לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2007, 17:52
  eyalpa eyalpa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל eyalpa שלח הודעה דרך MSN אל eyalpa
אוקי, חברה התיעצות ?! ניקוניסטים ! ---> ניטרליות בבקשה

שלום לכולם ,
התייעצתי עם אמא שלי , בקשר לציוד צילום חדש....
והגענו לתקציב סופי של 1800 דולר+- ...
עכשיו אני קאנוניסט !!! יש לי 300D עם עדשה שלא ממש עובדת ... (קיט זבל)
אז החלטתי לעשות בה שימוש כמצלמת גיבוי , ולקנות לעצמי קצת ציוד חדש....
אז רשימת הציוד שלי היא קשה.... האם לקנות קאנון או ניקון (תאמת רק קאנון ... )
אז 30D ? או D80 של ניקון ?!
עם העדשות , 50MM , וטמרון 28-75 2.8 ....
בנוסף הפלאש המתאים לחברה 430EX או SB800 ....
ותיק , וגריפ למצלמה....

מה אתם אומרים בסופו של דבר? לקנות ת30D? שווה תהשקעה? כי בסה"כ אני יכול למכור את ה 300D.... אם אני עובר לניקון....
ובלי כל מיני חירטוטים "ניקון יותר טובה., קאנון יותר טובה... "
בבקשה מי שמציע לעבור מקאנון להגיד דוגרי למה!
תודה --- >הבן אדם הכי מתוסכל !! לפני קניה חחח

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2007, 18:01
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eyalpa שמתחילה ב "אוקי, חברה התיעצות ?! ניקוניסטים ! ---> ניטרליות בבקשה"

אתה יודע בדרך כלל הייתי שולח אותך לעשות.... חיפוש.. וההצעה עדיין עומדת...יש המון דברים על שניהם... אך מכייון שביקשת כול כך יפה... אני ינסה להתייחס יותר לעומק...

במידה ויש לך כבר ציוד קאנון ואתה בערך מכיר את המערכת ומכיר את היתרונות והחיסרונות... ממליץ ללכת על ה30d.. מדוע אתה צריך גוף גיבוי? במידה והינך מעוניין בלנסות מערכת חדשה.. אפשר להמליץ לך בשימחה על הd80+sb800 והעדשות שציינת... כמו כן מערכת מעולה שנותנת פייט רציני ל30d ומצידי הם דיי שוות. במידה ותמכור את ה300 יהיה לך עוד קצת כסף להשקיע בעדשות חדשות וציוד נילווה אחר... אלה עם כן אתם צלם אירועים/עיתונאות לא רואה כול כך צורך בשני גופים. באמת...
אין תשובה אבסולטית שאפשר לתת לך בנושא כי בסופו של דבר אתה שואל על מה ללכת על 30d או d80 ועל כך אי אפשר לענות לך... בקשר לזה אתה בהחלט צריך לעשות חיפוש נירחב ולבחור איזה מערכת הכי מתאימה לך. בהצלחה.
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

ישן 15-03-2007, 18:20
  eyalpa eyalpa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל eyalpa שלח הודעה דרך MSN אל eyalpa
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "אתה יודע בדרך כלל הייתי שולח..."

אממממ אני חיפשתי , התייעצתי , צילמתי ב 2 המצלמות .....
הגעתי למסכנה ששניהם בהחלט מעולות , ואין לי צורך יותר מזה בתור חובב מושבע...
העדשות אותם עדשות , הגופים שונים , השאלה מי יתן לי תתמורה הכי טובה לכסף שלי ,
ה300D שלי מצלמה מעולה! אני ממש מרוצה ממנה , היא תשמש אותי כגוף גיבוי מעולה!

עכשיו מבחינת ציוד, ראיתי המון ניקוניסטים , ופחות קאנוניסטים , אני לא הבנתי אף פעם למה...
תמיד ראיתי בקאנון השקעה בטוחה,לטווח הארוך ....
אז כנראה שאני ילך על קאנון למרות הכל .... אני יגרד עוד כמה שקלים ויקנה תציוד....
תודה... עכשיו בקשר למכס? מה כדאי יותר? לשלוח לארה"ב שם לפרק תחבליה ולשלוח אלי כיד שניה?
או לשלוח ישירות מ BH?

ישן 15-03-2007, 18:46
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי eyalpa שמתחילה ב "אממממ אני חיפשתי , התייעצתי ,..."

לדעתי עדיף לך לפרק את החבילה ולשלוח עם מישהו שאתה מכיר,
אם תשלח את המצלמה דרך B&H אתה תשלם משלוח, שזה יגיע לארץ תשלם עוד משלוח (כמו שאמרו פה לא מזמן ששילמו פעמיים על משלוח),
ואל תשכח את המכס שזה יגיע לארץ תשלם 15% +- על שווי החבילה שלך (ופותחים כל חבילה זה בטוח).
לדעתי יותר עדיף לך את האופציה הראשונה יותר, כן זה סיכון אבל לא תשלם את המשלוח ואת המכס.

אני לא יודע מה איתך אבל דעתי האישית היא שהקנון יותר טובה ואני אגיד לך למה,
מניסיון אישי שלי הייתה לי ניקון D70S ואני לא אומר שיש בה משהו רע כן?
אבל מכרתי אותה ועברתי ל 350D ובזמן ממש ממש קצר יחסית לניקון הצלחתי להוציא המון המון יותר ממה שהוצאתי מהניקון
ואני מדבר על איכות התמונה והנוחות של העבודה בזמן הצילום שלדעתי הקנון עולה על הניקון שהייתה לי.

ישן 15-03-2007, 19:14
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eyalpa שמתחילה ב "אוקי, חברה התיעצות ?! ניקוניסטים ! ---> ניטרליות בבקשה"

בתאכלס, זה לא ממש משנה.
אם כתה כבר עם קנון, שאר עם קנון. הקיט אולי זבל, אבל כל עדשה שתקנה ל 30D תתאים לך גם ל 300D, מה שלא יקרה אם תקנה ציוד ניקון.
אני לא יודע כמה כבר תקבל ממכירת ה 300D שלך, וכמה שלא תקבל, זה לא יצדיק את המכירה. מצד שני - אתה כנראה כבר לא תשתמש ב 300D שלך אחרי קניית המצלמה החדשה, מה שבעצם מבזבז את פוטנציאל המכירה של ה-300D שיורד כל יום שעובר (התיישנות של מוצר טכנולוגי).

השוואה יבשה בין D80 ל 30D אתה תמצא במליון מקומות.
יש כאלה שיגידו שנוח יותר ה 30D ויש שיגידו ה D80.
בגלל שלא עבדת עם הממשק המוכר של קנון (גלגלת בוהן) אתה לא תרגיש בחוסר נוחות במעבר לניקון במקרה הזה.

הפלאש של ניקון טוב יותר, עובד בצורה אל-חוטית בשני מצבים עצמאית.

בנוגע לניקון / קנון ולמה יש יותר ניקוניסטים, זה לא מדוייק.
ניקון שולטת בדיוק בטווח שאתה נמצא בו. החצי מקצועיות. מצלמות DSLR איכותיות שלא מגיעות לפסגה. קנון שולטת לבדה בפסגת הטכנולוגיה עם הפריים המלא בשלושה דגמים (1Ds, 1Ds MK2, 5D). המחירים של מצלמות ניקון בד"כ זולים יותר, ו/או נותנים תמורה טובה יותר לכסף.
אבל שוב - אין פה אמת אבסולוטית. זה מאוד תלוי במה חשוב לך במצלמה ומה פחות חשוב.
הקנון בד"כ קצת מהירות יותר (פריימים לשניה בצילום רציף) אבל מצלמות אינפרא פחות טוב

אם הייתי במצב שלך של קניית מערכת חדשה, הייתי הולך על פנטקס

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:39

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר