לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2005, 16:34
צלמית המשתמש של comfort
  comfort comfort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.04
זה לא אבסורד בכלל!!
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "לוח SLI לא דורש יותר חשמל מלוח NF4 אחר כל עוד"

בשביל הפרש כזה קטן זה ממש טעות לקחת את האולטרה!!והרווח של החברות הוא בכרטיס המסך שני לכן הSLI לא יקר כ"כ מהאולטרה!
זה שהכרטיס מסך קרוב למעבד אז???
אצלי אני לא רואה שום השפעה, הטמפ' מצויינת!
אני כבר רואה את עצמי מוסיף עוד כרטיס בחודשים הקרובים!מה שלא הייתי יכול אם הייתי לוקח את האולטרה!

תפוחים אם אני לא טועה אמרת שזה שהכרטיס מסך קרוב למעבד מפריע לך ובעיקר בגלל זה אתה לא לוקח לוח SLI ...עכשיו יש לוח שהכרטיס לא קרוב...וגם כל עוד אתה לא משתמש בSLI אתה לא צריך שום תוספת מיוחדת למחשב...וחלק מלוחות הSLI יותר זולים וזמינים ....אז מה עוצר אותך???
זה שיהיה לך עוד שקע PCI-E לא יכול להזיק!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-01-2005, 17:31
  תום מרילין תום מרילין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
תראה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי comfort שמתחילה ב "זה לא אבסורד בכלל!!"

זה שעכשיו הSLI ירד במחיר והוא בתפוצה גדולה יותר זה בגלל שזה הדגם שהחברות הכי רוצות למכור (בעזרת הגימיק של הSLI) , לשלם 1000 שקל על לוח אם זה עדיין הרבה מאד כסף, בכל רגע צפויים להגיע לוחות אולטרה במחירים הרבה יותר סבירים (שלא לדבר על לוחות NF4 ב754)
הרעיון של לקנות שני כרטיסים הוא ממש לא נכון לעניות דעתי, לא כלכלית ולא מבחינת ביצועים.
כבר היום ה6800GT מביס שני 6600GT מחוברים, והמבחנים מוכיחים שהכרטיסים לא קרובים בכלל לניצול הPCI-E, תחשוב על כרטיס של עוד שנתיים לעומת שני 6600GT, זה לא באותה ליגה.
הקטע היחיד של הSLI , שוב פעם לדעתי, זה רק למי שרוצה במיידי לשחק על רזולוציות מפלצתיות (מכיוון שכשתכונות חדשות (פיסקל שיידינג חדש למשל) יגיעו לכרטיסים הכרטיסים שלו יהיו שוים בדיוק כמו כרטיס בודד כך שהמיידי זה לא מי יודע הרבה זמן)
ואפילו כך- רק קניית 2 כרטיסי 6800GT בSLI שווה למטרה זו (מכיוון שכפי שאמרתי ה6800GT הבודד מנצח 2 6600GT), כמובן שזה אפשרי רק לבעלי תקציב מכובד מאד (גם צריך מסך יקר בשביל הרזולוציות האלה)
סיכום: מי שלא רוצה לשחק ברזולציות ענק, אין לו מה לחפש בSLI, מי שרוצה ויש לו המון כסף, שקודם כל יברר אם 6800GT אחד לא יספיק לו, רק אם גם זה לא מספיק- יש מקום לSLI.
ישן 23-01-2005, 19:57
צלמית המשתמש של comfort

טוב אז בוא נתחיל בזה שקודם כל קשה מאוד להשיג
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי תום מרילין שמתחילה ב "תראה"

6800GT ב-PCI-E וגם שאין לי עכשיו 500$ לכרטיס מסך!!
ו6800GT לא מביס 2*6600GT הם פחות או יותר אותו דבר
פשוט יש משחקים שלא עובדים טוב עם SLI אבל לאט לאט ועם דרייברים יותר טובים הם יהיו כמעט זהים
אתה יכול לראות פה שהם לא רחוקים אחד מהשני

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2258&p=4
עוד כמה חודשים אם אני ארצה אני אקנה עוד אחד ואם יהיה כרטיס יותר מתקדם ושווה אז אני אקנה אותו ! אלו לא הכרטיסים האחרונים שיתמכו בSLI !!
בתכלס לא הייתי מחליף לא ספק ולא מסך ואף חלק אם הייתי מחליט לקחת את האולטרה אז למה לא לקחת SLI עם עוד אופציה מצויינת במחיר דומה!?
זה כמו שאתה קונה סוקט 939 כדי שתשדרג אותו למעבד כפול ליבה...עולה טיפה יותר אבל יש לך אופציה בעתיד...
בקיצור לדעתי אם אתה הולך על סוקט 939 עם HT 1000 אז כדאי SLI גם אם תשתמש בו וגם אם לא!
אם אתה הולך על סוקט 754 זה כבר סיפור אחר..
ישן 23-01-2005, 22:06
  תום מרילין תום מרילין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
חשבון פשוט
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי comfort שמתחילה ב "טוב אז בוא נתחיל בזה שקודם כל קשה מאוד להשיג"

נניח שלוח אולטרה יעלה 850 שקל (חסכון של 150)
מסך שלא תומך ב1920Xלא יודע כמה (לא יודע בדיוק כמה, בטח חסכון של 500איזה שקל )
ספק בעל עוצמה פחותה (לא יודע כמה חסכון זה)
סה"כ חסכון בערך 800 שקל, חסכון משמעותי וזה רק לעכשיו.
בעוד כמה חודשים אתה תרצה להוציא 900 שקל על עוד כרטיס מסך? (אם לא מוסיפים- חסכון של 900 שקל)
בעוד שנתיים- שלוש יוצאים כרטיסים עם תכונה חדישה שכל משחק חדש יתפאר בה, או שאתה קונה עם -1700 פחות בכיס או שלא.

אבל אנחנו חוזרים על דיון שניהלנו פה בעבר, הטענה שלך היא גם הגיונית, לי יש 1700 שקל יותר ואני עד השדרוג הבא יהיה ב1920X.... וב10 FPS יותר ממך ב1200X1600.
למרות שאם זה מה שהייתי מחפש, אני הייתי מעדיף מחשב עם 6800GT ולא שני 6600GT, זה קצת יותר יקר מSLI עכשיו עם כרטיס בודד, אבל זה יתאזן כשתקנה עוד כרטיס בעתיד.
ישן 23-01-2005, 23:02
צלמית המשתמש של comfort

נתחיל בזה שלא צריך באמת 2*6800GT
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי תום מרילין שמתחילה ב "חשבון פשוט"

אבל 1 עולה 500$ ואם אני אקנה היום 2*6600GT אז זה יעלה לי 100$ פחות אז בטח שבעתיד...
אני מסתכל על זה יותר בקטע של שדרוג! +
כמו שראית מספיק 350W בשביל 2*6600GT ולא נראה לי שאתה לוקח ספק יותר חלש...
2*6600GT לא יכול לסחוב מעל 1600X1200 (וגם בקושי) עם AA וAF אז תוציא לך מהראש 1920X (זה רק ל2*6800GT או U )ולאט לאט עם הזמן הביצועים רק יורדים לא עולים!
גם בקטע של ספק ה6600GT לא צריך חיבור מיוחד ככה שאתה לא חייב לקנות 12V 2.0 לעומת ה6800GT והU שכן צריכים חיבור 6 פין...

הנקודה שלי היא שאתה לא צריך לשנות כלום בשביל( SLI (2*6600GT תשלם טיפה יותר על הלוח
אבל תהיה לך את האופציה בעתיד מה איכפת לך??ונגיד בעתיד שתרצה להעלות ביצועים ה6600GT יעלה פחות מ1000 וכרטיס חדש עם ביצועים של ה6600GT היום יעלה לך 1300-1500 בערך ויתן לך אותם ביצועים פחות או יותר... אז תעשה את החשבון! במיוחד אם אתה משחק הרבה...

ואיך הגעת שיהיה לי רק 10 PFS יותר ממך עם SLI???
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר