לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-09-2006, 15:58
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני מדבר בגסות או ברכות למי שאני מחליט
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי משקיפה שמתחילה ב "תגיד ,הראש כואב כשאין מוח?"

ולמי שמגיע למיטב הבנתי. בניגוד לך אני מסוגל לראות מציאות מורכבת שבה אישתי היא "בסדר" ואדם אחר שהמשותף לה ולו הוא המין שלהן - לא. אני לא יודע איזה מוח צריך בשביל זה, אבל כמתלהמת ילדותית, את לא סמכות עבורי כדי לברר.

ובפעם הבאה שאת מכתיבה "תרגילים" לאנשים, תעשי תרגיל לעצמך קודם - קחי בחשבון שישנם אנשים שכבר מזמן לא יושבים על הדשא באוניברסיטה (במקרה הטוב- במקרה הפחות, הם בתיכון) וראו קצת מציאות בשביל להבין שגם אם היא מכוערת, היא עדיין נכונה יותר מאשר אידאלים של כל מיני מנותקים שוכני בועה.

אני לא אאחל לך יום טוב משום שאני לא אדם צבוע ואני אדיש לכל עניין איכות היום שלך בין אם הוא טוב או רע.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2006, 18:53
  משקיפה משקיפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.03
מציאות מורכבת?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אני מדבר בגסות או ברכות למי שאני מחליט"

התיחסת למתלוננות שונות במקרים שונים בדיוק אותו דבר.
המשך כתיבתי לא מכוון אליך שכן איני רוצה להיכנס לריב וירטואלי שאין ספק שאפסיד בו לאור יתרונך האינטלקטואלי.
כתבתי זאת בעבר אך אכתוב זאת שנית.
כמעט שאין אישה שלא הוטרדה מינית. אישה צעירה שזורקים לה מחמאות ברחוב חשה נבוכה ולפעמים אף מאוימת.
מקרים כמו של רמון מתרחשים על בסיס יומי אך אין כמעט תלונות (זוכרים 3 שניות).
תלונות על הטרדות קשות יותר גם הן ספורות כיון שהנשים פוחדות שלא יאמינו להן או שיאבדו את מקום עבודתן. כשהן מאבדות את מקום עבודתן ומעזות להתלונן אז כמובן אומרים שהן מוציאות את דיבת הבוס רעה.
אני פגשתי כבר עשרות מפוטרות בחיי ואף אחת לא השתמשה בטריק הנפלא הזה שאנחנו קוראים עליו בעיתון. מדוע הן לא עושות את זה? הרי ניתן לראות שהמתלוננות על מרדכי קצב ורמון חוגגות בעקבות תלונתן.
במדיה מסתובב תמיד אותו סיפור על עלילה כנגד מישהו.
כולנו חשופים למידע חלקי שאנו מגיבים עליו באופן פבלובי (תלוי מהיכן הגענו), כך זה בפוליטיקה ןכך זה במקרים של הטרדות.
כל בקשתי היא שאנשים בוגרים יבינו שלהתלונן זה כל כך קשה שהסיכוי שכמה נשים תתאחדנה לשם
עלילה או אפילו שאחת תעשה זאת הוא מזערי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר