לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2007, 16:27
  Black-Panther Black-Panther אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
שאלה מ-"שבס" לחיל ירוק ... - אפשר עזרה קצת בקשר לקצין מיון?

שמעו .. כרגע אני בשב"ס, תנאים נוחים הכל טוב ויפה ..
העניין היחיד הוא שאין פה לאן להתקדם .. לחתום קבע אני לא אחתום .. ו.... זה די זה..

אני רוצה לעשות עם עצמי משהו בצבא..
הפרופיל 64
הקבא - 53
הדפר - 70

אני רוצה לדעת אם אני מגיע לחיל ירוק מה האפשרויות שלי יהיו ? והאם כדאי ? כי אני רוצה להתקדם בצבא.. באותה מידה אני יכול בכלל לא להתגייס (מי ישמע איזה תפקיד מטורף אני עושה בתור שבסניק) ..

לא עברתי קורס סוהרים ז"א שכן מגיע לי קורס.. השאלה זה מה האפשרויות שלי לפי הנתונים והאם אני יכול להגיע למשהו של ממש ? כמו ממר"ם וכו' ..?

משהו שאפשר להתקדם ממנו .. תודה,

נערך לאחרונה ע"י Black-Panther בתאריך 08-03-2007 בשעה 16:41. סיבה: כותרת יותר עניינית..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-03-2007, 15:38
  Black-Panther Black-Panther אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי megamonkat שמתחילה ב "לא ציינת אם כבר התגייסת או..."

לוגיסטיקה = אפסנאי = לא תודה..

אמרתי כבר שהתגייסתי ... ואני כרגע בשב"ס .. (זה אומר שעברתי טירונות) אמרתי גם שהפרופיל שלי הוא 64, קבא 53 ודפר 70 ..

64 - לא קרבי הכי גבוה שאפשר, זאת אומרת שאי אפשר לשים אותי בתור קרבי לא משנה מה..
לצאת מהשב"ס זה ברור לי .. השאלה לאיזה תפקידים אפשר להגיע בצה"ל עם הנתונים האלה.. אגב בהתחשב בת"ש שלי גם אם העולם יפול אני יהיה מקסימום ליד הבית .. (לא קל"ב לפי ההגדרה, אלא באמת קרוב מאוד לבית ..)

אני רוצה תפקיד שאפשר ללכת איתו על קד"צ לפני ולהתקדם בו .. ללמוד משהו לחיים משהו שיוכל להמשיך איתי בחיים כמו ממרם לדוגמא.. ממשיכים בחברות הייטק וכו' ..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר