לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2006, 10:35
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
כתבה כל כך גרועה לא ראיתי ממזמן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי davidb66 שמתחילה ב "מהיום, נהג חדש יכול לנהוג ללא מגבלות."

בהתחלה חשבתי שאתה החלטת לזנוח כמה פרטים חשובים (ואני חייב להתנצל על זה למרות שעוד לא רשמתי כלום) ולכן נכנסתי למקור הכתבה (ואני לתומי חשבתי שmsn הוא אתר שאמור להיות אמין) וגיליתי לתדהמתי שהם שכחו לציין פרט קטן וחשוב - מי שקורא את הכתבה (ובעיקר את הכותרת) יכול בטעות לחשוב שמהיום כל מי שמקבל רישיון יכול לעלות על ההגה ולנהוג לבד, כמובן שזה לא נכון ומדובר בחזרה לתקנות הישנות שאומרות שצריך חודשיים מלווה ואין הגבלה על מספר נוסעים.

אני לא יודע אם חודשיים או שלושה זה באמת משנה - שאני הייתי בתקופת המלווה שלי הייתי יוצא עם אבא שלי כל יום לנהוג כשהוא היה חוזר מהעבודה, אחרי חודש וחצי הבנו את הרעיון והייתי צריך לחכות עוד שבועיים בלי לגעת בהגה כמעט, אם הייתי צריך לחכות חודש וחצי דברים שלמדתי כבר היו נשכחים.
לעומת זאת יש הורים שבכלל אין להם זמן לסוע עם ילדיהם ואז נוצר מצב ששלושה חודשים הם בקושי נוגעים בהגה, דבר שהוא עוד יותר חמור.

בקשר לכמות הנוסעים, אני מניח שזה חוק טוב, אבל ביטולו לכמה ימים זה לא מה שיביא ל"סכנה ממשית לאלפי נהגים בכביש" כפי שהגדירו את זה בכתבה.

יש פה עוד מישהו שמרגיש שבזמן האחרון כל הנושא של מניעת תאונות דרכים סוטה מהמסלול ומתעסק יותר מידיי בשטויות מאשר במניעה אמיתית של תאונות? (ואני מכליל פה גם את הפרסומת החדשה ש"עוררה סערה" אך בעצם אינה פונה לרוב האוכלוסייה)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:08

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר