לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2007, 14:03
צלמית המשתמש של !G@d
  !G@d !G@d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dutchy שמתחילה ב "מבחני התאמה לקורס תכנות"

הקדמת אותי, בדיוק עמדתי לפתוח אשכול באותו נושא...

בכל מקרה, גם אני, כמוך, עשיתי צו ראשון לפני שנה / עברתי מיון לגאמ"א , ונרשמתי לי"ג...

היום גם אני קיבלתי את המכתב המדובר. התקשרתי לקד"צ ושאלתי אותם למה קיבלתי את הזימון ל29/5 (שדרך אגב זה התאריך של הבגרות במתמט'), והם אמרו לי שזה מבחן סטנדרתי לכל מי שרוצה להתקבל לי"ג.
לאחר מכן, התקשרתי למורה שלי במחשבים, שד"א הוא גם מלמד בי"ג, והוא אמר לי שהמבחן הזה הוא מבחן במקום המבחן שאמור היה להתקיים באוגוסט.

הבעייה, כמובן, שאין זמן להתכונן למבחן (במיוחד שהוא על תאריך של בחינת בגרות, ובכלל בתקופה סופר עמוסה). המורה שלי המליץ לי לשלוח מכתבים ולנדנד להם עד שהם יורידו את מועמדותי מהזימון הזה.

אני ממליץ לך לעשות את אותו הדבר.

אם יש התפתחויות כלשהן בנושא, תעדכן אותי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-05-2007, 15:46
צלמית המשתמש של !G@d
  !G@d !G@d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ggtk שמתחילה ב "מבחני התאמה ללימודי י"ג???"

אנסה לענות על השאלות, על אף שאני לא בטוח בתשובות...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ggtk
בנוסף אני מועמד לתפקיד מסויים במודיעין ולפי מה שהבנתי זה חוסם את האפשרות לקבל זימונים מהמנילה ..

למיטב ידיעתי המיונים לתכניתן לא חוסמים מיונים אחרים, מכיוון שאלו אינם מיונים של חיילות ממיינים כמו מודיעין.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ggtk
השאלה שלי היא אם אני יכול להתקבל לממר"ם בלי לעשות י"ג על סמך תוצאות המבחנים האלו?

היה עוזר אם היית רושם את הפרופיל שלך. אבל אם הפרופיל שלך הוא 64- או שקיבלת, בדרך כלשהי לעשות את המבחנים האלה עם פרופיל יותר גבוה, אז כן. אתה יכול להתקבל לבסמ"ח (ממר"ם) ללא י"ג.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ggtk
והאם אני חייב לעבור את המבחנים האלו בשביל ללמוד י"ג?

לא. גם הציון שלך יהיה total lost עדיין תשאר בי"ג, רק שבסוף י"ג לא תוכל להתקבל לבסמ"ח (ממר"ם) אלא לתפקיד אחר העוסק במחשבים, אשר הוא ברוב המקרים, פחות נחשק.

אשמח אם elita או bulbulon יוכלו לאשר את מה שאמרתי, ולהוסיף קצת מהידע שלהם.
ישן 09-05-2007, 16:07
  ggtk ggtk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי !G@d שמתחילה ב "אנסה לענות על השאלות, על אף..."

תודה !G@d .
הפרופיל שלי אכן 64.

נראה לי שחלה אי הבנה קטנה... התכוונתי שעצם המועמדות שלי במודיעין חוסמת את האפשרות לקבל זימונים מהמנילה כמו זימון לתכניתן... כלומר המודיעין חוסם את התכניתן ולא התכניתן חוסם משהו...

בכותרת הזימון רשום: "זימון למבחני התאמה לקורס תכנות - עתודה טכנולוגית" אז אני חושב שזה לא אותו זימון שמקבלים אלה שלא נרשמו לי"ג וסימנו תכניתן... בגלל שרשום "עתודה טכנולוגית". וזה די מטריד אותי כי נרשמתי לי"ג אבל בשביל ללמוד שם צריך להיות בוגר של מגמת טכ"ם ולעשות פרוייקט 5 יח"ל בויז'ואל בייסיק והפרוייקט שלי נמצא בשלבים מאוד התחלתיים ואני לא בטוח שאוכל להשלימו ולהגישו.
ובמידה ואני לא הספיק לעשות את הפרוייקט אני לא יהיה בוגר טכ"ם ואני לא אוכל ללמוד בי"ג.

לכן אני רוצה לדעת אם הזימון הזה הוא דרך חלופית להגיע לממר"ם בלי ללמוד י"ג לנוכח העובדה שאני בכלל לא אמור לקבל זימונים לזה בגלל שהמודיעין חוסם... (אגב הייתי מוותר על המודיעין בשביל לקבל זימון לממר"ם אבל אני חושב שעכשיו מאוחר ובכלל לא בטוח שאקבל זימון לשם).

מצטער על ההודעה הארוכה חח אבל העניין הזה ממש חשוב לי.
תודה מראש GGTK ;-)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר