לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2006, 17:44
  Cha0s Cha0s אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.03
התלבטות קשה... קרבי או לא..? (כבר חייל,בערך)

מי שכבר קרא על השבוע ראיונות שלי אז יודע שאני בדח"ש עד יולי...
עכשיו הרבה מהקורס שנפלו איתי (157) העדיפו להשתמש בפרוטקציות ולנסות להישאר בחייל אוויר בתור מודיעין מל"טים וכו' או להסתפח למודיעין הירוק בטענה שקרבי זה לא בשבילהם ולא יוצא מזה כלום..
בגדול עכשיו התחילו לעלות בי המחשבות האלה, כמה שאני כן רוצה קרבי ובאמת שאני לא רוצה לפספס את החוויה הזאת כי אני לא רואה את עצמי יושב במשרד או דברים כאלה, אני גם רוצה לחזור לעשות בצבא משהו שאני ירגיש שאני ממצה את עצמי, שוואלה אני עושה עם עצמי משהו, ובגדול קרבי אחרי האימון מתקדם והטירונות אתה תופס קו ועולה ויורד משמירות, ברור שיש את הקטע של הקבלת ערכים בקרבי, חוויות ואחים, אבל איך זה בעצם נותן לבנאדם לממש תפוטנציאל שבו ולהרגיש שהוא ממצה את עצמו..?
אני הכי לא מזלזל בעולם בקרבי (אם מישהו הבין ממש לא נכון את מה שכתבתי) אבל יש את החרטות פה ושם.. עצות? בעד ונגד?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2006, 17:51
צלמית המשתמש של Saba_k
  Saba_k Saba_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Saba_k שלח הודעה דרך MSN אל Saba_k
טוב אז ככה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Cha0s שמתחילה ב "התלבטות קשה... קרבי או לא..? (כבר חייל,בערך)"

אתה צריך להבין שהיום כולם עושים את אותו הדבר.
למה? כי זו המציאות היומיומית. תותחנים, שריון, חי"ר. כולם תופסים קו.
אז חלק משיגרת הקו היומיומית זה שמירות וסיורים שיכולים לייאש אבל זה מה שצריך לעשות במציאות של המלחמה היומיומית שאנחנו נמצאים בה כרגע. אז אומנם אלו לא מבצעי קומנדו סוחף הכוללים פריצות מחלונות והשתלשלות חבלים מהתיקרה, אבל זוהי העבודה היומיומית של הגנה על המדינה.
בנוסף, כחלק מתפיסת הקו, מבצעים גם מעצרים ומארבים. כל זה נכנס לנושא של בט"ש.

ואם אתה מרגיש שאתה יכול לתת יותר מכך, אתה רשאי להמשיך ולהתקדם היישר לקורס מכ"ים וקצונה שיפתחו בפניך אתגרים נוספים.
ישן 06-06-2006, 18:04
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Cha0s שמתחילה ב "אבישי כמו שאתה מכיר אותי אני גם רוצה קרבי..."

יש שגרה, נכון. יש גם מספיק אחריות אם תרצה בה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 06-06-2006, 18:02
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Cha0s שמתחילה ב "התלבטות קשה... קרבי או לא..? (כבר חייל,בערך)"

אתה שואל שאלה שרק אתה יכול לענות עליה. בגדול, בקרבי יש מספיק מקום לפתח את הפוטנציאל שלך, אבל זה כבר תלוי בך. הרבה מאוד אנשים מחכים שמישהו ימשוך אותם, מישהו יציע להם, וכאשר הם נשארים תקועים בצד, הם ממורמרים. אז כן, יש אפשרות למצות את עצמך בקרבי, כמו גם בג'וב.

מה אני ממליץ? תחשוב טוב ותחליט. רק אתה יכול לדעת מה אתה מעדיף.
נ.ב. - מה הציעו לך?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 06-06-2006, 18:11
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Cha0s שמתחילה ב "שבוע ראיונות ביולי לעוקץ מגלן יהלום מורן ופלסר שריון.."

אז תראה מה באמת ילך שם. כל אחת מהאופציות היא מאוד מכובדת מעניינת ומאתגרת. כל אחת מהאופציות גם דורשת יותר מסתם יכולת לחימה ויכולת פיזית.
גם אם אתה לא תעבור, אז יש מספיק עבודה. תאמין לי, להיות מפקד טוב זה אחד מהדברים היותר קשים שתעשה בצבא, ואין לזה שום קשר ליכולות הפיזיות שלך.

ישן 07-06-2006, 19:03
צלמית המשתמש של D FORCE
  משתמש זכר D FORCE D FORCE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל D FORCE שלח הודעה דרך MSN אל D FORCE
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Cha0s שמתחילה ב "לא... אין לי טירונות ככה שאני לא רובאי.. אם כן אז היו מציעים לי (ולכל הגף)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Cha0s
תפקידים עורפיים כאלה ואחרים.
ולזה שאמר שחובה להתגייס לקרבי, אני לא פוסל את מה שאתה אומר, אני גם בעד הקרבי שלא תחשוב שלא, פשוט מנסה לראות מה יש חוץ מזה.
ולזה עם הראיונות, זה לא שהכל טוב ויפה ואם אני יבוא ולא יעבור אף ראיון יהיה לי זמן להחליט על משהו אחר, פשוט חי"ר.

כמו שאמרתי אחי..אני לא בא לזלזל במישהו עם יש משהו שאתה יכול לעשות חוץ מקרבי..שיהיה לך בהצלחה
אני לא פוסל שום תפקיד בצבא ועצם זה שאתה מתגייס מספיק טוב ...
מה שכתבתי בהודעה הקודמת זאת רק דעתי האישית ושאפחד לא יבין אותי לא נכון
אני חוזר ואומר אני לא מזלזל באפחד!

שיהיה בהצלחה.

ישן 07-06-2006, 19:19
  Cha0s Cha0s אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.03
דווקא אני חולק עלייך...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי D FORCE שמתחילה ב "[QUOTE=Cha0s]תפקידים עורפיים..."

יש ויש תפקידים בצבא וזה נכון, יש גם קרבי ולא קרבי...
אבל יש קרבי ויש עובד רסר... וזה שהעובד רסר או משק חמוצים שמגיע 3-5 פעמים לבסיס, עושה כלום 3 שעות ואז זז הביתה ממש לא עושה טובה לאף אחד על זה שהוא התגייס ואני ממש לא רוצה להשוות אנשים כאלה לחירנקים ולכל קרבי אחר שטוחן, או לאלה במודיעין שבאמת עושים תפקידים שבלעדיהם לא היינו מתפקדים (ואל תגיד לי שאם 12 העובדי רסר ביחד לא היו מנקים את הדשא אז המדינה לא הייתה מתפקדת...).
בלי זלזול, אבל עדיין יש הבדל ענק בין התפקידים ולא צריך להתגייס רק בשביל "עצם זה שאתה מתגייס זה מספיק טוב", זה לא עובד ככה.. לדעתי לפחות.

ישן 07-06-2006, 16:53
צלמית המשתמש של D FORCE
  משתמש זכר D FORCE D FORCE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל D FORCE שלח הודעה דרך MSN אל D FORCE
תגובה...

אני לא אוהב לזלזל באפחד לא משנה ג'ובניק או קרבי
כל אחד עושה מה שהוא עושה, ועם אחד יושב ומשחק סוליטר כל היום במשרד ממוזג
וחושב שככה הוא תורם למדינה...אז ואללה לבריאות!!
ועם השני חושב שהוא יכול לתרום יותר בזה שהוא יטחן שמירות כל היום אז ואללה כל הכבוד גם לו.
בסוף כל אחד צריך לנסות להגיע לאן שהוא חושב שיהיה לו טוב.

עם אתה שואל אותי,
אני אישית חושב חד משמעית, כל אחד שיכול לשרת כלוחם ואין שום מגבלה שעוצרת אותו
חייב (כן כן חייב) להתגייס לקרבי..אני בטוח שהמון אנשים לא יסכימו איתי ואני ממש לא בא
לפתוח פה ויכוח זאת דעתי האישית.

בקיצור עם יש לך תאפשרות אחי לך לקרבי.
שיהיה בהצלחה איפה שלא תהיה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר