לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2007, 16:01
  JMNS JMNS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.06
יציאה ממג"ב, מה האפשרויות העומדות לפני?

טוב... אז ככה...
התגייסתי למג"ב בנוב 06, מההתחלה לא רציתי מג"ב אבל התפנתי בכל מקרה. עכשיו אני מבין שזאת הייתה הטעות הגדולה שלי.
כבר בימים הראשונים של הטירונות הייתי אצל קב"ן אבל הוא הגדיר את זה רק כקשיי הסתגלות ולא עזר בגרוש. במהלך הטירונות היו לי מלא שיחות עם המ"פ שלי שלמזלי היה בן אדם מהטובים שהכרתי, הוא הקל עלי בטירונות, שיפר לי את היציאות אבל כמה שביקשתי לצאת הוא לא אמר שהוא לא יכול וזהו.
במהלך הטירונות הייתי עוד כמה פעמים אצל קב"ן שלבסוף הביא לי קל"ב. ככה סיימתי את הטירונות והגעתי לשטח. עכשיו אני כבר אובד עצות, אמרתי פה לכל מי שאני יכול שאני לא רוצה להיות פה אבל לא עושים עם זה כלום. ביקשתי לראות עוד פעם קב"ן אבל עדיין לא הביאו לי. אם לא הייתי מפחד מכלא כבר מזמן הייתי דופק נפקדות.

עכשיו אני לא יודע כבר מה לעשות? אשמח לקבל עזרה אם מישהו יודע.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-04-2007, 16:20
  TIL TIL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
אוקיי תקשיב לצאת מקרבי זה אף פעם לא קל... יהיה קשה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי JMNS שמתחילה ב "יציאה ממג"ב, מה האפשרויות העומדות לפני?"

בוא נתחיל עם השאלה, אתה רוצה קרבי או רוצה להיות בתפקיד עורפי?
אם אתה רוצה להיות קרבי אחר, אז טופס 55 יכול בהחלט לעזור לך עם נימוקים מתאימים בהחלט, אבל אם אתה רוצה להיות עם תפקיד עורפי תוותר מראש על טופס 55, חבל על ההגשה שלו בכלל... גם כן לגבי הטופס 55 למעבר לקרבי אחר יהיה לך קשה מאוד מכיוון שאתה נמצא כבר בקרבי (אלא אם כן אתה רוצה גיבוש לסיירת) וחוץ מזה כדי שהטופס 55 יעלה לגורמים גבוהים יותר אתה צריך שהמפקדים שלך ימליצו עליך לעבור, מה שלא נראה לי יקרה...
בעניין הקב"ן, הצבא מחוייב לספק לך קב"ן ברגע שביקשת אחד כזה תוך 48 שעות נדמה לי... אבל אם למשל התהליך לקבלת קב"ן אורך יותר משבוע-שבועיים, עצה שלי זה שתפעל בנידון ותגיד שהם מונעים ממך זכות בסיסית, חוץ מזה נראה לי גם אפשר לראות קב"ן בלי קשר ליחידה שלך רק לא זוכר איך...
שוב, תגיד לי מה אתה מעוניין להיות קרבי או בתפקיד עורפי ואז אני אוכל לענות לך יותר לעניין...
ישן 25-04-2007, 19:06
  TIL TIL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
אוקיי אז זה יהיה עוד יותר קשה... אבל ישנן הרבה דרכים..
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי JMNS שמתחילה ב "אני מעוניין בתפקיד עורפי"

אני לא ממליץ לך שום דבר אני בהנחה שיש לך את הבעיות הללו:
1. תפנה לקב"ן ואצל הקב"ן תגיד לו שיש לך קשיי הסתגלות קשים, תגיד לו שיש לך קשיים מאז הטירונות ואתה לא יכול להתמודד עם קרבי וכל זה... בקיצור תגיד לו מה שבאמת יש לך ואתה יכול להוסיף כמה דברים שיעזרו לך
2. במידה ויש לך בעיות ת"ש בבית, הורים מבוגרים, אחד ההורים חולה, בעיות כלכליות אתה יכול להוציא ת"ש ומשם אתה יכול לבחור אם לצאת מקרבי או לא..
3. טופס 55 לא יעזור לך אל תנסה בכלל...

בגדול הקב"ן יכול לעזור לך מלא ולהוריד לך פרופיל ואז תוכל להיות עם תפקיד עורפי...
נפקדות לא תעזור לך... אלא אם כן תהיה עריק, או תכנס לכלא ותצא מהלכא כמה פעמים ואז כנראה יוציאו אותך מקרבי, אבל אני ממש לא ממליץ לך לעשות את זה... תהליך אורך ולא שווה את זה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר