לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2006, 09:56
  himi56 himi56 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.04
גם אם זה לא "אומץ"
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי BMW850 שמתחילה ב "זה לא משנה שזה לא של בזק?"

ע"י בזק זה לא אומר שזה רע, או יכול להיגרם נזק, שוב יש צורך לבדוק כמובן בקשר לכל עדכון חומרה האם הוא בכלל תואם לחומרה שיש בידך, במיקרה הנ"ל זוהי גרסא שמתאימה ל-510ST, אני בכל מיקרה לא מצאתי שוני מבחינת גלישה, נתוני קו וכדומה, רק נוחות גדולה יותר מבחינת תפעול הנתב והרשת הביתית, חומת אש נוחה יותר , אפשרויות רשת ביתית, ופשוט הגרסה הנ"ל הרבה יותר נוחה לתפעול.
אצלי אישית הצלחתי להעלות למודם את הקובץ הנ"ל רק ע"י תוכנת האשף של בזק.
בברכה מיכאל.

נ.ב גם אם זה מתאים או לא לבזק, המודם הוא שלי ולא באחריות בזק, יש לי עוד 2 חוץ ממה שעובד בבית, ועוד שני מודמים STH הישנים איפה שהוא בבוידם, אני לא יודע למה אבל ליום גשום......:]
ואני יכול לעשות אתם ככל העולה על רוחי.
עדיין לא הצלחתי לראות איזה שהוא מודם שבזק הוציאה עד היום שהתעלה על ה-ST510 והוא עובד נונסטופ.
אהה שחכתי טפו טפו.....

נערך לאחרונה ע"י himi56 בתאריך 16-11-2006 בשעה 10:04. סיבה: נלחץ לי בטעות על ENTER
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2006, 21:51
  himi56 himi56 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.04
הבנתי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי BMW850 שמתחילה ב "סורי שלקח לי הרבה זמן לענות :O"

כמו שציינתי מקודם גם לי היתה בעיה בשידרוג, אני הורדתי את אשף השידרוג מהאתר של בזק, והורדתי את הקובץ החדש מהאתר שציינתי למעלה -הקובץ הראשון שמופיע בדף הקישור -4.3.2.6 זהו קובץ BIN אם אני לא טועה, בכל מיקרה לפני השידרוג ניתקתי את האינטרנט, ביצעתי שיחזור להגדרות יצרן ולאחר מכן השתמשתי באשף של בזק, ובעת השידרוג בחרתי את קובץ החדש(האשף נותן הודעת שגיאה כי ייתכן והקובץ אינו מתאים אבל אל דאגה הוא כן מתאים), לאחר השידרוג ביצעתי איתחול למודם (ניתן עדיין להיכנס אליו 10.0.0.138) ישנו גם דף הוראות קטן מימין לקישור להורדת הקובץ BIN עדיף שתקרא אותו, וזהו , אצלי המודם עובד תקין וללא בעיות (גם השאר) כמובן לאחר ביצוע השידרוג (כולל הפעולות שבדף ההסבר באתר) השתמשתי ב-WIZARD המובנה בנתב על מנת להגדיר את הקישוריות לאינטרנט, ROUTER, PPPOA, 8,48 וכמובן ססמא ושם משתמש, איתחול מחדש והיידה לעבודה.
אגב ייתכן ולא היה לך אינטרנט מפני שחומת האש של המודם הייתה מוגדרת על BLOCK ALL וזהו קצת משחקים והכל עובד.

בהצלחה.
מיכאל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:44

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר