לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2006, 10:23
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
חברת מירס סירבה לבטל עסקה ולהשיב את הכסף

בית המשפט לתביעות קטנות לעולם יהיה כתובת לאזרח קטן שחברה גדולה התעמרה בו - עיין ערך המקרה הבא.

סוכן ממולח של חברת מירס התייצב, בחודש יוני השנה בביתו של ואסים מרגיה מנצרת ושכנע אותו להצטרף למבצע מיוחד של חברת מירס לשישה מכשירים.

מרגיה חתם על העסקה וחזר בו למחרת. הוא הופתע לגלות שחברת מירס סירבה לבטל את העסקה וחייבה אותו בסכום של 1,500 שקל.

הכתבה המלאה
http://www.nfc.co.il/Archive/001-D-...ml?tag=11-16-13

בסוף החברה החזירה לו את הכסף עם הוצאות משפט, אבל למה היה צריך להגיע לבית משפט בשביל זה?

ושאלה אחרת, מי חותם עסקה עם חברה שהקליטה שלה בארץ, איך נגיד את זה, לא באותה רמה של חברות הסלולר האחרות?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2006, 10:36
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מירס פשוט נפילה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "חברת מירס סירבה לבטל עסקה ולהשיב את הכסף"

בדרך כלל אני לא מגיב כל כך מהר על ידיעות מתחום הצרכנות, אבל כנפגע מירס - ובעיקר עקב ביזבוז זמן ועצבים - אני חייב לציין שהם פשוט לא יודעים לעבוד. לא מספיק שאין קליטה והמכשירים מסורבלים, לא בלבד שמהמכשירים שלהם יוצאת קרינה שמפילה מסך מחשב בזמן צלצול, מישהו שם חושב שהצרכן טמבל וחי ב 1992...

חיברו אותי "חינם" לGPS וכל מיני שירותים "חינמיים" שהמשותם לכולם הוא שהם לא היו יעילים בגרוש... עם הGPS היה צריך לשבת 5 דקות עד שהסתנכרן ועוד לסוע איתו ביד קרוב לחלון כשהוא מאבד קליטה כל הזמן. סתם לצורך הנסיון, לא הצלחתי מעולם להביא אותו למצב שבו הוא היה יעיל. גם השטויות האחרות שנצרבו על המכשיר, לא היו יעילות בגרוש.

עד כאן חינם ולכן לא נורא. הבעיה היתה כשהמכשיר התקלקל ובכלל רציתי להתנתק ואז הסתבר שהם לא יכולים לנתק את ה"חינם" שעומד להכנס למסלול של "לא חינם" בלי שיש להם את המכשיר כשהוא עובד. כשמבהירים להם שיש כאן מצב קפקאי (יש לי מכשיר שהתקלקל, הם לא יודעים אם ניתן לתקן, אבל לא רוצים לנתק תכניות שעולות כסף) הנציגים מכל הדרגות יודעים לחזור כמו תקליט שבור על מה שלימדו אותם בסדנאות לאנשי מכירות. אחרי זה הסתבר שעל כל ה"חינמים" יש יישומי משנה שאינם חינם כלל וכלל וזוללים כסף.

מכיוון שראיתי שעומדים מולי סתומים ומכיוון שכרטיס האשראי שלי פג תוקפו אז במקרה והחלטתי שלא לחדש אותו (מומלץ מאוד להחזיק כרטיס מיוחד רק בשביל כל מיני הוראות קבע מעיקות כאלה - כך קל לעקוב ואפשר גם לבטל אותו בלי להפסיד משהו), הצלחתי לעצור את החיובים והפלא ופלא כשהם פנו אלי לבקש לידש את השירות, הם "הצליחו" לנתק את המכשיר ז"ל מכל היישומים והמונה נעצר.

בקיצור: חברה דמיקולו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:37

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר