לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-03-2007, 22:48
  Carbon_Dioxide Carbon_Dioxide אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.07
אמממ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moti89 שמתחילה ב "מישהו כבר היה בגיבוש קשר"גים?"

אני עשיתי פעם לפני איזה אולי חצי שנה גיבוש קשר"גים אז אני אספר לך במהרה מה היה לנו ממה שאני זוכר...
הגיבוש עצמו אורך יום וקצת שבו אתה מגיע למחנה גדעונים מול בסיס צריפין (ד"א דרך הגעה זה רק בדר"כ ע"י אוטובוס של סופרבוס ככה שלא תחפש אגד או משהו כזה)... אתה מגיע נותן פרטים ועולה על מדים, מטרטרים אותך קצת אבל זה ממש בקטנה ואז יעשו לכם קצת ריצות וספרינטים לפעמים עם אלונקות ולפעמים בלי וינסו כאילו להגיד שיש לכם עוד איזה חצי שעה וככה לשבור אותכם מנטלית למרות שזה אורך בעצם אולי בין 15 דקות ל45 כל החלק של הריצות... לאחר מכן נותנים לכם עבודה בקבוצה שכאילו אתם צריכים לחצות נהר או ים בעזרת ציוד מסוים, הקטע במשימה הוא לא לסיים את המשימה היא לראות אם אתה יודע לפקד ולקחת שליטה על הקבוצה שלך, התוצאה לא משנה.
לאחר מכן לוקחים אותכם לאוהלים ששם אתם ישנים, לאחר איזה חצי שעה של כיבוי אורות מקפיצים אתכם ועושים להם ריצה מסביב לבסיס, בסוף חוזרים ויושנים ויום למחרת עושים מבחן בראור ואז כל הקטע הפיזי נגמר והולכים לעשות עוד משימות פיקודיות כמו לפצח סיסמאות וכו' במהלך הגיבוש יש גם מבחן על מבצע אנטבה שחומר על המבצע תקבל ביום הראשון וכמו כן תצטרך לעשות הרצאה על נושא מסוים שתבחר, בדר"כ זה קורה מתישהו לאחר המשימות הפיקודיות...
כמובן שגם יטרטרו אותך הרבה אבל בקיצור המפקדים האלה לא קובעים מה יעלה בגורלך אבל חבל לעשות בעיות כי אז יטרטרו אותך עוד יותר אבל מול המילואימניקים להיות ככה פנינה וחייל טוב.
בסופו של דבר סביבות צהריים תהיה לך שיחה עם איזה מילואימניק וישחררו אתכם הבייתה..
עצות שלי מניסיון: להגיע עם כושר פיזי מסוים, לא חייב להיות סוס אבל אסור להיות עגלה.. ולנסות להיות כמה שיותר פיקודי וככה לעזור לקבוצה כי יש גם סוציומטרי בסופו של דבר..
שיהיה בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-03-2007, 23:50
  moti89 moti89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Carbon_Dioxide שמתחילה ב "אמממ"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carbon_Dioxide
אני עשיתי פעם לפני איזה אולי חצי שנה גיבוש קשר"גים אז אני אספר לך במהרה מה היה לנו ממה שאני זוכר...
הגיבוש עצמו אורך יום וקצת שבו אתה מגיע למחנה גדעונים מול בסיס צריפין (ד"א דרך הגעה זה רק בדר"כ ע"י אוטובוס של סופרבוס ככה שלא תחפש אגד או משהו כזה)... אתה מגיע נותן פרטים ועולה על מדים, מטרטרים אותך קצת אבל זה ממש בקטנה ואז יעשו לכם קצת ריצות וספרינטים לפעמים עם אלונקות ולפעמים בלי וינסו כאילו להגיד שיש לכם עוד איזה חצי שעה וככה לשבור אותכם מנטלית למרות שזה אורך בעצם אולי בין 15 דקות ל45 כל החלק של הריצות... לאחר מכן נותנים לכם עבודה בקבוצה שכאילו אתם צריכים לחצות נהר או ים בעזרת ציוד מסוים, הקטע במשימה הוא לא לסיים את המשימה היא לראות אם אתה יודע לפקד ולקחת שליטה על הקבוצה שלך, התוצאה לא משנה.
לאחר מכן לוקחים אותכם לאוהלים ששם אתם ישנים, לאחר איזה חצי שעה של כיבוי אורות מקפיצים אתכם ועושים להם ריצה מסביב לבסיס, בסוף חוזרים ויושנים ויום למחרת עושים מבחן בראור ואז כל הקטע הפיזי נגמר והולכים לעשות עוד משימות פיקודיות כמו לפצח סיסמאות וכו' במהלך הגיבוש יש גם מבחן על מבצע אנטבה שחומר על המבצע תקבל ביום הראשון וכמו כן תצטרך לעשות הרצאה על נושא מסוים שתבחר, בדר"כ זה קורה מתישהו לאחר המשימות הפיקודיות...
כמובן שגם יטרטרו אותך הרבה אבל בקיצור המפקדים האלה לא קובעים מה יעלה בגורלך אבל חבל לעשות בעיות כי אז יטרטרו אותך עוד יותר אבל מול המילואימניקים להיות ככה פנינה וחייל טוב.
בסופו של דבר סביבות צהריים תהיה לך שיחה עם איזה מילואימניק וישחררו אתכם הבייתה..
עצות שלי מניסיון: להגיע עם כושר פיזי מסוים, לא חייב להיות סוס אבל אסור להיות עגלה.. ולנסות להיות כמה שיותר פיקודי וככה לעזור לקבוצה כי יש גם סוציומטרי בסופו של דבר..
שיהיה בהצלחה.

ובשורה התחתונה: עברת? כמה עברו? קשה לעבור? כמה סיימו מתוך כמה שהתחילו?

ישן 23-03-2007, 09:50
  Carbon_Dioxide Carbon_Dioxide אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.07
עברתי אבל נתנו לי תאריך מוזר
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי moti89 שמתחילה ב "[QUOTE=Carbon_Dioxide]אני..."

קודם כל את התשובות אתה לא מקבל באותו יום כך שאני לא יכול להגיד לך כמה התקבלו, אני קיבלתי שני מכתבים אחרי שבועיים בערך שאמרו לי שעברתי והתאריך גיוס שלי הוא באוגוסט07, בגלל שהתאריך עצמו הוא מאוד לא נוח ומאוד מאוחר אז ויתרתי על התפקיד.
מבחינת אנשים שהתחילו נראה לי היו אולי בין 40 ל50, ודווקא הרוב סיימו אולי 10 פרשו.
ואת הגיבוש לא מאוד קשה לסיים, להתקבל זה קצת שונה כי הם מחפשים את זה שהוא פיקודי ורוצה את התפקיד (יש לך פסיכולוג בסוף שרוצה לראות את המטויבציה שלך ושאין לך הפרעות כלשהם) ואת האדם שעוזר לחברים שלו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר