לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-01-2007, 17:59
  THESATLAN THESATLAN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.07
שאלה לגבי תפקיד כפקיד בצבא.

(למי שלא יודע אני פתחתי פה אשכול פעם שעברה אבל המנהלת הרעה חסמה אותי ונעלה לי את כל האשכולות . התנכלה אליי ושלחה לי מסר אישי מאוד מעליב ואני לא יודע למה? אז אני מקווה שהפעם היא לא תתנכל לי.)

אני פרופיל 45 אמור להתגייס לצבא לג'ובניק .
הבעיה היא שלי היא שאני סטלן חזק . אוהב לישון הרבה הרבה מאוד . אוהב לחיות בסטלה בשנטי שלי
אוהב לעשות מה שאני רוצה מתי שאני רוצה ואיך שאני רוצה. אוהב ללכת למסיבות עם החברים ועם החברה שלי.
אני לא מתפשר על קימה בבוקר מעבר לשעה 10:00 . אוהב לישון על מיטת מים בלבד או משהו אורטופדי מאוד כי יש לי בעיות אורטופדיות. בתכלס אין לי הרבה מטרות אלא רק להסתלבט ולעשות כיף בחיים .
יש לי גם ראסטות לא קטנות , האם הצבא יתן לי להשאר איתם?
בנוסף אני לא מוכן שיקבעו לי מה לעשות. לא יכול קבול למסגרת קשוחה.

מה אתם אומרים האם בצבא אפשר לשלב סטאלה ומסיבות? יש את זה בצבא ? אני מתכוון לג'ובניקים ?
איך הטירונות -קשה?
אני מבקש מי שרוצה להתקיף אותי ולא מסכים שלא יגיב.
תודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-01-2007, 20:02
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי THESATLAN שמתחילה ב "שאלה לגבי תפקיד כפקיד בצבא."

טוב
בלי לתקוף, בגלל שביקשת, אבל עם קצת ביקורת.
זה שאתה אוהב לבלות במסיבות זה נחמד, זה שאתה אוהב לבלות עם חברה שלך זה מצויין. זה שאתה לא מוכן לקום לפני 10:00 בבוקר זה אחלה, וזה שאתה לא מוכן שיגידו לך מה לעשות זה עניינך שלך. רק קח בחשבון שתי נקודות:
1. במוקדם או במאוחר תצטרך לקום מוקדם בבוקר ולעשות מה שאומרים לך. אם תצליח למצוא עבודה שבה אפשר לבלות כל לילה במועדון, לקום מתי שרוצים ולא צריך למלא את ההוראות של אףאחד- אשריך. עד אז, נראה לא שתצטרך לבחור בין לעבוד כמו כולם לבין לחיות על חשבון ההורים לנצח. תראה, גם אני אוהב לקום מאוחר ומעדיף לעשות מה שאני רוצה מאשר מה שהבוס רוצה. אבל
כשצריך לקום בחמש בבוקר כדי להגיע לעבודה, אני עושה את זה. ותאמין לי, יש משהו מספ
בלקום לעבודה ביחד עם השמש. אז למה לא להתחיל עכשיו? אגב, קח בחשבון שבצבא יש
פריביליגיה יוצאת דופן- אתה יכול לישון במקום העבודה, ולקום רבע שעה לפני תחילתה! נדיר
באזרחות.
2. לקום מוקדם זה מבאס. למלא פקודות שניתנות לשם העניין בלבד וע"י מפקד צעיר יכול להיות
מתסכל לאנשים מסויימים. לישון פחות משש שעות בלילה זה די מחורבן כבר. להתעורר באמצע
הלילה לשמירה זה די זוועה. למלא פקודות מטופשות של מפקד מטופש רק כדי שהמפקד שלו יהיה
מרוצה יכול להיות מתיש. להסתפר כמו שהצבא רוצה ולא כמו שאתה רוצה זה מרגיז. אני זוכר איך
לא רציתי להוריד את הזקן שגידלתי ברגילה. אבל כולם עושים את זה. מה גורם לך לחשוב שאתה
שונה? מה גורם לך להאמין שלך מגיעות פריוילגיות שלאחרים לא? או שאולי אתה מאמין שלכולן הן
מגייעות?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:20

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר