לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-12-2006, 17:58
צלמית המשתמש של iamshay
  iamshay iamshay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.06
אהלן חברה צריך עזרה דיי בדחיפות... (צו ראשון)

שלום
אני אפרט את הבעיה בכללי... הייתי לפני משהו כמו שבוע בצו ראשון, הלך דווקא פחות או יותר בסדר מבחינת רושם בראיון אישי וכו למרות שהייתי קצת בלחץ.
מבחינת פרופיל אני אמור להיות 97 אבל לא נתנו לי זמנית בגלל שאני על רואקוטן (פצעי בגרות) ואני צריך להגיע לוועדה רפואית שיראו אותי שוב עד שיתנו לי פרופיל.

עכשיו מבחינת המבחנים הפסיכוטכניים-
ההתחלה של השאלות עם הטקסטים הלכה לי על הפנים לא שמתי לב לשעון שליד השאלות מרוב שהייתי בלחץ לקחתי את הזמן בין שאלה לשאלה, עד שקלטתי שאני מבין שאלה אחת עברתי לשנייה. הגעתי למצב בהבנת הנקרא שהיו 30 שאלות עניתי רק על איזה 16 ופתאום אני קולט שנשארו לי 2 דקות! ובמקום להתחיל מסע ניחושים של כל ה 14 אני לוקח את ה 2 דקות האלו ועונה על אותה השאלה שנתקעתי כמו בן אדם דפוק..!
אחרי זה התחילו השאלות עם הצורות שאני חושב שהייתי טוב בהם והספקתי בחלק מהנושאים את הכל.

עכשיו הקטע הוא שאני רוצה לקבל זימון למבחני צוות אוויר ואין לי מושג אם התקבלתי מבחינת קבא או לא כי הפרופיל הזמני שלי הוא איזה 50 וגם אחרי שאני אסיים תטיפול בעוד איזה חודשיים אני לא יודע אם ישלחו לי אפילו עם הקבא שלי מתאים...!

מה אתם חושבים שאני צריך לעשות? לערער על כל הצו-ראשון ולעשות אחרי סיום הטיפול? אולי להתקשר לצוות אוויר? אין לי מושג..
תודה לעוזרים.. זה באמת חשוב לי.

נערך לאחרונה ע"י iamshay בתאריך 31-12-2006 בשעה 18:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר