לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2005, 12:36
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
כתבה בשורה לביישנים: מעסים עיוורים

אחרי שנים שבהן רק דמיינו בקנאה מסאז' מפנק, אבל לא העיזו להוריד את החולצה ולחשוף את גופם לעיני המעסה, זוכים הביישנים לפתרון קסם - מטפלים עיוורים שיעסו את גופם בלי להעמיד אותם במבוכה. תקופה ארוכה הרגישו רבים מהמטופלים השמנמנים של של צוות היחידה לאורח חיים בריא במכון וינגייט לא בנוח לחשוף את גופם לפני המסאז'יסט. אף שנאמר להם שהעיסוי חשוב למחזור הדם ולשמירה על העור אחרי שיורדים במשקל, הבושה היתה חזקה מכל.

לבסוף נמצא פתרון יצירתי: מי שיעסה אותם לא יוכל לראות את גופם - אלא רק להרגיש וללוש אותו. בארבעת החודשים האחרונים מקבלים המטופלים הביישנים עיסוי גוף אחרי אימוני הכושר ממעסים עיוורים שהוכשרו לתפקיד בקורס מיוחד של שירות התעסוקה.

"ברגע שהסברנו להם שהמעסים לא יכולים לראות אותם - לא היה קשה לשכנע אותם. סיפרנו להם גם על היתרונות של המעסים העיוורים, שעובדים לפי חוש המישוש שלהם, שהוא הרבה יותר מפותח, כי הראייה מנוטרלת", אמרה מנהלת היחידה לאורח חיים בריא במכון מיריי דעדוש.

המטופלים מצידם מדווחים בהתלהבות על נפלאות המסאז'. "אני מרגישה מאוד לא נוח להיחשף לפני אנשים, רק אצל המעסים העיוורים הצלחתי להשתחרר ולהרפות את השרירים, ואני נהנית מכל רגע. המעסה יודע בדיוק איפה כואב לי בלי אף חוש אחר. הידיים שלו מדברות", סיפרה יולנדה שקרון, קוסמטיקאית בת 73 מחדרה שרשומה לתוכנית ההרזיה.

http://www.nrg.co.il/online/12/ART/870/579.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:46

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר