "אחלה נעל. תבדוק גם את ה..."

השאלה היא באיזה משטחים אתה רץ.. מה משקל הגוף שלך.. ואם יש לך בעיות ריצה כלשהם בגלל שכל נעל מספקת תמיכה אחרת..
יש נעלים שמותאמות לאנשים בעלי משקל קל ולהפך..
נקודה חשובה היא באיזה משטח אתה רץ.. אספלט .. עפר וכדומה.
מה הקילומטר'אז שלך במשך השבוע? וגם אם אתה מעוניין להתאמן איתם ולרוץ איתם בימי מיונים אם אתה הולך לעשות.. (קצב השחיקה של הנעל)
לכל נעל יש את הייחודיות שלה ואת המטרה שלה, לכן הייתי ממליץ לבדוק את הגורמים האלו ואז לקנות.
מה שבטוח זה שאתה תמיד יכול לשאול בחנות עצמה לפני הקנייה.
אני אישית ממליץ אם כבר אתה הולך לקנות סקאוני אז בר"ג בחנות האם, מכיוון ששם יש אנשים באמת מקצועים(לא מזלזל בשאר החנויות)שמתעסקים יום יום עם התחום ככה שאם אתה הולך לקנות נעל סקאוני אז אני ממליץ על החנות בר"ג.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2007, 01:04
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי NSH שמתחילה ב "יש לך כסף? נייקס שוקס לדעתי..."

לדעתי צריך להוסיף לחוקים משהו נגד חירטוטים. אני לא רואה שום הבדל בין להגיד "תקנה שוקס - רק לא סוקוני" ולבין להמליץ למישהו לרוץ 7 פעמים בשבוע. בשני המקרים אתה פוגע בבריאות של הנמען.

שוקס זה נעל צעצוע over-priced (כמו כל נעלי הריצה של נייק, גם הנורמליות יותר), ואפילו אחראי השיווק של נייק בארץ אמר ששוקס\אימפקס\איירמקס360 זה בקטגורית הנעלי ריצה אבל הם לא נעליים לריצה מקצועית (יענו אתה יכול לרוץ איתם בשביל להספיק לאוטובוס, ואתה יכול לרוץ איתם פעמיים בשנה כשיש ריצת 2000 בבצפר - וגם זה לא מומלץ).
סאקוני זאת חברה שמתמחה בנעליי ריצה וכל הזמן משפרת ובודקת את הביצועים של עצמה, ובתור עובדה יש הרבה מאוד אורטופדים שממליצים עליה לאנשים עם בעיות רגליים. אני רוצה שתמצא לי אורטופד אתי שיכול להמליץ על נייק שוקס.

בקיצור, אל תכתוב שטויות חסרות בסיס בתחום שההבנה שלך בו היא אפסית.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

ישן 04-07-2007, 16:01
  NSH NSH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.05
אל תכתוב שטויות חסרות בסיס בתחום שההבנה שלך בו היא אפסית
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Dean שמתחילה ב "לדעתי צריך להוסיף לחוקים משהו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Dean
אני לא רואה שום הבדל בין להגיד "תקנה שוקס - רק לא סוקוני" ולבין להמליץ למישהו לרוץ 7 פעמים בשבוע.

אתה לא רואה הבדל כי ההבנה שלך היא אפסית.

נייק שוקס:
The tongue of the shoe is made with perforated EVA foam, which allows for more airflow to the foot. While running you could actually feel a small sort of breeze on your feet, allowing them to feel cooler and not cook inside. They also have flat webbing loops for the laces to reduce pressure on the top of your foot. Flat laces stay tied a hell of a lot better than round laces, so you're not always stopping to re-tie them. Definitely a bonus.
The Nike Shox also includes something that you can't see. Built into the forefoot sole of the shoe there is the Nike Zoom Airbag, which greatly reduces pressure under the front of your foot. These things also come with quite the grip on the sole. Works very well when running uphill.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Dean
שוקס זה נעל צעצוע over-priced (כמו כל נעלי הריצה של נייק, גם הנורמליות יותר), ואפילו אחראי השיווק של נייק בארץ אמר ששוקס\אימפקס\איירמקס360 זה בקטגורית הנעלי ריצה אבל הם לא נעליים לריצה מקצועית (יענו אתה יכול לרוץ איתם בשביל להספיק לאוטובוס, ואתה יכול לרוץ איתם פעמיים בשנה כשיש ריצת 2000 בבצפר - וגם זה לא מומלץ).

מה אתה מבלבל, מה?!!?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Dean
סאקוני זאת חברה שמתמחה בנעליי ריצה וכל הזמן משפרת ובודקת את הביצועים של עצמה, ובתור עובדה יש הרבה מאוד אורטופדים שממליצים עליה לאנשים עם בעיות רגליים.

סבבה אחלה נעליים סאקוני, אבל אני לא המלצתי על סאקוני אלא על נייק...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Dean
אני רוצה שתמצא לי אורטופד אתי שיכול להמליץ על נייק שוקס.

מצאתי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Dean
בקיצור, אל תכתוב שטויות חסרות בסיס בתחום שההבנה שלך בו היא אפסית.

לסיום,
אל תפול עליי בגלל שההמלצה שלי שונה משלך.
ישן 04-07-2007, 16:21
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי NSH שמתחילה ב "אל תכתוב שטויות חסרות בסיס בתחום שההבנה שלך בו היא אפסית"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NSH
אתה לא רואה הבדל כי ההבנה שלך היא אפסית.

נייק שוקס:
The tongue of the shoe is made with perforated EVA foam, which allows for more airflow to the foot. While running you could actually feel a small sort of breeze on your feet, allowing them to feel cooler and not cook inside. They also have flat webbing loops for the laces to reduce pressure on the top of your foot. Flat laces stay tied a hell of a lot better than round laces, so you're not always stopping to re-tie them. Definitely a bonus.
The Nike Shox also includes something that you can't see. Built into the forefoot sole of the shoe there is the Nike Zoom Airbag, which greatly reduces pressure under the front of your foot. These things also come with quite the grip on the sole. Works very well when running uphill.

קראת את הטקסט בכלל? כל מה שכתוב שם זה שהנעל מאוד מאווררת, השרוכים שלה שטוחים ושיש לה כרית אוויר בלתי-גלויה (וואו! כרית אוויר! איזה טכנולוגיה חדשנית...אם אתה גר בשנות ה80 של המאה הקודמת).

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NSH
מה אתה מבלבל, מה?!!?

כל מה שכתבתי זה עובדות. אתה זה שמבלבל בינתיים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NSH
סבבה אחלה נעליים סאקוני, אבל אני לא המלצתי על סאקוני אלא על נייק...

זה לא עניין של המלצה. אין לי בעיה עם המלצות, יש לי בעיה עם זה שאתה אומר למישהו אחר שנעל שוקס היא טובה לריצה ונעל סאקוני לא. זה פשוט שקר שככל הנראה נובע מבורות, ועם בורות ושקרים יש לי בעיה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NSH
מצאתי.

תראה לי איפה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NSH
לסיום,
אל תפול עליי בגלל שההמלצה שלי שונה משלך.

אני לא נופל עליך בגלל שהממלצה שלך שונה, כבר הסברתי למה אני "נופל עליך".

לידע כללי, עבדתי קרוב לשנה ברשת ספורט גדולה, עברתי הרבה הדרכות בנושאים של נעלי ספורט (עם דגש עיקרי על נעלי ריצה והליכה) בעיקר במותגים: סאקוני, נייק וניו-באלנס.

את כל מה שכתבתי קודם לכן, כתבתי על בסיס ידע אישי, ניסיון אישי וידע שרכשתי מההדרכות שהעבירו לי אנשים שעובדים עבור המותגים הנ"ל. כל מה שכתבתי על נייק כתבתי על בסיס התרשמות אנשים שקנו אצלי בחנות, התרשמות עובדים ותיקים ממני, והמילים של אנשי השיווק של נייק - שתאמין לי, מבינים "קצת" יותר טוב ממך. נעלי הריצה המקצועיות של נייק הן רק נעליים מסדרת BOWERMAN שכוללות בין היתר את הפגסוס והסקיילון. כריות אוויר זה טכנולוגיה מיושנת משנות ה80, ובכל דגמי הריצה המקצועיים של של נייק (וגם של חברות אחרות) מתבססים בד"כ בחומרים מוקצפים למינהם (בד"כ בשילוב עם כריות אוויר).
בשוקס בחלק מן הדגמים יש כרית אוויר חבוייה ובנוסף יש את ה"צינורות" מאחורה ש"מתבססות" על בולמי זעזועים במכוניות פורמולה 1. בפועל זה סתם גימיק שיווקי חרטאי. אתה יכול לשאול כל אחד שריצה היא חלק מהמקצוע שלו, והוא יגיד לך ששוקס זה חרטא.

עריכה:
עוד דבר קטן: אתה יכול לא לקבל את הדעה שלי, לא ממש איכפת לי מה אתה חושב, אבל לא משנה מה תגיד, אני עדיין יותר מבין ומנוסה ממך בתחום, ועד שלא תשקיע לפחות בקצת סקירה של הנושא בו אתה מתיימר להבין - לפחות תכבד אותי, את חברי הפורום ואת עצמך ותשתוק.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

נערך לאחרונה ע"י Dean בתאריך 04-07-2007 בשעה 16:25.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר