לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-06-2006, 20:44
צלמית המשתמש של *Kuizo*
  *Kuizo* *Kuizo* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל *Kuizo*
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי YossiNew שמתחילה ב "עשיתי חיפוש..... וכולם אמרו..."

לא אמרת שאתה יכול להיכנס לשם בלי בעיות? מה אתה צריך כושר?

וברצינות...אתה צריך כושר טוב, זה גיבוש רגיל כמו כל גיבוש, צריך להיות טוב בו.
רק התחנה עם הכלבים לא תעביר אותך...גם מי שלא מסתדר בן זונה עם כלבים יכול לעבור...אל תסתמך על התחנה עם הכלבים.
אחי..תתחיל להתאמן ותשכח מכל הדיבורים על אם הגיבוש קשה או קל ואיזה כושר צריך להיות, פשוט תתאמן טוב, תשקיע בגיבוש ותיתן הכל מעצמך ואולי תעבור...
ואי אפשר לדעת איך הם מקבלים את ההחלטה שלהם...רק אם תהיה במקומם אתה תדע.
שיהיה בהצלחה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.geocities.com/simpsonsrme/el_barto.gif]

נערך לאחרונה ע"י *Kuizo* בתאריך 21-06-2006 בשעה 20:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-06-2006, 00:09
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי YossiNew שמתחילה ב "השאלה אם כושר סביר (בוא נגיד..."

תאמין לי אנשים כמוך מקומם בכנסת.. נראה לי שתשתלב שם טוב כולם רמאים ושקרנים..(אולי חוץ מכמה בודדים)
עכשיו ברצינות.. זה מראה איזה בן אדם אתה שרוצה לעשות מינימום ולקבל את המקסימום שלא בזכותך.. אם היית בן אדם ישר היית אומר אז מה אם יש לי פרוטקציות אני אשיג דברים בכחות עצמי ולא שאיזה מישהו מלמעלה שלא מכיר אותי בכלל ולא יודע אם אני מתאים או לא מכל הבחינות יאשר לי אם אני אהיה ביחידה הזאת או לא.. תאמין לי זה עצוב שיש אנשים כמוך ביחידות מובחרות בצה"ל..וזה עצוב שזה המצב ביחידות מסוימות בצה"ל של שנות האלפיים..

ישן 24-06-2006, 05:10
  YossiNew YossiNew אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.05
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "תאמין לי אנשים כמוך מקומם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rafi-8
תאמין לי אנשים כמוך מקומם בכנסת.. נראה לי שתשתלב שם טוב כולם רמאים ושקרנים..(אולי חוץ מכמה בודדים)
עכשיו ברצינות.. זה מראה איזה בן אדם אתה שרוצה לעשות מינימום ולקבל את המקסימום שלא בזכותך.. אם היית בן אדם ישר היית אומר אז מה אם יש לי פרוטקציות אני אשיג דברים בכחות עצמי ולא שאיזה מישהו מלמעלה שלא מכיר אותי בכלל ולא יודע אם אני מתאים או לא מכל הבחינות יאשר לי אם אני אהיה ביחידה הזאת או לא.. תאמין לי זה עצוב שיש אנשים כמוך ביחידות מובחרות בצה"ל..וזה עצוב שזה המצב ביחידות מסוימות בצה"ל של שנות האלפיים..

תקשיב אתה לא מכיר אותי אז על תדבר.
אני לא מתכוון לעשות תמינימום למה נראה לכם?!
פשוט המקסימום שלי אצלי הוא מינימום אצל אנשים אחרים......

והפרטוקציות? אני בכלל חשבתי שהפרוטקציות הם בזימון לגיבוש..... וכן מה לעשות צריך קצת פרוטקציות בחיים.... ומי שאומר שלא מזיין תשכל כי אם היה לו פרוטקציה הוא גם היה מתחנן שיסדרו אותו טוב טוב בצבא
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:51

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר