לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2006, 23:00
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
דרוזים בגולן מאיימים: "נחטוף חיילים"

"התארגנות מחתרתית חדשה בכפרי הדרוזים ברמת הגולן מאיימת לחטוף חיילים ישראלים כדי להחליפם באסירים ביטחוניים", כך מדווח היום (30.8.06) אתר החדשות "סיריא ניוז".

"נפעל על פי המודל של החיזבאללה"

בהודעה שפרסמו חברי ההתארגנות נאמר, כי "לרגל השנה ה-22 למעצרם וכליאתם של אנשי ההתנגדות הסוריים לכיבוש הישראלי ברמת הגולן, נפעל בכל הדרכים והשיטות לשחרורם. אנו קוראים לכובש הציוני לשחררם מייד, ובמידה וקריאתנו זו לא תענה בחיוב נפעל לפי המודל של החיזבאללה בלבנון".

הפעילו בעבר מטען נגד כוח צה"ל

הארגון הפועל בתוך הכפרים הדרוזים ברמת הגולן, לקח עד כה אחריות על גרימת שריפה בתוך בסיס צבאי סמוך לכפר מג'דל שאמס בחודש יולי אשתקד, והפעלת מטען צד נגד סיור של צה"ל, בחודש שעבר, סמוך לקוניטרה.

עתי"ם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-08-2006, 00:17
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
יש בזה הגיון אבל אתה באמת מאמין בפירוש שהבאת לנתון ?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי תוכי.נ שמתחילה ב "הם מצביעים ליכוד כי הם מפחדים ממה שיקרה להם"

בודדים המצביעים בבחירות מקרב הדרוזים ברמה"ג,
לא רבים מבינהם מחזיקים בכלל תעודות זהות ישראליות שכן רובם מסרבים לקבלן כך שברורה ההתפלגות הפוליטית בקרב אלו שקבלו את האזרחות, אבל אין לזה שום משמעות סטטיסטית.

ד"א , מאיפה הנתונים בדבר התפלגות ההצבעה שם ?

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

ישן 31-08-2006, 00:24
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
אני חושב שלמשהו כמו 3000 דרוזים יש ת.ז. כחולות ברמה"ג
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "יש בזה הגיון אבל אתה באמת מאמין בפירוש שהבאת לנתון ?"

ראיתי את זה כתוב איפשהו, בכל מקרה, מן הסתם רק אלה שהחליפו לת.ז. כחולות יכנסו לצרות אם מישהו ייתן את הגולן, כך שאלה בלי התעודות לא צריכים לדאוג מי ייבחר, אם יחזירו אותם לסוריה הם יקבלו הזנחה ודיקטטורה אבל שום לינצ'ים ורדיפות, ואם לא אז המצב יישאר כמו שהוא והכל סבבה. אגב, אני בטוח שרוב אלה שלא רוצים לקחת את התעודות הכחולות עושים את זה רק בגלל שהם לא בטוחים שישראל תמשיך להחזיק בגולן (והצהרות מטומטמות של "שרים בכירים" בנוגע לנושא לא עוזרות) והם לא רוצים צרות כשימצאו אותם אחיהם הערבים, משחררי הגולן הערבי, עם תעודות זהות כחולות שהנפיק המשטר הציוני ביד.

עריכה : בדקתי ובבחירות האחרונות 5% במג'דל שאמס הצביעו עבודה, 35% קדימה והשאר אני לא מצליח לראות, כנראה ליכוד וישראל ביתנו כי אני לא רואה שבלד או חדש או מישהו אחר קיבלו משהו.

נערך לאחרונה ע"י תוכי.נ בתאריך 31-08-2006 בשעה 00:38.
ישן 31-08-2006, 07:30
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
קצת טעית עם מספר המצביעים , מג'דל שמס הוא לא הישוב הדרוזי היחיד ברמה"ג
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "למשל בבחירות 2001, 90% לליכוד ולאיחוד הלאומי"

אבל היחס בין בעלי זכות הבחירה (מחזיקי ת"ז) לבין סך התושבים נשמר וזו בדיוק הסיבה שטענתי כי הפרשנות שניתנה למעלה לא נכונה.

מהנתונים באתר שהבאת עולה כי בבחירות לכנסת ה16 היו בקרב הישובים הדרוזים ברמה"ג פחות מ600 בעלי זכות בחירה וזה מתוך 17,000 תושבים , מתוך אותם שהצביעו בפועל היו למעלה משליש קולות (קנויים ?) עבור ש"ס והרב כדורי ?!

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

ישן 31-08-2006, 08:35
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
פתאום מתעוררים כל מוגי הלב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "דרוזים בגולן מאיימים: "נחטוף חיילים""

הביצועים לכאורה של החיזבלה הותירו נכלמים את כל פרחחי המרחב שמבחינתם ישבו על הגדר כ"כ הרבה זמן (ויותר ויותר נראה שאצל הערבים ודומיהם, לשמור על החוק, השקט ולהיות אזרחים שלווים זה למעשה "לשבת על הגדר") ועכשיו הם ממהרים לזרוק תירוצים והצהרות כדי להראות ש"גם אני באבו עלי".

גם אם ממשלת ישראל לא תנקוט בצעדים הכרחיים, ראוי שאם הערבים ותומכיהם קוראים גם את מה שכותבים אלה שאינם יח"צני קדימה, יוזכר להם כי כפי שישראל רגישה לחיי וגורל אזרחיה, כך הערבים ודומיהם רגישים לשלמות מוסד המשפחה והבנות שלהם, שלא לדבר על הבית. כל כנופיה שתנקוט בצעדים המובילים למלחמת אזרחים, צריכה לדעת כי כפי שהיא מיישמת פעולות עפ"י הנקודה הרגישה של ה"אוייב", כך גם ינקטו צעדים נגדה. מי שירים יד על אזרחים יהודים בשל היותם יהודים (ושלא יזיינו לי תמוח על "ישראלים") תגדע ידו, ביתו יהרס (והוא יעבור לגור בעין חילווה) וכבוד משפחתו ירמס. על צעד פושע שנועד לערער את מרקם החיים היסודי של היהודים (כמו לדוגמא פיגוע בסדר פסח) צריך להענות בריסוק מרקם החיים הערבי.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 31-08-2006 בשעה 08:39.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:23

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר