לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-05-2006, 11:51
  emile_a emile_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "מחטף שכזה. לקרוץ לאוכלוסיה הערבית ולהשתיק אותו, נגיד."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looopy
עכשיו יהיה יותר מעניין. הוא לא יוותר על ארסיות לשונו. וברור שלא יוותר על נסיעות ריגול לארצות אוייב והפעם כסגן יו"ר הכנסת. הפעם ידבר עם אוייבנו מתוקף תפקידו...חרה עלינו! (ניסו)

נסיעות ריגול חחח,
כן מתוקף תפקידו בסיירת הוא יודע המון ולכן הוא קלף מודיעיני חזק..
המקסימום שהוא יודע זה מה שהוא קורא ב YNET , ואינטרנט לידיעתך יש גם בארצות ערב.
בקיצור, על הא'גנדה שלו אתם יכולים לכתוב מה שרוצים ויתכן שהוא רוצה לזרוק את כל היהודים לים (אני אישית לא חושב כך, אבל זה לא רלוונטי..) אבל מרגל הוא לא ממש יכול להיות, זוהי הכפשה זולה ויתכן שגזענית.
אמיל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-05-2006, 12:09
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "..."

לא איכפת לי מהן דעותיו, ומהי עמדתו... עצם העובדה שבנאדם שהיה יועצו של ערפאת הוא סגן יו"ר הכנסת של מדינת ישראל זה בילתי נתפס, זה פשוט אבסורד! ואוביקטיבית, זה נשמע ממש דפוק!

(עוד לא ענו לי על השאלה אם הוא היה ממארגני הפגישה של ח"כים ערבים עם החמאס, כי שכחתי) אם הוא אכן היה מעורב בפגישה עם החמאס מקומו בכלא!

עריכה: ואמיל, אין לי בעיה שאתה שמאלני, ולמרות שאני לא מסכים איתך על הרבה דברים אני מכבד את דעותיך... אבל אתה חייב להודות שמשהו כאן לא בסדר... אפילו ערבי צריך להודות שמשהו כאן נשמע קצת מוזר!

נערך לאחרונה ע"י TheWave1110 בתאריך 17-05-2006 בשעה 12:13.
ישן 17-05-2006, 13:30
  emile_a emile_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי TheWave1110 שמתחילה ב "לא איכפת לי מהן דעותיו, ומהי..."

WAVE ידידי,

אני מבין את דעותיך, אבל זה מסובך הרבה הרבה הרבה יותר.

נקודות למחשבה:

גורמי הממשלה נפגשים עם גורמים אסורים בחשאי כל הזמן אף אחד לא אומר כלום וידוע שככה עושים בסוף התקדמויות ואח"כ בשאיפה שלום.
נקודת המבט שלך (ושל כל אחד מאיתנו) היא שגורמת לך לבחור מי לא "הגיוני" שהוא בכנסת ומי לא.
בעיני לא הגיוני שאולמרט וליברמן בכנסת (כל אחד מסיבותיו הוא).
דבר אחד אני חושב שאנחנו יכולים להסכים:
מי שעבר על החוק (וח"כ שעבר על חוק שאין עליו חסינות) צריך לתת את הדין. ולא משנה מי זה או מה זה.
אם טיבי ריגל (למיטב זכרוני אין על זה חסינות אבל יכול להיות שאני טועה- ובכל מקרה אם ריגל בוודאי שניתן להסיר את חסינותו.) אז מקומו בכלא.
על "סתם" פגישה עם גורמים שההמשלה מדברת איתם כל הזמן (ואם לא עכשיו אז מחר..) אין סיבה שיענש, גם אם אין לו חסינות..
יש לי עוד הרבה מה לכתוב אבל אני די עצלן...
אמיל.
ישן 17-05-2006, 14:31
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
ליו"ר הכנסת ישנם 7 סגנים ואחד מהם הוא אחמאד טיבי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "?!?!? אחמד טיבי מונה לתפקיד סגן יו"ר הכנסת."

נאחל לו הצלחה בתפקידו ושיוליך את ישיבות הכנסת ביד נאמנה ויאפשר לכל אחד לשאת את דברו בהגינות ובכבוד ובסבלנות.

בכנסת הקודמת היא דהמשה אחד מהסגנים ועשה עבודה מעולה

הציבור הערבי מהווה כ - 20% מאזרחי מדינת ישראל ומגיע לו לפחות סגן יו"ר אחד. שלא תהיה עינכם צרה.

מי שמכיר את כתבי ה"שמאלן" הגדול זאב ז'בוטינסקי הוא יחל שבמדינת ישראל (על שתי גדות הירדן), יהיה שלטון משותף יהודי-ערבי (ממש מדינה דו לאומית), בו הנשיא יכול להיות ערבי וראש הממשלה יהודי ולהיפך.
כל הימניים הדוגלים בתורת ז'בוטינסקי - כדי שישימו לב וילמדו את כתביו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:31

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר