לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2007, 23:01
  sniffer sniffer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.02
שאלה בבקשה לגבי 2 דגמים של WD2500

שלום, קניתי הארדיסק מדגם Western Digital WD2500KS

יש לי מספר שאלות אודה למקצוענים על תשובה:

א.ההארדיסק כסוף בחלקו העליון ועליו מדבקה לבנה עם המספר הסידורי והברקוד שהמוכר הדביק(בארץ לצערי משווקים יותר את WD בצורת OEM).
כאשר פתחתי למוכר את אתר ZAP הראתי לו את הדגם ביותר זול הוא טען שיש מספר דגמים של KS מקבילים,שאין לו בעיה לבטל לי את העסקה ולמכור לי מה שאני רוצה אבל הוא הוסיף כי ההארדיסקים הזולים הם אלו שבצבע שחור וטען שהם מחודשים או שהם פחות מתקדמים.
התירוץ הזה נשמע לי ממש מעפן אני לא קונה את התירוץ הזה כי זה אפילו אותם נתונים טכנים , אבל סתם שאלה-מה ההבדל באמת?יש הבדל בין ההארדיסקים מסדרת KS עם המדבקה הלבנה להארדיסקים השחורים ?(שניהם של WD).

ב. הוא טען שזה דגם ממש אמין ושהוא בירר עם אחד ממנהלי מרכז המכירות של יבואן WD המרכזי.
אמרתי לו שכסף זאת לא הבעיה שלי ושאני מוכן אפילו לשלם יותר כסף אין לי בעיה העיקר לקבל משהו טוב מאחר שאני איש שעוסק באבטחת מידע ואני הולך לשמור על ההארדיסק הזה דברים בעלי ערך רגשי(כמובן שיש גיבוי אבל עזבו את הקטע של הגיבויים לרגע!) ..
התעקשתי על הדגם החדש מאחר שהבנתי שביצעו שינויים רציניים בדגמי ה AA. עד כמה זה ת'כלס מהותי ??

ג.מה ההבדל בין WD Caviar SE16 WD2500KS (שהבנתי שה SE16 זאת הסדרה האחרונה) לבין הדגמים של Western Digital - WD2500AAKS (בכלל מה הקטע של כל ה -AA האלו? )האם להארדיסק שלי יש פלטה אחד ולAA יש כפולה?עד כמה זה משפיע על אמינות ויציבות הדיסק?

עוד המוכר הוסיף(או חירטט-לשיפוטכם) כי הוא בדק בתוכנות הסטטסטיקה שלו כי הדגם הספציפי שקניתי WD Caviar SE16 WD2500KS (זה עם המדבקה הלבנה לא בצבע שחור,16 מגה באפר , 7200RPM ממשק SATA2) אמין מאוד ביחס לשאר הדגמים והכי פחות החזירו אותו ליצרן..סתם דוגמה מתוך 100 למשל חזרו 10 בניגוד לדגמים שמתוך 100 חזרו 50..
הוא לא דיבר איתו על מחיר כי אמרתי שכסף זה לא הבעיה אלא הוא הדגיש למנהל המכירות של היבואן את חשיבות הענין של האבטחת מידע והרגישות(ככה בכוונה אמרתי שאין לי בעיה עם כסף שלא ינסו לדחוף לי דברים שבמלאי) המנהל טען לפי מה שהוא סיפר לי שזה דגם סוס עבודה שהוכיח את עצמו גם מאוד מהיר ושקט..ואמין במיוחד. מה דעתם על זה?

אודה לכם על תשובה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר