לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-06-2007, 23:33
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iKamoni שמתחילה ב "את מלאך!"

1. באמת תמונה מעניינת במיוחד, לדעתי איך שהיידים שלה בפריים זה נראה כאילו היא אומרת" יאללה צלם אותי ותן לי ללכת".
אולי אם היא הייתה משלבת את הידים על בית החזה, עוצמת עיניים ומרימה את הפנים למעלה היה משדרג את הפריים, עריכה מעניינת.

2. למה לא תפסת את הטיפה עצמה? זה היה יכול להיות אחד הפריימים הטובים בפורום לאחרונה של טיפות המים המשעממות... הרקע משתלב יפה.

3. לא יודע אם זה כתוצאה מהעריכה או לא אבל האיכות ממש ירודה פה, הרקע נחמד ויוצא טוב עם הפרח אבל האיכות!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-06-2007, 08:39
צלמית המשתמש של iKamoni
  iKamoni iKamoni אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי mp26 שמתחילה ב "[b]1. באמת תמונה מעניינת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mp26
1. באמת תמונה מעניינת במיוחד, לדעתי איך שהיידים שלה בפריים זה נראה כאילו היא אומרת" יאללה צלם אותי ותן לי ללכת".
אולי אם היא הייתה משלבת את הידים על בית החזה, עוצמת עיניים ומרימה את הפנים למעלה היה משדרג את הפריים, עריכה מעניינת.

2. למה לא תפסת את הטיפה עצמה? זה היה יכול להיות אחד הפריימים הטובים בפורום לאחרונה של טיפות המים המשעממות... הרקע משתלב יפה.

3. לא יודע אם זה כתוצאה מהעריכה או לא אבל האיכות ממש ירודה פה, הרקע נחמד ויוצא טוב עם הפרח אבל האיכות!

תודה על התגובה.
לדעתי ההעמדה לא הייתה מאולצת, מכיוון שהיא הייתה מאוד משוחררת ולא מיהרה לשום מקום.
יכול להיות שזה נראה ככה בגלל התפיסה הספציפית... לדעתי זה מוסיף.

ובתמונה השניה, חשבתי שלתפוס את הטיפה בחיבור עם המים זה קצת בנאלי...
אז תספתי אותה נכנסת לתוך המים... לטעמי זה יצא יותר מעניין...

והאיכות ירדה מכיוון שלא הצלחתי לשמור באיכות טובה מתחת ל250 ק"ב כדי להעלות
את התמונות לשרת של פרש, וכאשר לא עושים את זה אני תמיד שומע הערות...

ישן 26-06-2007, 01:05
צלמית המשתמש של Peets
  Peets Peets אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Espires שמתחילה ב "אהבתי את התמונות שלך אבל..."

מחזק את אביחי בנוגע לעריכה המוגזמת ומרחיב.

מצטער,
אבל לא אהבתי את התמונות.
בטח לא כשיש להן קשר מועט מבחינתי במצבן הנוכחי לפורום צילום.
מבחינה טכנית - בראשונה אין הרבה. הראשונה ממורכזת ומשעממת בפני עצמה. הכנפיים הממוחשבות, האיפור הכבד, הצבעים החזקים והמוגזמים..
לא משתייך לי לכלום, איבד מבחינתי את כל המשמעות הצילומית. בלי להיות בוטה - חיפוי על תמונה לא טובה, עיבוד מוגזם שמחזק תמונה לא אמיתית ולא נכונה. [בפורטרט בפני עצמו לא מצאתי עניין חוץ מהמבט ה"ואנה בי דוגמנית". החיתוך די שגרתי והרקע מאולתר ולא מוקפד.]
השניה היא הטובה בסט מבחינתי. איכשהו מעניינת, המסך מאחור מוסיף והצבעים טובים. (אם כי אני כבר לא בטוח מה אמיתי ומה לא.)
האחרונה נחמדה. הרקע המלא טיפות מוסיף והצבעים מדהימים. [שוב, טו מאצ'. אבדה מבחינתי כל האמת שבתמונה.] זהו, קומפוזיציה גם די שגרתית.

בגדול - אני חושב שעריכות הגזם המטורפות האלו נוגדות את כל נפלאות הצילום.
שוב - הפריים הראשון והשלישי "יפים" רק בזכות העריכה. (לא, לא ראיתי את המקור אבל אני יכול לתאר לעצמי איך הוא נראה לפי העריכה המוגזמת.) אני לא חושב שתמונה צריכה להיות טובה רק בזכות עריכה, ואם כן - יש עם זה בעיה. והאמת - זה אפילו די מכעיס אותי ומעציב אותי שזה מה שעושים מצילומים היום.

מצטער אם אכזבתי או העלבתי,
זו דעתי האישית.

שיהיה לילה מעולה.
רותם

נערך לאחרונה ע"י Peets בתאריך 26-06-2007 בשעה 01:09.
ישן 26-06-2007, 03:50
צלמית המשתמש של tita
  משתמש זכר tita tita אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל tita שלח הודעה דרך MSN אל tita Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Peets שמתחילה ב "מחזק את אביחי בנוגע לעריכה..."

רותם לא להתאכזב.
אני לא רוצה לפתח דיון אבל זאת עובדה היום שעריכה היא חלק בלתי נפרד מצילום.
נכון העניין הוא להגיע לפריים מושלם עוד בשעת הצילום אבל כולנו יודעים שאין כזה דבר מושלם ותמיד תמיד יש מקום לעריכה.
לפי דעתי עריכה טובה פשוט מוציאה את הפוטנציאל שחבוי בתמונה, כל עוד לא שינית פרטים פיזיים בתמונה הכל בסדר מצידי.
ומשפט שאני תמיד אומר זה, אם התמונה בסופו של דבר נראית טוב וכביכול "מוכרת" אז מה זה משנה לך יותר מדי ערוך או לא יותר מדיי ערוך ברגע שהצלם השג את המטרה שלו זהו פה נגמרת העבודה הוא עשה את שלו אם זה בצילום ועם זה בצילום ושילוב של עריכה.
בכל מקרה יש שעורכים בצורה כבדה באותה הדרך ויודעים לערוך ככה שזה יראה טיבעי אבל עדיין ישאר מדהים (AKA קוקו שלנו...) ויש שעורכים ככה שאתה תרגש בעריכה בוודאות...
אני לא רואה הבדל בין השנים ולא רק זה להבדיל ביניהם פשוט לא יהיה פייר.

שוב אני חוזר ואומר.
אלא אם כן אתה צלם עיתונות מכל סוג שהוא אז אל תערוך תמונות, אם לא...זה כבר סיפור אחר תשתגע כמו שאומרים go wilde אתה פשוט לא מבין מה עריכה יכולה לעשות לתמונות שלך...אם הזמן על הפוטושופ אתה כבר תראה שעריכה היא חלק בלתי נפרד מהגימור של התמונה הדיגיטלית.

איתמר

עריכה:זה יחשב אי צניעות לצטט את עצמי? כי המשפט האחרון שכתבתי נורא קורץ לי....טוב אני יחכה שאחד ממכם יצטט את מר איתמר החכם (זה לא אי צניעות זה פשוט עובדה תתמודדו )

בברכה, איתמר חסן

נערך לאחרונה ע"י tita בתאריך 26-06-2007 בשעה 03:52.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר