לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2006, 16:19
  balrog5 balrog5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.06
שלדג- עזרה

אז ככה...

הייתי בגיבוש מטכל-שלדג שהיה בספטמבר והתקבלתי לשלדג על תנאי...כלומר הייתי צריך לעבור ראיון ראיון אצל הפסיכולוג של שלדג..קיצר עברתי אותו הגעתי לירפא

בירפא מצאו לי עיוורון צבעים (ידעתי שיש לי אבל בצו ראשון לא מצאו לי...יש לי בדרגה מאוד נמוכה..) ואמרו לי שזה לא פוסל לשלדג פשוט יש מכסה מסוימת של עיוורי צבעים ביחידה...

בנוסף, יש לי משקפיים ומצאו שיש לי בעין אחד -1.25 ובעין אחרת -1.75.. הרופאים אמרו לי שמותר בשלדג עד -1.25 אבל הולכים לפי העין החזקה....

לא נתנו לי תשובה סופית ואמרו לי שהרופא יחידה צריך לעבור על התיק ולאשר... עשיתי תחקיר ביטוחני קיבלתי צו ל4 בדצמבר....

אמרו לי שרק היום תיהיה תשובה סופית (הגיוס עוד שבוע...) ועכשיו אמרו לי שאני פסול בגלל עיוורון צבעים וחדות ראיה...

אז כנראה דוחים לי תגיוס למרץ...
אז ככה.. יש למישו מושג אם אפשר לערער\לדבר\לעשות משו ?

ובלי שום קשר... אני לא מצליח בנתיים לתפוס את מדור סיירות מישו יודע למה אני זכאי עכשיו ?

תודה מראש
חן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2006, 16:38
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי balrog5 שמתחילה ב "עברתי את גיבוש מטכל\שלדג זה..."

אתה תיהיה זכאי לראיון אגוז ולראיון צנחנים אם תעבור גיבוש המשך..תתקשר למדור סיירות ותשאל אותם לאיזה גיבוש אתה זכאי(נראה לי ישלחו אותך לחובלים/צוללות ואם תסיים את אחד מהגיבושים אתה תיהיה זכאי לראיונות).

אתה תמיד יכול לערער אבל הם נורא מקפידים ויהיה לך קשה אבל תנסה..מה יש לך להפסיד??

שמעתי פעם על מישהו כמוך שעבר גיבוש מטכ"ל/שלדג ,לא התקבל וקיבל ראיון למגלן..שוב תתקשר למדור סיירות ותשאל..
יכול להיות שאם תתגיס לצנחנים ותצא לגיבוש יחטיו"ת באמצע הגיבוש ישלפו אותך ויקחו אותך לראיון..
אבל שוב תתקשר ועדיף שתעשה עוד גיבוש על מנת שתקבל ראיון לאגוז וראיון לצנחנים..

בהצלחה!

נוב 07.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:33

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר