לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-11-2006, 13:00
  מרץ07 מרץ07 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.06
ראיון מגלן כחלק מראיון צנחנים-אפשרי?

קודם כל עשיתי חיפוש רציני בפורום לשאלה זו ומצאתי הרבה תשובות אבל אין תשובה ברורה...

האם זה נכון שישנם אנשים סיימו גיבושים(בדרך כלל גיבוש מטכ"ל) בציונים טובים מאוד ואז באים לראיון צנחנים בשביל הקבלה לחטיבה ובראיון זה כבר עושים להם ראיון ליחידת מגלן?! כי שמעתי על כמה אנשים שזה קרה להם והם ידעו עוד לפני יום הגיוס שלהם לצנחנים שהם מתגייסים למגלן....(אני לא מדבר על הראיון שיש בשעות הראשונות של הגיבוש יחטיו"ת אלה לפני הגיוס בכלל).....

בנוסף רציתי לשאול אם יש אפשרות שהראיון הזה יהיה לי(יש לי ראיון צנחנים בחודש הבא) בגלל שעברתי גיבוש מטכ"ל(כלומר סיימתי אותו והתקבלתי) אבל נפלתי בבדיקות הרפואיות לאחר מכן...האם יכול להיות שהראיון צנחנים שאני מזומן אליו "יהפוך" להיות ראיון למגלן?
ועוד דבר האם יש ראיונות לדובדבן(ללא גיבוש יחטיו"ת) לאנשים במצב שלי שהתקבלו בגיבוש אבל נפלו רפואית לאחר מכן....?

תודה, מרץ07
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-11-2006, 10:33
  born2run born2run אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.06
בקשר למה שעברת, יש סיכוי גדול שתתקבל למגלן...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מרץ07 שמתחילה ב "ראיון מגלן כחלק מראיון צנחנים-אפשרי?"

חבר סיפר סיפר לי על מכר משותף שלו שמשרת במגלן (את זה אני יודע), והוא סיפר לו שלאחר שסיים! ולא עבר גיבוש מטכ"ל , לקחו אותו ועוד איזה 40 חבר'ה בגיבוש צנחנים, אמרו להם להרים אלונקה, וללכת להקיף עץ במרחק 200 מ'. כשהם חזרו הודיעו להם שכולם מגוייסים למגלן...
נכון שזה נשמע כמו הנפצה, אבל הבחור שסיפר אותה באמת היה בגיבוש במטכ"ל ובאמת עומד לסיים מסלול במגלן, לכן הבסיס הוא אמיתי.
תאמין לי שזה שנפלת לא אומר שלא שמו עליך עין. אתה תגיע למשהו מובחר.

מה שמסקרן אותי, הוא על מה נפלת בבדיקות הרפואיות, כי יש סיכוי סביר שזה יפיל אותך ממגלן...

ישן 29-11-2006, 11:51
  מרץ07 מרץ07 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי born2run שמתחילה ב "בקשר למה שעברת, יש סיכוי גדול שתתקבל למגלן..."

נפלתיעל משהו שרק הרופא הספציפי הזה הפיל אותי עליו....כלומר בעבר היו אנשים שהתקבלו עם הדבר הזה......העניין משתנה מרופא לרופא ובתקופה מסויימת כאשר יהיה את הרופא x יתנו לך להתגייס עם זה למטכ"ל ורופא y כמה שנים אחרי זה יפסול אותך...הכל לפי דעות של רופאים....

עוד דבר שרציתי לשאול זה שלפי מה שהבנתי לא מעבירים את הממצאים מהירפ"א לשאר היחידות.....
לדוגמא יש לי חבר שבמבדקי ירפ"א מצאו לו בעיית שמיעה ופסלו אותו...בנוסף אמרו לו שהבעיה הזאת מורידה לו לפרופיל 64.....הוא פחד שכל יום הולך להגיע לו ההורדת פרופיל ובמחזור האחרון של הגיוס(נוב 06 ) הוא התגייס לאחת מחטיבות החי"ר ועכשיו הוא בגיבוש יחטיו"ת....מישהו יודע אם יש משהו בדבר הזה שמהירפ"א לא מעבירים את התיק שלך אלה הוא נשאר שם למקרה שתצטרך לבוא לשם לבדיקות שקשורות בירפ"א ואז יהיה להם את התיק שלך שם....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:42

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר