לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-05-2007, 23:51
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי whoracle שמתחילה ב "טוב מה שהוא חושב לא כל-כך..."

העדיפות קיימת לא בגלל חוסר ביכולת. בתקופה הקשה יותר בזמן שהיו המון מעצרים, הגדודים היו עושים מספר מעצרים ביום. יש פלוגות שעשו עד 5 מעצרים ביום.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-05-2007, 01:18
צלמית המשתמש של -mino-
  משתמש זכר -mino- -mino- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
אני לא מבין את ההגיון הזה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי whoracle שמתחילה ב "טוב מה שהוא חושב לא כל-כך..."

מה לפי ההגיון שלך אני ג'ובניק?
לא מסוגל לעמוד בהתקלות? לא יכול לעשות מעצר במקום עם חמושים? לא עברתי הכשרה של לוחם?
לו"ז? סריקה מאובטחת? מה אתה חושב שבתקופה של קו כל מה שעושים זה שמירות? שההכשרה של לוחם בגדוד מסתיימת בטירונות+אימון מתקדם?

לפי "ההגיון" שלך כמו שאתה אומר אז בעת מלחמה בעצם אתה חושב ש 90% מהלוחמים בערך שמשתתפים בגלל שהם מהגדודים אז הם לא יצליחו לתפעל התקלויות ולעשות את העבודה כמו שצריך?

אז נכון לוחם בסיירת לא צריך לתפוס קו אז הוא יכול לעשות נוהל קרב יותר ארוך לקראת מבצע מסובך,
ואי אפשר סתם ככה לזרוק לוחם שמוכשר במשך שנה וחצי +- לשחק פליישטיישן כל השירות שלו,
ויש לגדודים גם ככה הרבה פעילות של בט"ש, ויש אילוצי סד"כ כאלו ואחרים. אבל להגיד שלא ישלחו לוחם בגדוד למעצר כי יש שם חמושים? אתה קורא מה שאתה כותב?

נערך לאחרונה ע"י -mino- בתאריך 23-05-2007 בשעה 01:21.
ישן 23-05-2007, 01:50
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי -mino- שמתחילה ב "אני לא מבין את ההגיון הזה"

אל תיעלב באמת לא התכוונתי לזה ככה, ואני מצטער שככה פירשת את מה שאמרתי.

קודם כל שים לב שרשמתי הרבה חמושים, אולי לא שמת לב או שזה נראה לך אותו דבר אם רק המבוקש ואחיו חמושים או שיש לו 20 שומרי ראש וחברי אירגון שמוכנים למות למענו. אם יש בן ערובה אז בכלל..קיצר יש מיליון נסיבות שונות שיכולים להיות, בשביל זה יש יחידות בשפע, לא?

אני באמת תמיד מנסה בהודעות לכתוב דברים כמה שיותר פשוט כדי שלא יבינו אותי לא נכון ויקפצו עליי סתם, כנראה נכשלתי בהודעה הזו.

באמת יש כאן ובכלל איזשהו קומפלקס אמיתי של חיילים שמשרתים\שירתו בגדודים, תמיד עצבניים שמישהו מזכיר סיירת או יחידה כלשהי ומעז להשוות אותה לגדודים. מסכים איתך 100% הרבה מאוד מלש"בים חושבים "סיירת או ניירת." אני בהחלט לא אחד מהם, אני פשוט מעיד על כך שיש מעצרים יותר שגרתיים ופחות שגרתיים. יש מבצעים יותר מורכבים ופחות, כאלה שהצורך באמל"ח שונים וחיילים עם יכולות ואימון יותר מתקדם הוא בלתי-נמנע.

האם זה עושה אותך או כל חייל אחר בגדוד חטיבת חי"ר מיותר? בוודאי שלא, ועוד פעם אני מצטער אם הבנת אותי לא נכון.
ישן 23-05-2007, 07:32
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי whoracle שמתחילה ב "אל תיעלב באמת לא התכוונתי לזה..."

אין שום מעצר שיש בו צורך בכוח מאומן יותר מחי"ר. מעצר, בניגוד למה שאתם חושבים, היא פעילות פשוטה יחסית. בתקופה הקשה של המעצרים, הגדודים עשו מעצרים מסובכים למדי בהתראה מינימלית ובהצלחה. הבעיה היא שיש עדיפות ליחידות בכל פעם שבאים לבצע מעצרים ולכן הגדודים נדחקים בכל פעם מחדש.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 23-05-2007, 14:05
צלמית המשתמש של -mino-
  משתמש זכר -mino- -mino- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
אני יכול לספר ככה בתמצות על מה שקורה אצלי בפלוגה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי stinger360 שמתחילה ב "[font=Verdana]מינו, יש לי..."

הפלוגה מורכבת מ4 מחלקות
2 צעירות ו2 וותיקות, כשההבדל בין הוותיקות לצעירות הוא שהם לא נותנים תורנים (התבטלה הוותיקות בחטיבה).
כל שבוע המשימות המחלקתיות משתנות, אם זה מחלקת יזומות, מחלקה שאחראית על ציר מסויים בגזרה, מחלקת אבטחת מחנה ומחלקה נוספת למחסום.

מחלקת יזומות היא מחלקה שיוצאת לכל הפעילויות הייזומות שיש באותו השבוע בין אם זה מעצר, מערב זיג, פטרול, מארב, אלמנה או מה שלא יהיה. זה יכול להיות פעילות כל לילה כאשר ביום יש נהלי קרב או פעילות אחת מורכבת בשבוע כשנוהל הקרב מתפרס על פני כמה ימים.

המחלקה שאחראית על הציר מוציאה סיור רכוב, מאיישת פילבוקס על הציר ומוציאה פטרולים על הציר.

מחלקת אבטחת המחנה תופסת את העמדות במוצב ואת כיתת הכוננות

והמחלקה של המחסום עולה למחסום (זה לא מחסום קבוע אצלנו רק אם יש התראות)

ברגע שאין לך שום משימה לתפוס אתה יכול לשבת בחדר ולגרבץ, לראות טלוויזיה במועדון (אם אתה צעיר) או בחדר שלך (אם אתה וותיק), לשחק פלייסטשן, להתאמן בחדר כושר,או לישון.
מקום הלינה תלוי במוצב, יש מוצבים עם חדרים\מכולות יש כאלה שיש בהם מזגנים, הפלוגה מספקת מפזרי חום בחורף ומאווררים בקיץ. אוכלים בחדר האוכל הפלוגתי שם בד"כ האוכל טוב מבבט"רים למינהם כי מכינים את האוכל לפחות אנשים.

התורנות היא עסק די מבאס כי כל היום אתה על הרגליים והמפלגיסטים סוחבים אותך עד 1 בלילה (כי יצא חוק שאסור להם להשאיר את התורנים יותר זמן ללא אישור מ"פ), ההשכמה הפלוגתית היא בשעה סבבה (11:15), במהלך היום מסתובבים על מד"ס אם אתה לא במשימה. וזהו בגדול

היציאות תלויות בקו, במשימות בקו, בסד"כ ובתגבורים
בשכם יוצאים 11-3, בחברון 14-3-7-3, בצפון זה יכול להיות 16-5 או 21-7

נערך לאחרונה ע"י -mino- בתאריך 23-05-2007 בשעה 14:15.
ישן 23-05-2007, 16:25
  Haviv54 Haviv54 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי -mino- שמתחילה ב "אני יכול לספר ככה בתמצות על מה שקורה אצלי בפלוגה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -mino-
הפלוגה מורכבת מ4 מחלקות
2 צעירות ו2 וותיקות, כשההבדל בין הוותיקות לצעירות הוא שהם לא נותנים תורנים (התבטלה הוותיקות בחטיבה).
כל שבוע המשימות המחלקתיות משתנות, אם זה מחלקת יזומות, מחלקה שאחראית על ציר מסויים בגזרה, מחלקת אבטחת מחנה ומחלקה נוספת למחסום.

מחלקת יזומות היא מחלקה שיוצאת לכל הפעילויות הייזומות שיש באותו השבוע בין אם זה מעצר, מערב זיג, פטרול, מארב, אלמנה או מה שלא יהיה. זה יכול להיות פעילות כל לילה כאשר ביום יש נהלי קרב או פעילות אחת מורכבת בשבוע כשנוהל הקרב מתפרס על פני כמה ימים.

המחלקה שאחראית על הציר מוציאה סיור רכוב, מאיישת פילבוקס על הציר ומוציאה פטרולים על הציר.

מחלקת אבטחת המחנה תופסת את העמדות במוצב ואת כיתת הכוננות

והמחלקה של המחסום עולה למחסום (זה לא מחסום קבוע אצלנו רק אם יש התראות)

ברגע שאין לך שום משימה לתפוס אתה יכול לשבת בחדר ולגרבץ, לראות טלוויזיה במועדון (אם אתה צעיר) או בחדר שלך (אם אתה וותיק), לשחק פלייסטשן, להתאמן בחדר כושר,או לישון.
מקום הלינה תלוי במוצב, יש מוצבים עם חדרים\מכולות יש כאלה שיש בהם מזגנים, הפלוגה מספקת מפזרי חום בחורף ומאווררים בקיץ. אוכלים בחדר האוכל הפלוגתי שם בד"כ האוכל טוב מבבט"רים למינהם כי מכינים את האוכל לפחות אנשים.

התורנות היא עסק די מבאס כי כל היום אתה על הרגליים והמפלגיסטים סוחבים אותך עד 1 בלילה (כי יצא חוק שאסור להם להשאיר את התורנים יותר זמן ללא אישור מ"פ), ההשכמה הפלוגתית היא בשעה סבבה (11:15), במהלך היום מסתובבים על מד"ס אם אתה לא במשימה. וזהו בגדול

היציאות תלויות בקו, במשימות בקו, בסד"כ ובתגבורים
בשכם יוצאים 11-3, בחברון 14-3-7-3, בצפון זה יכול להיות 16-5 או 21-7

אני חייב להגיד ששינית לי את כל התפיסה בנושא.
אני אישית רציתי להיות במודיעין שדה הבנתי שאני לא יכול מחר אני ישנה העדפות כנראה שאני יבחר גולני (חטיבה שאבא שלי היה בה וגם זה קל"ב)
ולא רציתי להיות בגדודים חשבתי זה כל היום מחסומים, זה נשמע נחמד יותר, בכל אופן תודה על המידע.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר