לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2006, 01:33
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nissiyahu שמתחילה ב "גיבוש טיס אוג' 06"

לדעתי הרבה יותר קשה ריצה ואז הליכה כמו במסעות.

והקטעי ריצה לאו דווקא 100 מטר אצלנו היו קטעים שמ"פ רץ גם 2-3 דקות שזה יותר ממאה מטר.

המסעות לא זוכר כבר ... אבל בוא נגיד שגם אדם שלא התאמן כל החיים שלו (והיו איתי כאלה בצוות) יעבור את זה עם הוא באמת באמת רוצה ולא מוכן לוותר כי קצת כואב.

אגב תכין תצמך שהולך להיות באסה לפעמים כי זה 18 שעות שאתה ער כל יום , 18 שעות שמחולקות לשניות ודקות (25 שניות הקפתם עץ,4 דקות משימה וכו..) ואין שניה לעצמך גם לא ממש בלילה כי חייבים לישון אחרי יום כזה אולי סתם לנקות טיפה תצמך מהחול ולהוריד מדים.

שיהיה בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-06-2006, 14:58
  itsikadiv itsikadiv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.05
קשה לי להאמין בזה...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "[font=Verdana]גם כאלה שהלך..."

בשורה התחתונה הגיבוש זו ההזדמנות הראשונה והיחידה שבאמת אפשר לראות אותך כבן-אדם ולא להסיק עליך מתוך מבחנים וראיון בן 15 דקות. בגיבוש רואים לראשונה איך באים לידי ביטוי הכישורים שלך בהרבה תחומי חיים ובעיקר החברתיים.
אני בטוח שלציונים בירפ"א יש משמעות ומשקל בשקלול הסופי אם מישהו עבר או לא עבר, אבל הם בטח ובטח לא ערובה לבטחון.

אגב, את מי באמת רואים בגיבוש (האמת אני חדש פה ואני לא מכיר אף אחד, אבל בכל זאת)?

נערך לאחרונה ע"י itsikadiv בתאריך 01-06-2006 בשעה 15:01.
ישן 01-06-2006, 16:15
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי itsikadiv שמתחילה ב "קשה לי להאמין בזה..."

הייתי שוב מספר לך איך אנשים אצלי בגיבוש שנרדמו במשימות ובקושי בלטו התקבלו לקורס (בגלל המבחני ירפא ככל הנראה שאם אני לא טועה מישהו זרק 70 אחוז משקל) ואיך אנשים שבלטו לא התקבלו.

אבל דשו בזה הרבה תריץ חיפוש.

מי שמקבלים אותו עם ירפא גבולית (זתומרת בוא נגיד 10 אחוז מעל מה שחייבים כדי לעבור ירפא) הסיכוי שלו להתקבל זה אם אזור ה300 אנשים יהיו עם ציונים פחות משלו (לא נראה לי שקיימת כזאת אופציה).

בקיצור הירפא זה שקלול רציני ואתה גם יכול להיות שפיץ בגיבוש ולהתאכזב מצד שני זה גם עובד ההפך.

בהצלחה חבר'ה.

ישן 04-06-2006, 23:09
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
ממה שהבנתי מחבר שלי שב-156
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי eyalpaz שמתחילה ב "שמעתי שיש שני מסלולים בקורס..."

יש חמישה גפים (א'-ה')

גפים ד' ו-ה' נקראים ה"קופים" כביכול בגלל שהם מתחילים טירונות ראשונים אז הם ישנים באוהלי 11 כאלה עם עמודים באמצע, והם צריכים לטפס על העמודים כדי להדליק את האור (לכן השם "קופים")... יש מצב שממש לא הבנתי אותו או שזו סתם הנפצה.

קיצר, ד' ו-ה' מתחילים טירונות על ההתחלה...
א'-ג' מתחילים בלימודים.
א' ו-ב' הם גפים של מאותרי סיירות, והם עושים צ'קים לפני כל השאר למקרה שאם הם נופלים (בצ'קים יש סיכוי יותר גבוה ליפול) הם יוכלו להספיק ללכת לסיירות שאליהם הם מאותרים.

כך את כל מה שרשמתי בערבון מוגבל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:19

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר