לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2007, 15:41
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
"חטיבת בדר המאומנת ומצויידת היטב" LOL ענקי.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב ""אל תתנו להם רובים" נוסח ביבי"

דן, אני מבין שאין לך מושג מיהי ומהי חטיבת בדר, אבל למה לשתף את כולנו בזה?
אנשי חטיבת בדר הם קשישים ירדניים ממוצא פלסטיני שרמת האימון שלהם מקבילה לזו של
תזמורת צה"ל. צבא ירדן אכן אימן אותם, ולו הקדשת יותר משתי שניות לחשוב על הנושא, בטרם
רצת להפוך את זה ל"חמור יותר מחלוקת רובים", היית מבין שצבא ירדן יאמן בצורה מ-א-ו-ד מסויימת
את אנשי אש"ף (אני מניח ששמעת על עוללות הפלסטינים בירדן בספטמבר 1970...).

עברם הצבאי המפואר של לוחמי החטיבה כולל כמעט לחימה בלבנון ב1982 - והמון המון צעדות
ותס"חים...
הגיל הממוצע של לוחמיה הוא בערך פי שניים מזה של איש חמא"ס/פת"ח ממוצע, וכך גם משקלם
הממוצע...

גם אני מוצא את הצעתו של ביבי כתמוהה. מילא לאשר את כניסתם לרצועה, בשביל הבידור (מטרות אימונים בשביל חמא"ס), אבל להכניסם לאיו"ש זה סתם לדחוף עוד כמה מאות רובים
שיתפזרו בשטח, כאשר הישישים ישַדֶדו ע"י השבאב המקומיים...

בכל מקרה, דן, ברכות על כך שגם אתה הבנת שחלוקת נשק לערבים היא צעד הזוי. עכשיו לא
נותר לך אלא להביע חרטה על תמיכתך ברעיון המופרע הזה מלכתחילה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-06-2007, 17:10
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בכיית הקוזק הנגזל
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב ""חטיבת בדר המאומנת ומצויידת היטב" LOL ענקי."

היום אנחנו משלמים על שגיאות שנעשו החל מ-1967 . תחנות רבות היו בדרך, הזדמנויות רבות "פיספסנו" וכל פעם יצרנו/נוצר "מונסטר" גדול יותר ה"עומד לבלענו".

תמיד הימין ההזוי יוכל לטעון "אמרנו לכם". נכון שכל ממשלות ישראל לא פעלו בצורה מושכלת על מנת שלא נגיע למצב דהיום - אבל אין לבכות על חלב שנשפך ויש לשקול את המעשים הנכונים לרגע זה. ברור שמה שהתאים לפני 40, 30, 20, 10 שנים ואתמול לא יתאים להיום, למחר ולעתיד. מה שברור שאם נמשיך באטימותנו ונתבסס אך ורק על כוחנו לא נגיע לשום מקום.

היום אין להכניס חטיבה מאומנת ו"מזוינת" כהלכה, אפילו אם היא מורכבת מ"חטיארים". מה שלדעתי כן ניתן לעשות לאפשר כניסת צבא בינלאומי לתוך השטחים על מנת לשמור על הסדר. נכון שגם לזאת התנגדה/מתנגדת ממשלת ישראל - אבל אני חושש שהיום שום מדינה לא תהיה מוכנה לסכן את חייליה וגם הצעה זו תוותר כזכרון היסטורי של "פיספוס".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:57

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר