לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2006, 10:14
  Laxio Laxio אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
מי רוצה לעזור לי להגיע להגשמה עצמית בצבא?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ^NoX שמתחילה ב "כל מי שאני מכיר שיקר בציונים..."

אין דבר שאני רוצה יותר מלהגיע לשחקים או לחבצלות. קיבלתי בספטמבר טופס למלא באינטרנט ולא עברתי אותו למרות שהייתי בטוח שאני אצליח. התקשרתי אליהם וגם שאלתי מישהו מקורב ושני המקורות אמרו לי שהממוצע ציונים של אלה שעברו השנה את הטופס הוא 98. קצת קשה לי להאמין שיש אנשים עם כזה ממוצע אבל אני כבר לא יודע, הרי שניהם אמרו את אותו המספר בדיוק. יכול להיות גם שלא עברתי בגלל הקטע החברתי בטופס שיכול להיות שקצת זלזלתי בו אפילו שאין לי שום בעיות חברתיות.

בכל אופן ביקשתי לקבל זימון למבחנים שלאחר מכן או אפילו את טופס האינטרנט עוד הפעם אבל הם לא רוצים לתת לי.

יש לי ציונים מעולים (לא 98 לצערי) ואני די בטוח שאם יתנו לי הזדמנות להבחן אני אצליח להוכיח את עצמי.

התקשרתי לאיתור חמ"ן, שלחתי פקסים אבל כולם נענו לשלילה (יש לי את הנתונים שצריך מבחינת קב"א ודפ"ר) אבל חייב להיות עוד משהו שאני יכול לעשות, אני לא יכול לתת לכל החלום הזה לחמוק בגלל איזה טופס שטחי באינטרנט.

אם יש אנשים שביום הגיוס יושבים בכלא ובסוף עוברים יחידה, אנשים שמקבלים גיבוש שלדג בלי לעבור גיבוש מרכזי, אנשים שמקבלים ראיון חוזר עם פסיכולוג ואנשים שמערערים על הסימולטור בירפ"א חייבת להיות דרך שאני אוכל להגיע למבחנים הראשונים!

אפשר אולי להפגש עם איזה מישהו ביחידת האיתור? לפרוץ להם למחשבים ולשנות לי את הסטטוס או משהו? אולי אפשר דרך גיוס ליחידה אחרת במודיעין להגיע לשם? אם אני אוריד פרופיל זה יעזור (יש לי 97)?

אני אהיה אסיר תודה לכל עזרה או מידע
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:58

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר