לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2006, 12:33
  avim1 avim1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.06
לכול מתגיסי הנ"מ

התגייסתי במרץ 06 לנ"מ היתי בסטינגר
וכול מי שהולך לשם ששיקול שוב הסטינגריסטים לא עושים כלום אבל כלום כול מה שמספרים לכם או נדיר או בהגזמה מי שהפרופיל שלו 72 עדיף לו ללכת למודש שיריון אפילו תתוחנים פיקוד העורף ללא מומלץ
אני אומר לכם את זה לא כדי להוריד לו את המוטיבציה הטירונות שלי לפחות היתה ליגה והיתי עושה אותה שוב אבל בקו רע ביותר אתם תשמרו בעיקר שלא תחשבו שאתם תיצאו למעצרים או כול מיני מבצעים בשגרה נדיר שעושים פעולות כאלה מי שמחפש אקשן או בעצם לעשות משהו חוץ משמרות שלא ילך .
אל תגידו לעצמך טוב אני יראה 3 -4 חודשים ואז אני יגיש טופס 55 לא תופס אני אישית הגשתי 4 ב3 חודשים אף אחד לא תפס אני יצאתי משם במקרה (היה פירוק גדוד ). יצאתי משם אני עובר לההנדסה .אני באמת רוצה שתיראו את התמונה המלאה המפקדים לא ידברו איתכם בצורה גלויה.

למי שבכול זאת ילך לנ"מ תזכרו את השם אבי אמר לכם !!!!!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2006, 15:09
  avim1 avim1 אינו מחובר  

אוקי אני ינעשה להסביר כמה שיותר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avim1 שמתחילה ב "לכול מתגיסי הנ"מ"

1. אני לא משש יודע למה חסר הרבה על הנ"מ אני יכול רק לשער. אין הרבה מה לספר העבודה היא בעיקר בטשים (ביטחון שוטף) במורק"ם שהיה לנו בטירונות הם דיברו בעיקר על מבצע חומת מגן (למי שלא זוכר http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E...%9E%D7%92%D7%9F ) זוהי בעצם בין הפעולות חיר הבודדת שם עשו מאז ומעולם. והעבודה בשגרה לגבי הברקן לא כול כך מעניינת ולכן קשה לעלות אותה על הדף . מידע כללי מאוד על היחידה אתה יכול למצוא בגוגל. אני מקווה שאני על כול מה שביקשת.
2. לגבי הטק"א אני לא היתי שם אבל מאנשים שאני מכיר משם הטירונות שווה לסטינגר בשלב המקצועי בעיקר לומדים והרבה . בשגרה אתה זז אם הסוללה לכול מיני מקומות שאסור לי להגיד . בסוללת הצעירים עושים בדרך כלל משמרות של 4-8 עם הפזם אתה עושה 3-10 העבודה לדעתי משעממת אתה מסתכל על מכם כול המשמרת . אל תחשוב שתשגר פטריוט בשירות אחד עולה כ 10 מיליון לכן יש ההעדפה לשלוח מטוס.

אם משהו לא ברור אני ישמח לענות
ישן 24-11-2006, 16:15
  avim1 avim1 אינו מחובר  

לאט

אני אישית לא עליתי לגדודים סימתי את הטירונות ואת השלב המקצועות לאימון המתקדם לא הגעתי
כול מי מנשאר ומעטים באמת רצו להישאר הם עלו לגולן 947 הגדוד האיכותי יותר כי באותו זמן 66 היה בהליכי פירוק לטירונים לפחות לחקם נתנו אפציה לצאת לקורס מפקדים או חובשים .הינו מאוד מגובשים ואני בקשר אם כול מי שהיה בקורס /טירונות. הם מאוד ממורמרים על כך שבעצם עבדו עליהם לדוגמה במלחמה היו שמועות שהם יעלו ללבנון לאבטח אבל לא שלחו אותתם לבית לחם תנחשו למה ???!?!?!
הם סיימו את תקופת הצעירות והם עכשיו לוחמים בגדוד מן המניין ומה הסדר יום שלהם ???!??? תנחשו
הותיקים בגדוד מה מספרים להם שוב זה לא קשה אתם כבר יכולים לנחש לבד . אתה באמת חושב שזה משנה לי אם הם יתגיסו לנמ לא לא לא .אני פשוט רוצה לתת לכול המלשבים שעדין הכוח ביידים שלהם לעשות את השיקול הנכון . כי משם לא אבל לא יוצאים . אני מאוד שמח לראות שיש אנשים שנהנים אני מסתובב בגאווה אם הסיכה של לוחמי הנמ .אבל לא לשכוח הבחירה היא אחת ויחידה .
השיקול ביידים שלכם אני לא אומר לאף אחד אל תבוא לנמ אבל אם תבוא אתה לא תיצא ואם תצא זה להיה בקלות.
ואתה שרצה ללכת לטקא אם נתונים של טייס תעשה טובה ובקש שינו שיבוץ לך למקום שתהיה בו שווה ולא השבחת גדודים ובכול מקרה אם תגיע ככול הנראה תלך לברקן
ישן 25-11-2006, 19:37
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
הבהרה חשובה לכל מתגייסי הנ"מ

לא יודע מי הוא אותו חייל שכתב פה בשם אבי אבל לא מעט דברים לא נכונים.

קודם כל בקשר לסגירת יחידות אז שום דבר לא נסגר ...

בקשר לפעילות עצמה, אנשי הסטינגר מבצעים קו שטחים בנוסף לפעילות הבט"ש, בפעילות הזאת ששם תופסים קו חי"ר לכל דבר מבצעים מעצרים, חיפושים, סיורים מחסומים והכל !
לא מעט חיילים אף נפצעו לאחרונה בכל הפעילויות האלה שהם ממש כמו כל יחידות חי"ר אחרות.

בקשר לקו כחול שהוא קו הבט"ש של הסטינגר, אז קודם כל זהו קו חשוב מאוד, בנוסף בדיוק כמו שאר היחידות שיושבות בקו הכחול מרבית העבודה היא משעממת, אין מעצרים וכדומה אבל יש פעילות שחלקה היא גם לעשות מטבח או סתם לשמור ללא הפסקה ... ובגלל זה זה משעמם אבל זה מה שעושים וגם זה חשוב.

זה מה שהיה עד למלחמה ומה שקורה לאחריה, מול חיזבלאה תמיד משעמם עד שהם תוקפים ואז כפי שכולכם יודעים זה לא צחוק בכלל.

לסיכום, אם יש לכם פרופיל 82/97 ואתם רוצים להיות לוחמים מטורפים ולעשות רובאות גבוהה אז לכו לגולני/גבעתי/צנחנים/נח"ל/כפיר ומה שיש שם...
אבל אם אתם רוצים לעשות משהו אחר ומעניין (ולפעמים משעמם), אז תבואו לנ"מ (ולסטינגר...) ואז יהיו לכם כל מיני אפשרויות קידום לכל מיני מקומות/תפקידים אחרים.

זהו בערך, אפשר לשאול אותי כל שאלה פה או בפרטי ואני יענה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר