לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2007, 23:31
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MAG707 שמתחילה ב "שוב אני לגביי יום סיירות..."

מן הסתם ביום סיירות ובגיבושים בכלל מחפשים גם כושר וגם כוח רצון/מוטיבציה.

אל תלחץ זה רק יעבוד נגדך תגיע לשם עם ביטחון ועם חשיבה ברורה על מה אתה רוצה להשיג ומה אתה מוכן לעשות כדי להשיג את זה.

בעיקרון הבר-אור שווה 25% מהציון. בפועל אבל אף אחד לא יודע איך משוקלל הציון, הרי הכל תלוי במי שמעביר את המבחנים ואלוהים יודע מה הוא רושם לו לעצמו ואיך הם מחליטים מי הולך לאן בסוף היום שדה.

ביני לבינך, אני חושב שזה 25 נקודות קלות מאוד. קל מאוד להתכונן לדבר כזה. צריך רק מסירות ורצון, וכמובן להיות עקבי. אני מבין (אני טועה?) שאתה קצת לחוץ בזמן, אז לא נורא תנסה כמה ששאתה יכול להגיע במצב סביר למיונים. ה2000 זה בעיקרון 70% מהציון בר-אור. הדרך הכי טובה לשפר זמן ב2000 זה...לרוץ 2000. אני הייתי עושה ריצה זו פעמיים ביום, עם הכי הרבה זמן (למנוחה) שאפשר ביניהם. אז למשל לפני ארוחת בוקר צא לריצה וב7-8 שכבר אין חמסין תעשה שוב 2000. גם את הריצות תעשה כשאתה "טרי." ז"א לא אחרי שאתה דפקת 500 כפיפות בטן ו100 מרפקים.

תעבוד בקצב שלך, ואת האגו תשאיר בבית עם החברה. ביעקרון אתה תרצה כל כמה ימים לראות שיפור של לפחות כמה שניות...תעבוד גם על הרעיון שב100-200 מטר האחרונים אתה נותן ספרינט של החיים.

יהיה בסדר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2007, 04:13
  Lipside Lipside אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.07.03
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי MAG707 שמתחילה ב "שאלה אולי טיפשית אבל באיזה..."

כפיפות בטן, השיטה שנחשבת הכי טוב שידועה לי היא רגליים מונחות על הקרקע (בתנוחה טבעית, לא רחוקות מדי ולא קרובות מדי).
צריך לעלות ל-30 מעלות, עד שהשכמות מתנתקות מהקרקע. מעבר לכך זה כבר מיותר, אלא אם אתה מתאמן למשהו ספציפי כמו שעושים ביום סיירות עם נגיעת מרפקים.
את הכפיפות צריך לעשות לאט, לאט, לאט. 3 שניות עליה ו-3 שניות ירידה זה נהדר. מבט לנק' בשמים כל הכפיפה בלי להסיט אותו ימנע פגיעה בצוואר.

ריצות - אני לא בטוח שפעמיים ביום זה בריא. בכל מקרה, ריצה שנחשבת מעולה לשיפור כושר (בריאה, אבל אני לא יודע לגבי תוצאות מיידיות) ומומלצת היא ריצת "פרטלק" - ריצה הבנויה מארבעה-חמישה מקטעים שונים.
לדוג' - 3 דק' ריצה בינונית (קצב שהוא "לא קל ולא קשה"), דקה ריצה מהירה (לא ספרינט!) ודקה ריצה קלה מאוד מאוד להתאוששות. כל סט כזה לבצע 5 פעמים, כמובן ברצף, סה"כ 25 דק' של מאמץ מתמשך אך אפשרי, אירובי ואנאירובי, וגם מעניין יותר מריצה ארוכה וחסרת גיוון.

בנוסף - ריצה על משטח רך (כורכר שטוח ללא בורות או חול ים, לא צמוד לשפת הים שם הקרקע נטויה בזוית, דבר היוצר עומס לא שווה על הרגליים) ועם נעליים טובות - כמובן שיש כאלה שיגידו לקנות ב-500 ש"ח ויש כאלה שיגידו שאפשר להסתפק ב-200 ש"ח, הם תנאים בסיסיים לאימון נכון.
בסופו של דבר - הכל בראש. כושר זה טוב, זה עוזר, וכמובן כמובן כמובן שזה בריא, אבל זה רק עזר להשגת המטרה, לא המטרה עצמה.

בהצלחה!

עריכה: ביום סיירות למיטב ידיעתי, הרגליים מונחות על הקרקע בזווית די קהה מה שמרחיק את הברכיים ומקשה על העלייה, ויש לעלות את כל העלייה עד לנגיעת מרפקים בברכיים, כמה שיותר פעמים בשתי דקות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:17

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר