לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2007, 22:12
  Hertsel Hertsel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.06
אם אני לא עובר את הגיבוש טיס הקרוב ולא ממוין לשום דבר אחר, מה אני יכול לעשות?

עברתי לפני חודשיים ירפא ב' ואני אמור להיות בגיבוש טיס הקרוב. יהיה לי יום סיירות ביולי הקרוב גם, אבל אני ממש לא בכושר ולמרות שאני מאמין שאני אתן שם הכל, אני לא בטוח שאני אסחוב את הספרינטים פיזית.. אז במידה ואני לא אעבור את היום סיירות ולא אעבור את הגיבוש טיס, מה אני יכול לעשות כדי להתגייס למקום טוב? משהו כמו 669 או יחידות אחרות מובחרות או מיוחדות..

בנוסף, התאריך גיוס שלי אמור היה להיות ביולי השנה אבל דחו לי אותו למרץ, שזה בסדר מאוד מצידי אבל אני לא רוצה שהתאריך יידחה יותר מזה, ואני מתכוון מאוד במידה ואני לא אעבור את הגיבוש טיס, להגיש ערעור, אז אם הוא יתקבל, יידחו לי את הגיוס עוד בשביל הגיבוש הבא? או שאני יכול לבקש להתגייס לאנשהו כדי לצבור פז"מ וכדי לא להשתעמם, ואז לגשת לגיבוש כשאני כבר בצבא? תודה על התגובות..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2007, 22:25
  Eagle1 Eagle1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.07
הכל אפשרי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hertsel שמתחילה ב "אם אני לא עובר את הגיבוש טיס הקרוב ולא ממוין לשום דבר אחר, מה אני יכול לעשות?"

תראה אם תיתן הכל ביום סיירות ולא תוותר לעצמך אין סיבה שלא תצליח... וכושר זה לא הכל...הם מעדיפים אנשים שעובדים עם הראש מאשר עם השרירים...
בכל מקרה אם לא תעבור יום סיירות לא תוכל להגיע ליחידות העילית (מטכ"ל, שלדג, שייטת, 669) אבל אני יודע שאפשר להיות מאותר לחובלים בלי יום סיירות...
בכל הנוגע לשאר היחידות המיוחדות והמובחרות כמו אגוז, דובדבן, מגלן, ויחס"רים למיניהם, כל מקרה לגופו ולרובם מתקבלים דרך גיבושי יחט"יות בגיבוש בתנאי שתתגייס לצנחנים, גולני, נח"ל וגבעתי (אגוז מקבלת את רוב חייליה מנפילי גיבושים השייכים ליום סיירות ולכן יותר קשה להתקבל לשם דרך היחט"יות).

בקשר לגיבוש טיס, אני לא יודע אם ידחו לך את הגיוס יותר ממה שדחו, אבל אני יודע שתוכל לנסות שוב את מזלך בגיבוש תוך כדי השירות ואם בשלב מסויים תהיה קצין (כל עוד תהיה בן פחות מ-23) תוכל ללכת לקורס בלי הגיבוש...

שיהיה בהצלחה!

ישן 15-05-2007, 15:04
  Hertsel Hertsel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.06
לפי המנילה נשלחו אליי זימונים שגיבוש צנחנים/דובדבן וגיבוש סט"ילים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hertsel שמתחילה ב "אם אני לא עובר את הגיבוש טיס הקרוב ולא ממוין לשום דבר אחר, מה אני יכול לעשות?"

אבל ממדור סיירות אמרו לי לא ללכת כי יש לי יום סיירות ביולי..
אז רגע, אם אני אסיים את הגיבוש טייס ולא אעבור, אילו אפשרויות אני אוכל לקבל בלי לעשות מיונים או גיבושים נוספים ובמידה ולא אעבור את היום סיירות..
ובכלל אם אני לא אעבור את כל הגיבושים, לאן יוכלו לגייס אותי ביום הגיוס? אני לא רוצה להיות בהנדסה קרבית או בלוחם איסוף (זה בערך מה שסימנתי שאני כן רוצה במנילה, אבל מאז מאוד שיניתי את דעתי ואני לא יכול לשנות את המנילה)..

בנוסף איך אני יכול לקבל גיבוש מגלן וכאלה? ויחט"יות?
ישן 15-05-2007, 20:52
  dahash dahash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Hertsel שמתחילה ב "אפשר גם איכשהו להגיע לאלפיניסטים?"

אי אפשר להגיע לאלפיניסטים, זוהי יחידת מילואים, לא בסדיר.

בקשר לראיון צנחנים, אם מסיימים גיבוש טיס\חובלים ולא עוברים מקבלים ראיון צנחנים ללא ספק [עובדה מנסיון], אבל אני רוצה להוסיף כמו שכבר אמרתי בכמה אשכולים:
הסיכויים להגיע לצנחנים ויחידותיה דרך ראיון הם הרבה הרבה יותר נמוכים מאשר להגיע דרך גיבוש. בראיון ממלאים מכסות לאותו מחזור, מספר המכסות קטן מאוד ולכן גם הסיכויים. מנסיון של כ8 חברים שלי, כולם בעלי נתונים גבוהים מאוד [קבא 54-56, דפר 90, מתאם קצונה 2 וכו'], סיימו גיבושי טיס וחובלים, הגיעו לראיון צנחנים ואפחד לא עבר, בודדים עברו מכל האנשים שהגיעו לשם.
האחוזים לעבור גיבוש טובים יותר, אני מציע לכל מי שמגיע למצב של ראיון, לפנות למדור סיירות ולבקש גיבוש צנחנים, יהיה לכם יותר סיכוי, וגם העובדה שסיימת גיבוש מרכזי תעזור לכם עם התוצאות. [עצה אישית]

"cause he who sheds his blood with me today, shall be my brother"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר