לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-11-2006, 20:21
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
חוצפן ומגעיל
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ריאה ירוקה שמתחילה ב "שיבטלו מענקים לגובנקים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ריאה ירוקה
הקרביים אוכלים קש והגובקנים אוכלים חינם ועוד על הקרביים עושים פוזות שכאלו?

הצבא מבולבל לפי דעתי כול הקרדיט צריך לבוא לקרביים , גם בשכנוע להתגייס לקרבי זה יעזור

אתה ממש מגעיל. כל ג'ובניק אוכל חינם וקל"בניק ולא עושה כלום כל השירות שלו?
כל חייל הוא חשוב, ועצם העובדה שאתה מדבר ככה זה סימן שאתה צעיר שעוד אל התגייס ולא מבין בכלל מה זה צבא
צבא זה לא רובים וטנקים, זה הרבה הרבה הרבה מעבר לזה

ועל זה נאמר ילד-כשתגדל תבין

ממש מגעיל התגובות כאן לאחרונה, אבל אני לא דואג, כי אני יודע שהרוב בסדר, אז מה אם יש פה ושם ילדים קטנים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-11-2006, 20:50
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
אל תדאג, אני כבר בצבא, והייתי בבקו"ם (לא רק ביום גיוס) ובעוד מקומות
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Jay שמתחילה ב "הבנו כבר שאתה הסניגור של כל..."

ומה, כל מי שלא קרבי לא השקיע 3 שנים מהחיים שלו בשביל משכורת של 350 ש"ח בחודש? שהיא אגב פחות משל קרביים?
שכחת שלא כולם יכולים להיות קרביים? שלא לכולם יש את האפשרות הזאת?
האחוז של חיילים שבכוונה המציאו בעיות כדי לברוח מקרבי הוא לא כזה גדול כמו שאתה חושב
אוי ואבוי לנו אם במדינה תהיה מדיניות של "קרבי יותר נחשב מלא קרבי ולכן מקבל מענק" זה יהיה ממש אבסורד!
כל חייל צריך לקבל מענק כי כל חייל השקיע 3 שנםי מהחיים שלו בשביל כלום כסף
אגב, מה אתה חושב? שחייל בוחר לעשות יומיות? או בוחרים בשבילו? שואלים אותו בכלל אתה חושב?

ולמה אני "מסנגר" עליהם כביכול? כי הראייה שלך ושל אחרים צרה, זה הכל, אתם מכירים רק את עולם הקרביים (גם כן מכירים, אני בספק אם רוב הטוענים כמו ריאה ירוקה בצבא בכלל).

אני לא קרבי ואני ממש לא עושה יומיות, ולדעתי מודיעין זה חיל מאוד חשוב, שם כל חייל עושה תפקיד חשוב ומשמעותי במערכת, תרצה או לא
אתה ממש צבוע בתגובה הזאת שלך, תסלח לי

ישן 18-11-2006, 20:59
  REDRUM REDRUM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי assafy1000 שמתחילה ב "אל תדאג, אני כבר בצבא, והייתי בבקו"ם (לא רק ביום גיוס) ובעוד מקומות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי assafy1000
ומה, כל מי שלא קרבי לא השקיע 3 שנים מהחיים שלו בשביל משכורת של 350 ש"ח בחודש? שהיא אגב פחות משל קרביים?
שכחת שלא כולם יכולים להיות קרביים? שלא לכולם יש את האפשרות הזאת?
האחוז של חיילים שבכוונה המציאו בעיות כדי לברוח מקרבי הוא לא כזה גדול כמו שאתה חושב
אוי ואבוי לנו אם במדינה תהיה מדיניות של "קרבי יותר נחשב מלא קרבי ולכן מקבל מענק" זה יהיה ממש אבסורד!
כל חייל צריך לקבל מענק כי כל חייל השקיע 3 שנםי מהחיים שלו בשביל כלום כסף
אגב, מה אתה חושב? שחייל בוחר לעשות יומיות? או בוחרים בשבילו? שואלים אותו בכלל אתה חושב?

ולמה אני "מסנגר" עליהם כביכול? כי הראייה שלך ושל אחרים צרה, זה הכל, אתם מכירים רק את עולם הקרביים (גם כן מכירים, אני בספק אם רוב הטוענים כמו ריאה ירוקה בצבא בכלל).

אני לא קרבי ואני ממש לא עושה יומיות, ולדעתי מודיעין זה חיל מאוד חשוב, שם כל חייל עושה תפקיד חשוב ומשמעותי במערכת, תרצה או לא
אתה ממש צבוע בתגובה הזאת שלך, תסלח לי

מצחיק אתה!
זה כמו להגיד, שעובד במחשבים בהייטק שקורע את התחת שלו כל היום אחרי שהוא למד כמה שנים טובות לאיזה תואר, ירוויח בדיוק כמו מנקה רחובות (ואני לא משווה כאילו מנקה רחובות = ג'ובניק אז תירגע) כי שניהם תורמים למדינה! (איכשהו).

חיילים קרביים מסכנים את החיים שלהם, ומה לעשות מגיע להם יותר.
זה שיש ג'ובניקים שלא יכלו להיות קרביים מסיבות שלהם (ולא מומצאות)... זו גם בעיה שלהם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:27

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר