לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-07-2007, 22:31
  Laxio Laxio אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי WqBw שמתחילה ב "התיעצות - מודיעין ."

אין פה שום דבר חסוי.

בתור פרופיל קרבי, אם אתה מתמיין למודיעין, אתה מקבל יום סיירות. אתה יכול לקבל גיבוש אחריו, אתה יכול לעבור את הגיבוש ובמידה והתקבלת ליחידה מיוחדת וגם למודיעין, תוכל לבחור לאן אתה רוצה להתגייס.

בתור מתמיין למודיעין אתה גם תמלא מנילה אבל אם תשאר ממוין למודיעין אז כמובן שלא תתגייס למה שבחרת במנילה. בנוסף, לדוגמא אם תרצה לקבל גיבוש צנחנים/סטילים/קשר"גים, אתה תצטרך לחתום ויתור על מודיעין כי המנילה מוקפאת עד ויתור או אי התאמה למודיעין.

אז בעצם אתה יכול לבחור בשני מסלולים (תלוי איך אתה רוצה להרוויח את הכסף הגדול שלך בצבא):

1) מודיעין/סיירות/טייס/חובלים/יחידות מיוחדות
2) מנילה

לדעתי אם יש מצב למודיעין מבחינתך, תישאר עם זה. תתמיין לכל הדברים שאתה יכול וכשאתה מקבל מנילה מקסימום אם ראית משהו שאתה נורא חושק בו תרד מהעניין של מודיעין.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2007, 16:45
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי isoTop שמתחילה ב "אני לא יתפלא אם תקבל חסימה..."

יש לך בעיה נפשית קשה. תסביך אישיות שאתה מרגיש תמיד נחות ביחס לשאר האנשים. בימנו יש פסיכולוג או פסיכיאטר ופרוזק יכול לעשות לך קסמים...
יפה שהצלחת למצוא שמץ השוואה עצמית בהודעה שלי או שחצנות, כאשר כל מה שההודעה אומרת זה שאם אתה גבר (לא ברמת הסלנג, אלא אם יש לך בולבול, אתה יודע, הצינור הזה למטה...) ויש לך פרופיל קרבי (לא אם אתה רמבו, אלה אם יש לך פרופיל 72-97), אתה תקבל שאלון ליחידות שדה.
מנילה מקבלות בנות וגברים (שוב, אלא עם הבולבול) שהם בנים יחידים או בעלי פרופיל עורפי (כאלו שיש להם פרופיל 64 ומטה, שוב, לא כאלו עם עורף נחות מהעורף העליון שלי...).

אם תרצה, שכן שלי הוא פסיכיאטר נהדר, אני אומר חודש-חודשיים והמינון הנכון וכל הבעיות שלך יפתרו :\
ישן 04-07-2007, 17:17
  michelle15g michelle15g אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Laxio שמתחילה ב "נכון. לדוגמא חבר שלי שממויין..."

אין קשר בין זה שחבר שלך ממויין לגאמא לפני הצו הראשון לבין זה שהוא לא קיבל שאלון העדפות. אני התחלתי את המיונים לגאמא לפני ובכל זאת קיבלתי.

כנראה שלא אמרתי את זה בצורה ברורה. התפקיד ההוא שהצבא צריך ומחליט שהוא לוקח אותך אליו הוא תפקיד שלא צורך מיון. רק אם זה המקרה, האדם לא יקבל מנילה.
גאמא זהו אוסף מסלולים שלכולם צריך מיון כך שזה לא ימנע מבן אדם קבלת מנילה. מודיעין לא מונע קבלת מנילה למרות שיש גורמים פחות מעודכנים שיגידו שכן. יכול להיות שבעבר זה היה נכון ומכאן הם הסיקו מסקנות.

בד"כ לא שולחים מנילה כשמתכוונים לשים בו רק תפקיד אחד באזור של התפקידים ללא מיון ובלי תפקידים בכלל בצד של המיונים.
נראה לי שרק אנשים בעלי פרופיל עורפי מגיעים למצב בו לא שולחים להם מנילה או שאלון מפני שבד"כ לקרביים יש אפשרויות.
כדי שיהיה ברור, אני לא מזלזלת באנשים שלא קיבלו מנילה או שאלון העדפות. במקרים רבים הצבא פשוט מחליט שאנשים שעושים בגרויות מסויימות ישלחו לתפקיד מסויים. בד"כ זאת הסיבה לכך שמאפשרים להם תפקיד אחד.
ישן 04-07-2007, 20:13
  michelle15g michelle15g אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Laxio שמתחילה ב "[QUOTE][font=Verdana]מודיעין..."

לא אמרתי שחבר שלך לא קיבל בגלל מודיעין. סביר להניח שאלא אם כן הוא התקבל עד שליחת המנילות, הסיבה לא הייתה גאמא.
אתה לא הגורם הלא מעודכן. הייתה לי מדריכה בגדנ"ע שגם טענה שמי שממויין למודיעין לא מקבל מנילה. במקרה אני התמיינתי למודיעין ולגאמא ואני יודעת שאין קשר למנילה.
יש מישהו מהכיתה שלי שלא קיבל מנילה ואני יודעת שהסיבה זה בגלל שהוא מיועד לתפקיד.
גם רשמו את כל הדברים האלה בפורום בעבר. שהמקרה היחיד בו לא נשלחת מנילה זה כשהמלש"C מיועד לתפקיד מסויים שהוא לא התנדבותי. גאמא שבמודיעין נחשב להתנדבותי כי כמעט בכל מסלוליו יש צורך בחתימת קבע. כל מסלול במודיעין נחשב להתנדבותי גם אם לא חותמים בו קבע. הם לא לוקחים אנשים שלא קוצים להיות שם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:39

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר