לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2007, 15:05
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אינני מכיר את העבודה על בוריה. אני רק יכול לומר (את מה שדי ידוע)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "אולמרט לשר הבטחון לשעבר: לבחון הקלות לערבים בבידוק בנתב"ג"

1. אנשי האבטחה בנתב"ג עובדים עפ"י הנחיות שב"כ/משטרה.

2. אכן, ישנם אבחונים בין סקטורים של נוסעים כאלו ואחרים על בסיס תשאול המתבצע ע"י הבודקים הבטחוניים ועפ"י מידע מוקדם. כמו"כ מתבצע סימון של אותם הקבוצות.

3. נוסעים המוגדרים כסיכון בטחוני עוברים בדיקות מקיפות יותר מן הרגיל, הכוללות פתיחת מזוודות וחיפוש גופני מדוקדק, המתקיים בחדרים פנימיים מוסתרים ובצנעה מירבית.

4. נוסעים המוגדרים כסיכון בטחוני, מלווים ע"י בודק בטחוני עד שערי המעבר בטיסות היוצאות.

5. רש"ת מעסיקה שלושה בני מיעוטים המסייעים לנוסעים בבידוק הביטחוני. גם באגף הבידוק מועסקים כאלה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2007, 16:52
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
אכן צודק ראש הממשלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "אולמרט לשר הבטחון לשעבר: לבחון הקלות לערבים בבידוק בנתב"ג"

אחרי שניכרת בשנים האחרונות הזדהות של הערבים עם המדינה,
ובמקביל הקיצוניות שלהם (ושל נציגיהם בכנסת, אותם הם שלחו לשם) שואפת לאפס-
הגיע הזמן באמת להקל על הבידוק הבטחוני, וזאת אחרי שלמדינות העולם ירד האסימון
ושאר אומות העולם החלו לאמץ את מדיניות הבידוק הישראלית, אנחנו חוזרים לאחור...

כעת נותרה השאלה-
מה יותר-
האם אולמרט יותר מטומטם, או שמא יותר מושחת?...
במקרה הזה האפשרות הראשונה תפסה תאוצה,
אבל אני סומך על אולמרט שהוא יחזיק אותנו במתח עד הרגע האחרון-
שבו הוא יפרד מתפקיד ראש הממשלה, לטובת אסיר בכלא איילון...

ישן 25-02-2007, 21:17
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
הממ...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי sdfg שמתחילה ב "וואלה, לא ידעתי שהמחבלים האלו..."

נראה לי שהערך הויקיפדי פוליטיקלי אינקורקט...

גם אם תמתח את ההגדרה, אפשר להגיד שה 17 המוזכרים שם עשו פעולות טרור, אבל מה שיותר בטוח זה שלא היו טרוריסטים.

מבלי להיכנס למהותו של יהודי, טרוריסטים מוסלמים עוברים אינדוקטרינציה לטרור. הם לא סתם טרוריסטים, הם גדלים / מחונכים לשנאה בביה"ס / עוברים קורסי לוט"ר (לוחמה וטרור), אמל"ח ווחנ"מ בחינם!

עוד לפני שהם יוצאים לפעולה הראשונה שלהם, הם מוכשרים כטרוריסטים לכל דבר ועניין. יש להם ארגון, גדול או קטן, תא או חוליה. הם לא עובדים עצמאית.

אתה עדיין משווה?

ישן 25-02-2007, 23:10
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
תראה
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי sdfg שמתחילה ב "עזוב, אני לא עושה את ההשוואה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sdfg
עזוב, אני לא עושה את ההשוואה בין הכמות והאיכות. טרוריסטים ומחבלים היו בכל מקום ואל נשכח שהטרוריסטים הגדולים מתקופתנו היו הנאצים בגרמניה, שאין מה לעשות - לא היו בדיוק ערבים. כך שטרור הוא טרור ולא משנה מאיפה הוא בא. הוא הרי יכול לבוא גם ממדינות אחרות באירופה, וכבר היו פה פיגועים שבוצעו ע"י "תומכי העם הפלסטיני" באירופה.

צריך לנקוט בזהירות מסויימת אבל אסור לנו לשכוח שהמכה הגדולה תמיד תבוא מהאחרון שחשבנו שיבצע את זה.
להשוות את הנאצים ימ"ש לטרוריסטים המוסלמים של היום, זה נראה לי כמו זילות (±נוראה) של השואה. לא הייתי מכניס אותם לקטגוריה של טרור, והכל מתחיל בזה שאין דבר שישתווה להם. שום שואה של עם אחר לא משתווה למה שהגרמנים עשו במלחמת העולם השניה. מחנות עבדות ומוות, בשיטתיות ובצורה מבוקרת, והם דווקא לא חונכו או חינכו את ילדיהם להתפוצץ בתוך קהל של יהודים. וכל זה בלשון המעטה.

כך נשמטת הטענה שלך.

מצטער (או שמח, אחליט אח"כ) אבל לא הצלחת להשוות את הטרור המוסלמי לכל סוג של פעילות חבלנית או רצחנית אחרת. במילים אחרות, לא הצלחת לסנגר על הטרוריסטים המוסלמים.

ישן 27-02-2007, 23:17
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי sdfg שמתחילה ב "1. אם מישהו גונב 10,000 שקל..."

1. אולי תגלה סופסוף שמץ של הבנת הנקרא? תקרא שוב מה כתבתי ותענה

2. לא, לא עברתי אחד אחד. רק ראיתי חדשות וקראתי עיתונים וגלשתי באתרי חדשות.
קפוץ ל: http://www.pmw.org.il/ ותתחיל להבין מה קורה בצד השני.
מנהיגיו של הצד השני הם רוצחים - ולא רק מאז עליית החמאס. כוחם נמדד בכמות הדם היהודי שעל ידיהם.
אם הפלסטינים כ"כ מתנגדים לטרור החמאסי, מדוע הם בחרו בו ברוב כ"כ גדול?

3. האם עברת מתנחל-מתנחל ובדקת?
האם גם אצלנו ילדים - אפילו "מתנחלים" - מצהירים כי שאיפתם הגדולה היא להפוך לשאהידים?
האם אצלנו מלמדים בבתי הספר כי הערבים הם קופים וחזירים?
אפנה אותך שוב ל: http://www.pmw.org.il/

השיוויון המוסרי הזה, הכ"כ אופייני לכם בשמאל, הוא הבעייה הגדולה ביותר.
"גם לנו יש במה להתבייש", כתבת, ויצרת שיוויון מוסרי בין רוצח לנרצח.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 28-02-2007, 07:48
  sdfg sdfg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.06
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "1. אולי תגלה סופסוף שמץ של..."

1. אתה משווה רצח של ערבים לגניבה של 10 שקלים. עם כל הכבוד, דם של בן אדם שווה קצת יותר מ- 10 שקלים. העובדות הן שגניבה זה פשע וזה ממש לא חשוב מה סכום הגניבה.

2. אני יודע פי 10 ממך מה קורה בצד השני ואני יודע שלא כולם הם כאלה, מה שלך קשה לקבל שלא יצא שחס וחלילה יש חפים מפשע בצד הערבי, אחרת איך נשמיד את כולם.

3. צודק. יש מתנחלים שסופגים הסתה. ולא, לא מלמדים להיות "שאהידים" אבל יש מקומות (ואני יודע, כי יש לי חברים במקומות האלה) שבהחלט מלמדים שלערבים אין זכות קיום ורק בכוח פיזי מסיבי אפשר יהיה לגרש אותם מפה.

4. מה לעשות. גם לנו יש במה להתבייש. זה לא פותר את הערבים מהחלק שלהם בעניין, אבל זה בהחלט לא עושה אותנו צדיקים.
ישן 28-02-2007, 08:12
  poli1 poli1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.02
לא צריך לעשות הכללות
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי sdfg שמתחילה ב "עוד פעם הכללות?!"

מספיק אדם אחד שמגיע לטיסה מישוב שהוא עויין לישראל ומישהו הכניס לו לתיק מטען ללא ידיעתו.
היית רוצה לשבת במטוס שאחד כזה לא עבר ביטחון כמו שצריך?
אחד שהגיע מסביבה שיש בה מישהו שינצל אותו

הסיפור הכי ידוע בקרב אנשי הבטחון של אל על בעולם,הוא על הבחורה האנגליה שהיתה חברתו של מחבל פלסטינאי,שאף הכניס אותה להריון והבטיח לה חתונה.
האם היא העלתה בדעתה שחוץ מלהכניס אותה להריון הוא גם הכניס לה מטען לתיק?
(לא היה איכפת לו להרוג את בנו ואת אם בנו,ףאז מה איכפת יהיה לאיזה פעיל טרור מאיזה כפר להרוג חבר שלו שטס לחו"ל או איזה קרוב משפחה למען הג'יהאד שלהם?)
היא הגיעה לשדה התעופה,עלפניו,תמימה ביותר,אישה,בהריון מי היה מעלה על דעתו שהיא זו שתפיל מטוס ותהרוג 400 חפים מפשע?
אפילו לא היא!!! היא הרי לא ידעה דבר.

הבעיה עם ערבים,לא כי ערבים!!!! אלא כי הם מגיעים מכפרים שחלקם הם עוינים לנו,הם עלולים להיות מנוצלים ללא ידיעתם אפילו!!!!!

אני בטוחה שבאופן אישי לא היית עולה על מטוס שאתה יודע שיושב בו אדם שהגיע מכפר ערבי ולא עבר ביטחון מדוקדק!!!
ואם תגיד שזה לא מפריע לך,אני ואף אחד אחר לא יאמין לך!!

נערך לאחרונה ע"י poli1 בתאריך 28-02-2007 בשעה 08:16.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:40

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר