לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2007, 10:52
  anticzer anticzer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי anticzer שמתחילה ב "זימון לראיון בגלילות (מודיעין)"

כן אפשר להגיד שזה הגיע משום מקום.

התמיינתי רק לאשכול דוברות ומידע (גל"צ, ומן הסתם לא עברתי. הייתי תמים). וקבלתי בשני מועדים שונים טפסים בדואר למלות הכוללים כ-5 עמודים של מילוי פרטים אישיים, ציונים, שאלות וקורות חיים מהמודיעין עליהם לא קבלתי תשובה. לפני הרבה חודשים שלחתי פקס לממר"ם במסגרת חיל תקשוב שאני רוצה להתמיין ליחידה אבל לא קבלתי תשובה, וכשהתקשרתי אליהם לשאול אם קבלו את הפקס ואם יש התייחסות אליו בערך אמרו לי שכנראה שאני לא מתאים (משהו די תמוה בהתחשב בכך שאני לומד 5 יח' מתמטיקה, 7 אנגלית ו 5 פיזיקה).
תאריך הגיוס שלי נקבע ל 8.8 שזהו תאריך גיוס כלל צהלי ופתאם מגיעה השיחה הזאת משום מקום. קצת מוזר "שפתאם" נזכרו בי, לא? ואהמ אני יודע שיש שם שבכניקים אבל אני לא בטוח אם זה קשור, למרות שבדר"כ למודיעין מזמנים לבסיסים אחרים.
החלטתי לפתוח כאן דיון כי מצאתי בחיפוש דיון קודם על אותו נוסע והבחור קיבל כמה תגובות: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%E6%E9%EE%E5%EF
ניסיתי ליצור קשר עם Sean18 אבל ללא הצלחה.

נערך לאחרונה ע"י anticzer בתאריך 02-06-2007 בשעה 10:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-06-2007, 11:16
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי anticzer שמתחילה ב "כן אפשר להגיד שזה הגיע משום..."

שכ"ב זה לא, אתה יכול להרגע גם חבר שלי שהתקבל לגאמא עשה חלק מהראיונות בגלילות. נכון שלרוב זה בתל אביב ליד הקריה, אבל לא לכולם.
מודיעין לרוב לא מזמנים חודשים לפני הגיוס, הם מזמנים שנה לפני ולאט לאט בודקים אותך, אתה אחרי הכל צריך לעבור מבחנים, ראיונות, תחקרי בטחוני ועוד ועוד. יש סבירות שזה טעות (תתפלא ראיתי דברים כאלו קורים) ויש סבירות שהתמיינת למשהו ואתה לא זוכר וזה ראיון קדם גיוס (אבל לפי התאריך גיוס שלך זה גם כן לא נשמע סביר).
אלו האפשרויות, הסבירות נמוכה, אבל לך תדע, אולי שיחק לך המזל .

במידה ואין לך פרופיל 64 ממר"ם בהחלט לא יחשבו שאתה מתאים. בנוגע ליחידות שאתה עושה, כך עושים עוד רבים אחרים, זה לא מצביע על כלום מבחינתם (מלבד העובדה שיחידות זה לא הכל וציונים זה גם חשוב, יש גם ככה המון אנשים שעושים 5 פיזיקה, 5 מתמטיקה ו5 אנגלית ולרובם יש גם כן עוד מקצוע 5 יחידות נוסף).

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה. אני אקווה בשבילך שזה לא טעות ותתגייס למקום מעניין

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר