לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2007, 00:37
  arda arda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.07
בעיה רצינית עם הזיכרון שלי

תקשיבו, אני כבר יותר משנה מחפש פתרון לבעיה שלי ולא מוצא, אם אתם מוצאים לי אני מבטיח לשלוח תמונות ערום שלי לכולכם.
ככה, לפני כמעט שנתיים הייתי בקנדה וקניתי שם חבילה של 512x2RAM של Corsair. את הדגם המדוייק אני לא זוכר, משהו ValueSelect ו-TWIN... אנערף. הבעיה היא שכל פעם ששמתי את שני הזכרונות ביחד המחשב ה-ת-ח-ר-פ-ן לי. מזה התחרפן? יוצא מתוכנות, משחקים, עושה לי ריסטרט למחשב בלי שום התראה, מעלה לי שגיאות הזויות וכו'. הקטע המטריף באמת, זה כשאני שם כל אחד בנפרד (ובדקתי את שניהם בנפרד) אין שום בעיה, חוץ מזה שאין לי בידיוק מה לעשות עם 512RAM.
כבר בדקתי אם הלוח-אם שלי אמור לתמוך ב-Dual, והוא כן. הדגם הוא MSI 865PE Neo2 - קצת ישן, אבל אמור לעבוד עם Dual לפי מה שאני זוכר.
כל העסק הזה פשוט מטריף אותי. הזנחתי את זה שנתיים, אבל כל פעם שאני רוצה לשחק באיזה משהו חדיש, הוא מקרטע לי כמו זקן צ'רקסי גוסס.

HELP ME. תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-04-2007, 15:11
  arda arda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Krush שמתחילה ב "קצת קשה לדעת, תן דגם מדוייק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Krush
קצת קשה לדעת, תן דגם מדוייק של הלוח כי יש כמה שונים תחת שם זה,
כמו כן, באיזו מהירות הזכרונות שלך ואיזו תזמונים ?

ניסית לשחק קצת עם המתח והתדר כדי שזה ייפעל חלק ?

לא הצלחתי למצוא את המודל המדוייק, אבל בדקתי את כל מה שנופל תחת השם 865PE Neo2 ובכולם יש תמיכה של Dual:
Support Dual channel DDR 400/333/266 memory interface.
חוץ מאחד, ה-865PE Neo2-PFS (Platinum Edition), אבל מצד שני לא יכול להיות שזה הלוח אם שלי, מכיוון שהוא אפור ושלי אדום.

מהירות? אני מניח ש-200Mhz... הנה תמונה מ-CPU-Z
http://img366.imageshack.us/img366/8537/vupvvd0.jpg
http://img412.imageshack.us/img412/8390/fovu2.jpg
ושמע אח'שלי, לשחק עם המתח, תזמונים... כל המילים האלה לא מדברות אליי, ת'מבין? אני לא בעניין ממש. P:

אגב, עכשיו שאני מסתכל יש איזו הערה בדגמים האלו:
Due to the High Performance Memory design, motherboards or system configurations may or may not operate smoothly at the JEDEC (Joint Electron Device Engineering Council) standard settings (BIOS Default on the motherboard) such as DDR voltage, memory speeds and memory timing. Please confirm and adjust your memory setting in the BIOS accordingly for better system stability.
זה נראה לי חשוב, אבל לא ממש הבנתי מה הם רוצים.

נערך לאחרונה ע"י arda בתאריך 08-04-2007 בשעה 15:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:21

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר