לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2006, 15:13
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
דיון קניה ושירות ב camera.co.il

אל תקנו בcamera.co.il ! לא משנה כמה זה חשוב לכם, זה לא שווה את זה !
קיבלתי עכשיו את הZ3 ונחשו מה, ברגע שפותחים אותה היא נתקעת, עכשיו זה כמובן שלא אשמתם. למרות שקיבלתי אותה בכלל בקופסא לא מקורית, לא קיבלתי את החוט שמחבר את המכסה עדשה לחוט שנתפס על הכתף, לא קיבלתי סוללות ולא קיבלתי גם את הכיסוי פלסטיק על המסך. הוא היה בלי כיסוי אהה וגם קיבלתי כרטיס 64 במקום 256.

עכשיו אחרי כל זה, אני מדבר עם מנהלת שירות לקוחות ומה היא אומרת לי וזה ציטוט:
"היכן אתה גר ? -אזור חיפה.
-אז ישנן שתי אפשרויות
-אילו ?
-אתה יכול ליסוע לסינפנו בירושלים ולהביא את המוצר אלינו.
-מה זאת אומרת ? דלק לא עולה ? יום עבודה לא עולה ? מה האפשרות השנייה ?
-לשלוח בדואר.
-מה זאת אומרת דואר ומי בדיוק ישלם על השליחה ?
-דואר רגיל ואתה תשלם.
-ובמידה והמוצר יפגם במהלך המשלוח בדואר, מה תעשו.
-אתה תואשם בהרס המוצר והאחריות לא תחסה על כך.
-מה עם דואר שליחים ?
-אתה מוזמן לשלם עליו בעצמך.
-מה זאת אומרת ? אני קיבלתי מכם מוצר פגום, זוהי אחריותכם לתקן אותו או להחליפו.
-אז שלח את המוצר בדואר.
-אבל אמרת לי שאם אני אשלח אותו בדואר והוא יפגם (והוא כנראה יפגם...), זאתי תהיה אשמתי.
-אז סע אלינו...
-ומי ישלם לי על הדלק הרב של הנסיעה ועל יום העבודה האבוד כתצואה מטעותכים ?
-אתה !

פה כבר פשוט אמרתי לה תודה ולהתראות.
או שימצאו טיפול, הוא שאני תובע אותם...
דרך אגב, עברתי גם דרך מנהל החברה, אותו היחס.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-05-2006, 16:36
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "דיון קניה ושירות ב camera.co.il"

אני לא מבין מה הבעיה.
אנשים עושים טעויות והם מוכנים לתקן את הטעויות האלה.
מה אתה חושב, שהם צריכים לעמוד דום ולשרת אותך כאילו קנית ב 30 אלף שקל?

הלקוח הישראלי זה אחד הדברים הכי מרגיזים שיש.
גם קונה מהחנות שעושה את הרווח הכי קטן, ודורש שירות של מינימום נשיא מיקרוסופט העולמית.

ידידי - כשלי היתה בעיה עם ה D70, אני נסעתי ברכב הפרטי שלי, בזמן הפרטי שלי לפוטו הדר (להזכירך לא חאפרים כמו קאמרה אלא היבואן הרישמי של ניקון), שילמתי על החניה בחניון הסמוך, וחיכיתי בזמן שהיא היתה בטיפול!
מה נראה לך, שעל כל שטות הם יעמדו דום בשבילך?
הביאו לך כרטיס קטן בטעות? יחליפו לך! לא קיבלת חלק מהציוד המלווה למצלמה? הם יוסיפו לך. הרי ידוע לכולם שהם חאפרים ואתה בחרת לקנות מהם לא בגלל השירות המעולה שלהם, אלא בגלל שהם הכי זולים.
אז דבר ראשון, אל תתפלא שאתה מקבל תמורה מלאה לכסף ששילמת
ודבר שני, אני תמיד שמח לשמוע שיש אנשים ש'נדפקו' מהרכישות האפורות האלה (אם זה בארץ או בחו"ל). פשוט מצדיק פעם אחר פעם את הקניה מהיבואנים הרשמיים.

ישן 04-05-2006, 16:52
  Cr4ck Cr4ck אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אני לא מבין מה הבעיה. אנשים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
אני לא מבין מה הבעיה.

גם קונה מהחנות שעושה את הרווח הכי קטן, ודורש שירות של מינימום נשיא מיקרוסופט העולמית.

ידידי - כשלי היתה בעיה עם ה D70, אני נסעתי ברכב הפרטי שלי, בזמן הפרטי שלי לפוטו הדר (להזכירך לא חאפרים כמו קאמרה אלא היבואן הרישמי של ניקון), שילמתי על החניה בחניון הסמוך, וחיכיתי בזמן שהיא היתה בטיפול!
הביאו לך כרטיס קטן בטעות? יחליפו לך! לא קיבלת חלק מהציוד המלווה למצלמה? הם יוסיפו לך. הרי ידוע לכולם שהם חאפרים ואתה בחרת לקנות מהם לא בגלל השירות המעולה שלהם, אלא בגלל שהם הכי זולים.
ודבר שני, אני תמיד שמח לשמוע שיש אנשים ש'נדפקו' מהרכישות האפורות האלה (אם זה בארץ או בחו"ל). פשוט מצדיק פעם אחר פעם את הקניה מהיבואנים הרשמיים.

זה שהם מוכרים בזול זה לא אומר שהם יכולים לספק מצלמה מקולקלת ו"להעלים" חלק מהציוד שמגיע עם המצלמה. על הנסיעה זה עניין אחר כבר , שבו אני מצדיק אותך. הם סיפקו את המצלמה , וגם אם היא ניזוקה זה לא אחריותם לסדר מונית ספיישל לכל לקוח בכדי להגיע לחנות.

אמנם, המדניות שנוקטת החברה לפי המשתמע בקשר להעלמת חלקים ולאספקה באריזה הלא מקורית משאירה טעם לא טוב .
אתה אומר שלקנות משם זה כמו לקנות מחאפר? מאיפה לקוח צריך לדעת את הפרטים האלה , מה שונה באתר הזה מcamera4less או אתרים רבים אחרים המספקים מצלמות במחירים טובים, ובמיוחד כשלוגו החברה הוא "מובילים את העולם הדיגיטלי".
ישן 04-05-2006, 17:00
  ron_ ron_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.05.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אני לא מבין מה הבעיה. אנשים..."

מתן, אתה צודק שאנחנו ישראלים.. ואתה צודק שאנחנו בהחלט מרגיזים..
אבל זאת בהחלט לא סיבה לכל סוג חברה שהיא, שעובדת מספר שנים, ומשרתת אלפי לקוחות
לא לעמוד בסטנדטים גבוהים! כמו למשל להודות בטעותם או לפחות להציע פתרונות על חשבונם (כדבר ראשון).
אין טעם להכניס את הקטע של היבואן המקורי. חברה זאת חברה, ולא משנה אם יש לה תעודה מאיזה חברה מחו"ל או לא.
ראינו עשרות אשכולים שגם האשימו את היחס והשרות ללקוח מאותם יבאונים רשמיים.

"הלקוח תמיד צודק" וזה לא סתם פתגם/משפט/מוטו, ככה פועלים בעולם. וככה גם החברות "הלא רשמיות" בארץ צריכות לעבוד!

הישראלי אומנם עוקף בתור, עוקף בכביש, לא שם על קשישים, ועוד אלפי דברים ישראליים.
אבל שרות ללקוח צריך להשתנות בארץ ואת זה אנחנו כולם יודעים. (וזה באמת לא משנה אם שילמת 1000ש"ח או 10,000ש"ח).

בתור צלם ולקוח "זוטר" אין לך שום סיבה בעולם להצדיק את החברות הללו. או לבוא לאמר "קנית בהפוכה, תקבל בהפוכה".
ואם כן יש איזו סיבה להצדיק את החברות, אז את הסיבות הללו תציג.

---
ציטוט:
ודבר שני, אני תמיד שמח לשמוע שיש אנשים ש'נדפקו' מהרכישות האפורות האלה (אם זה בארץ או בחו"ל). פשוט מצדיק פעם אחר פעם את הקניה מהיבואנים הרשמיים

מתן זה שקנית ב-1500 שקל יותר מאחר, וכנראה יצאת "פראייר" או מופסד לפחות ב-1500שקל, אין סיבה לטענות המגוחכות שלך. (אולי 1 מתוך 100 אנשים נידפק בקשר "לקנייה האפורה" - שהיא ממש לא אפורה!)

נערך לאחרונה ע"י ron_ בתאריך 04-05-2006 בשעה 17:03.
ישן 04-05-2006, 17:27
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ron_ שמתחילה ב "מתן, אתה צודק שאנחנו..."

חריץ (סלח לי, לא זוכר את השם),
אתה צודק. אני לא מצדיק את החסרת הפריטים החסרים באריזה. זו בהחלט טעות שהם צריכים לתקן על חשבונם. הבטיחו כרטיס גדול והביאו כרטיס קטן? שיחליפו!
אני רק רוצה שתבינו שטעויות כל אדם עושה, וגם אני וגם אתה.
רק שכשאתה מייצג חברה מסויימת, או נותן שירות מסויים, אתה לא נתפס כבנאדם שטעה בשוגג, אלא כגוף לא מקצועי שמתייחס ללקוחות שלו בזילזול. דבר כזה אפשר למצוא רק בישראל. הכל אישי. דפקו אותך? זה בגלל שהם מניאקים שרק רוצים לזיין אותך (סליחה על הביטוי) ולעשות כסף מהטימטום שלך ומחוסר האונים שלך ומחוסר הידע שלך. כן. ככה הם יתעשרו ולכן כדאי להתעצבן ולצעוק ולהרים שולחנות כמה שיותר מהר, כמה שיותר חזק, והכי חשוב, כמה שפחות להקשיב.

רון,
הם הודו בטעות שלהם, והם הציעו לסדר הכל, רק בתנאי שהמצלמה תשלח אליהם כדי שיוכלו להמשיך בטיפול.
לשלוח על חשבונם? כמה כסף אתה חושב שהם עשו מהמכירה הזו? כמה עולה המצלמה? 2000 שקל? נניח שהם הרוויחו 10% (וגם זה בלחץ)? אז הרווח שלהם מהעסקה הוא 200 שקל... משלוח הלוך-חזור יוריד להם מהעסקה איזה 50-60 שקל בכיף? 50 שקל מתוך 200 זה 25%.
אתה קולט?? עשרים וחמישה אחוזים מהרווח ילך רק על תיקון הטעות שלהם. עדיף להם פשוט לא למכור ברווח כזה, כי הם לא יוכלו לשלם את השכירות של החנות באלנבי ת"א ולשלם לעובדים.

מי שעבד ומתעסק במכירות מבין בדיוק את הנושאים האלה, ולכן אני בחיים לא אצעק ולא אאשים חנות בתקלות כאלה, ובהחלט אבין מדוע הם רוצים שאני אביא להם את המצלמה לתיקון או המשך שירות.
תאמין לי, גם אני טכנאי שנותן שירות, ואני מסביר טוב טוב ללקוחות שלי שאני עובד אצלי במעבדה, ולא מגיע לטפל בציוד בבית שלהם, אחרת זה יעלה להם הרבה יותר כסף, ובטח שאני לא עושה משלוחים (לקחת אלי את ציוד ולהחזיר).
זה עולה לי כסף, ואם אני אעשה את זה בחינם, אני רק אפסיד מכל העסק. כבר עדיף לי לא לעבוד, לסגור את העסק וללכת לצלם משהו בטבע (לפחות אני אהנה בזמן שאני לא עובד).

בנוגע להערה שלי, איש באמונתו יחיה. בכל מקרה, אני חושב שבלי עצבים ורק מעט סבלנות וסובלנות, וכל העסק הזה יגמר מהר, בצורה נעימה ויפה.
חבל שבישראל יודעים קודם לקלל, אח"כ לצעוק, בסוף להוציא שם רע ואז לדרוש שירות של אציל בריטי. תעשו לי טובה... הסיבה היחידה שהשירות בארץ נראה כמו שהוא נראה זה לא כי נותני השירות שמים זין על הלקוח - זה הלקוח שמתייחס כמו זין לנותני השירות.
השינוי מתחיל בכם! הלקוחות.
תתייחסו בנעימות לנותני השירות, ותראו כמה שהם ישמחו לעזור לכם - ואת זה אני אומר בתור אחד שחי תמידית בשני צדדי המתרס.

עריכת נ.ב
ותעשה לי טובה - המשפט "הלקוח תמיד צודק" נכון בכל העולם מלבד ישראל ואיטליה. ולצערי, אתה חי באחת המדינות הללו.

נערך לאחרונה ע"י Narxx בתאריך 04-05-2006 בשעה 17:35.
ישן 04-05-2006, 20:29
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "חריץ (סלח לי, לא זוכר את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
אני לא מבין מה הבעיה.
על הכרטיס זכרון זה רק המחט בערימה.

נתחיל מזה - אני לא ישראלי, אני שווצרי, אני בכלל עולה חדש. נעבור לעובדה שהרווח שלהם הוא לא העניין שלי, אם קיבלתי מוצר שהוא פגום - ברגע שקיבלתי אותו הוא היה פגום, לא נפגם ע"י, הוא הגיע פגום, אין סיבה בעולם ! ואני מדגיש, בעולם !!! שאני אוציא שקל כדי לתקן אותו או כדי להביא להם אותו לתיקון, הבאתם לי מוצר פגום, תוציא את הכסף על הטעות שלכם.

כמה מרחק נסיעה זה ? כמה דלק עלה לך ? בשבילי לסוע לירושלים הלוך וחזור זה יום שלך ! 3-2.5 שעות לשם ועוד אותה כמות זמן חזור. והדלק, זה בכלל סיפור נחמד וכביש 6 כדי שלא יקח לי 4 שעות, זה כבר עבר את ה300 ש"ח לא כולל היום עבודה העבוד שזה כבר עוד700-900 ש"ח.

למה נראה לך שאני אמור לנחש שהם חאפרים שכתוב אצלהם שהם מוכרים למשרד הבטחון, שהם משנת 1952 וכו' וכו'.

נחמד לשמוע שאתה שמח ברעתי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
חריץ (סלח לי, לא זוכר את השם),
אתה צודק. אני לא מצדיק את החסרת הפריטים החסרים באריזה. זו בהחלט טעות שהם צריכים לתקן על חשבונם. הבטיחו כרטיס גדול והביאו כרטיס קטן? שיחליפו!
אני רק רוצה שתבינו שטעויות כל אדם עושה, וגם אני וגם אתה.
רק שכשאתה מייצג חברה מסויימת, או נותן שירות מסויים, אתה לא נתפס כבנאדם שטעה בשוגג, אלא כגוף לא מקצועי שמתייחס ללקוחות שלו בזילזול. דבר כזה אפשר למצוא רק בישראל. הכל אישי. דפקו אותך? זה בגלל שהם מניאקים שרק רוצים לזיין אותך (סליחה על הביטוי) ולעשות כסף מהטימטום שלך ומחוסר האונים שלך ומחוסר הידע שלך. כן. ככה הם יתעשרו ולכן כדאי להתעצבן ולצעוק ולהרים שולחנות כמה שיותר מהר, כמה שיותר חזק, והכי חשוב, כמה שפחות להקשיב.

רון,
הם הודו בטעות שלהם, והם הציעו לסדר הכל, רק בתנאי שהמצלמה תשלח אליהם כדי שיוכלו להמשיך בטיפול.
הם לא הציעו לסדר כלום ! הם אמרו לי שזה יבדק ואם ימצא שאני אשם, אשמתי. אבל לעומת זאת, אחרי המשלוח בדואר, 99% שזה ישבר ואז אני אשם. או שהם פשוט יכולים להאשים אותי בלי שום קשר...
לשלוח על חשבונם? כמה כסף אתה חושב שהם עשו מהמכירה הזו? כמה עולה המצלמה? 2000 שקל? נניח שהם הרוויחו 10% (וגם זה בלחץ)? אז הרווח שלהם מהעסקה הוא 200 שקל... משלוח הלוך-חזור יוריד להם מהעסקה איזה 50-60 שקל בכיף? 50 שקל מתוך 200 זה 25%.
אתה קולט?? עשרים וחמישה אחוזים מהרווח ילך רק על תיקון הטעות שלהם. עדיף להם פשוט לא למכור ברווח כזה, כי הם לא יוכלו לשלם את השכירות של החנות באלנבי ת"א ולשלם לעובדים.
כאשר לך תהיה חנות, תזכיר לי לא להתקרב אליה. חברה צריך לתקן את הטעויות שלה. הלקוח לא אשם שהוא קיבל מוצר פגום והוא לא צריך בשום פנים ואופן !!!!!!!! לשלם שקל !!!!!!! מכיסו הפרטי !!!!! על תיקון המצלמה !!!!! (!!!).

קרא את כל ההערות המודגשות שלי...
ישן 05-05-2006, 03:16
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "[QUOTE=Narxx]אני לא מבין מה..."

1. נתחיל מזה - אני לא ישראלי, אני שווצרי, אני בכלל עולה חדש. נעבור לעובדה שהרווח שלהם הוא לא העניין שלי, אם קיבלתי מוצר שהוא פגום - ברגע שקיבלתי אותו הוא היה פגום, לא נפגם ע"י, הוא הגיע פגום, אין סיבה בעולם ! ואני מדגיש, בעולם !!! שאני אוציא שקל כדי לתקן אותו או כדי להביא להם אותו לתיקון, הבאתם לי מוצר פגום, תוציא את הכסף על הטעות שלכם.

ההודעה של אולג למטה סיכמה את זה מעולה. בשום מקום בעולם (!) לא ישלמו לך, או יחזירו לך את עלות המשלוח / הובלה של המוצר. בשום מקום בעולם (!) וזה כולל את ישראל. כנראה שאתה צריך לחזור לשווייץ ולבדוק איך זה עובד שם, כי נראה לי ששכחת.

2. כמה מרחק נסיעה זה ? כמה דלק עלה לך ? בשבילי לסוע לירושלים הלוך וחזור זה יום שלך ! 3-2.5 שעות לשם ועוד אותה כמות זמן חזור. והדלק, זה בכלל סיפור נחמד וכביש 6 כדי שלא יקח לי 4 שעות, זה כבר עבר את ה300 ש"ח לא כולל היום עבודה העבוד שזה כבר עוד700-900 ש"ח.

מרחק הנסיעה ממני (דרום) לת"א הוא כשעה, עד שעה וחצי. את אותו הזמן חזור + זמן ההמתנה במקום וגם אני כמוך, שרפתי יום עבודה שלם עבור זה. ככה זה, מה לעשות. לוקחים יום חופש מהעבודה בשביל דברים חשובים. כך עובד העולם. אתה יכול להתעלם מהעובדה הזו, לרקוע ברגלך ולהתעצבן, או להשלים עם הנתון ולנהוג כמו שאר האוכלוסיה. הבחירה בידך.

3. שתוק!

4. למה נראה לך שאני אמור לנחש שהם חאפרים שכתוב אצלהם שהם מוכרים למשרד הבטחון, שהם משנת 1952 וכו' וכו'.

הם פחות חאפרים ממך, זה בטוח.

5. הם לא הציעו לסדר כלום ! הם אמרו לי שזה יבדק ואם ימצא שאני אשם, אשמתי. אבל לעומת זאת, אחרי המשלוח בדואר, 99% שזה ישבר ואז אני אשם. או שהם פשוט יכולים להאשים אותי בלי שום קשר...

חשבתי שאת תורת הקונספירציה עברנו כבר כשנגמרה העונה האחרונה של "תיקים באפילה". תן להם את הצ'אנס לתקן לך את המצלמה ורק אחרי שיאשימו אותך בקילקולה שלא באשמתך, תתלונן. אבל לפני?! מה הועילו חכמים?

6. כאשר לך תהיה חנות, תזכיר לי לא להתקרב אליה. חברה צריך לתקן את הטעויות שלה. הלקוח לא אשם שהוא קיבל מוצר פגום והוא לא צריך בשום פנים ואופן !!!!!!!! לשלם שקל !!!!!!! מכיסו הפרטי !!!!! על תיקון המצלמה !!!!! (!!!).

אני לא יודע כמה שנים אתה בעסק, אבל אני מוכר ומתקן מחשבים משנת 2000 בסוכנות הנוכחית שלי ואני רוצה להגיד לך שמאז ומעולם, מוצרים פגומים הוחפלו בחדשים תקינים כאשר נמצאו פגומים. ללא שום חיוב מצד הלקוח. אממה - הלקוח תמיד היה צריך להביא את המוצר הפגום למעבדה להחלפה. החברה מעולם לא שלחה סוכן / משלוח או מימנה משלוח בשיגור או דואר שליחים עבור אותו חלק.
מ-ע-ו-ל-ם !
תראה לי חברה אחת שכן עושה את זה (למוצרים שמתחת לתג-מחיר של $5000).

שבת שלום.

ישן 04-05-2006, 19:14
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04

אולי פשוט קשה לך להודות שיצאת פריאר.

מילא עושים טעות אבל גם מחייבים אותו על הזמן הפנוי שלו + הכסף שלו?!?!?
הוא יכול לתבוע אותם ואף לזכות.
אתה אומר שהוא ישראלי מצוי? איזה עולם אתה חי?
נראה לי שמרוב שאנשים פה נדפקים הם לא מבחינים בין טוב לרע.

הוא לא קנה מאיזה חאפר בשוק אלא מחנות ועוד עם אחריות.
החנות צריכה להחזיר לו את הכסף שביזבז כדי להתרוצץ בין החנויות שלהם.
מילא היינו אומרים שבמסגרת האחריות נפלה לו המצלמה ונשברה או משהו והוא רוצה תיקון אז נכון הוא פישל הוא ישא בתוצאות.
אבל הדבר לא היה באחריותו כיון שככה הוא קיבל את המוצר.
על פי מה שהלקוח יכול להבין זה אולי גם נעשה בכוונה.

אם אתה באמת לא מבין אותי וחושב שהבנאדם טועה בטענתו אז מצבך לא טוב.

ישן 04-05-2006, 18:27
  digitalseeker digitalseeker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.05
לדעתי.....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "דיון קניה ושירות ב camera.co.il"

לדעתי עליך לגשת לדי-ספוט לפורום שירות שם המנהל של 4H מתכתב ומטפל בתלונות לקוחות.
אני חייב לציין שקרה לי מקרה דומה אבל לא עם 4H, הזמנתי גריפ מBSD , קיבלתי שירות אדיב התקשרו לודא שהוא הגיע , וכשהוא הגיע הייתי צריך להתקשר חזרה כי הם שלחו בטעות גריפ BGE3 ולא 2 .
הם ביררו את העניין ואמרו "תשלח בדואר רשום ופקסס לנו את הקבלה אנחנו נחזיר לך את הכסף וכבר עכשיו דואגים שתקבל את הגריפ שלך בהקדם, כנראה בשבוע הבא".
לשאלות הכסף "מה הדלק לא עולה לי כסף לדואר, עולה אבל לא רציני".
לענייני השירות , כל מקום ודרך השירות שלו, אני ממליץ כשרוכשים מוצר כמו מצלמה לגשת למקום לבדוק שהיא תקינה , ארוזה כמו שצריך ואז לרכוש.
4H לא איכזבו אותי עם מה שרכשתי מהם עד כה, אם אני אצטרך את האחריות שלהם , נראה אז אם הם יודעים לתת שירות.

ישן 04-05-2006, 19:34
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05

בלי קשר לציוש צילום או משהו כזה.

רמת השריות במדינה האיא מחת לכול ביקורת.
הלקוח הישראלי מרגיש פראייר כי באמת מנסים לרמות אותו עח כול שעל.
זה מתחיל בשירות שמוסודת המידנה נותנים לאזרח , וחלה בחברות שרואות את הקצה של הגרוש.
עצם זה סיפקו לא מוצר פגום זה רע. אבל הם צודקים בדבר אחד האחריות הלקוח להביא את המוצר הפגום אליהם.
מה שכן חברה כמוו קמרה שהיא רשת צריכה להחזיק נקודות שיירות לפחות בערים הגדולות בישראל.

נ.ב: ומתן גם אני עדפתי את האחריות של דלתא פילם ושלם יותר. אבל זה לא אומר שאתה צריך לצחוק לאידו של מי שרכש בחו"ל או יבואן "אפור"
יום אחד זה עלול לחזור אליך ואנשים יצחיקו עליך.

נערך לאחרונה ע"י end__game בתאריך 04-05-2006 בשעה 19:36.
ישן 04-05-2006, 21:04
צלמית המשתמש של Sopia
  משתמשת נקבה Sopia Sopia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
שלח הודעה דרך MSN אל Sopia

אני מבינה את העצבים ולהט הדברים שנאמרו כאן לגבי החנות/אתר,
אבל אני חייבת לציין שאני קניתי מהם את המצלמה שלי ולדעתי יצאתי במצב טוב.
קניתי A610 במחיר טוב (כולל כרטיס 512 ותיק) וקיבלתי הכול באריזה המקורית, סגור הרמטית ודיי מהר...
בכל פעם שהתקשרתי (לברר לגבי ההובלה) אומנם לקח להם שנה לענות, אבל הם היו זריזים ואמינים(כשנאמר שהיא יצא, היא באמת יצאה...) אומנם המצלמה חדשה ולא היו לי בעיות איתה עדיין (רק בת שבועיים) אבל אני מקווה שגם אל יהיו וגם אם כן אני בטוחה שאוכל לעמוד על שלי ולדרוש את המגיע לי (וכמובן להגיע למקום במידת הצורך כי בכל חברה שהיא, ההובלה לתיקון או כל דבר אחר היא תמיד על חשבון הלקוח או/ו באחריותו)

אז נכון שיש מקרים של חוסר שביעות רצון וכל מיני "פאקים" שקורים אבל לדעתי צריך להתייחס לכל מקרה לגופו... אני ממליצה להרים אליהם טלפון ולהסביר את המצב וכמובן את החוסר שביעות רצון (בצורה מתורבת ולא באופי "ישראלי" אחרת לא משיגים כלום) ואני מאמינה שהכול יסתדר ולדעתי חשוב לדרוש פיצוי במידה ושיש מקום לכך... ככה גם אתה תרגיש טוב וגם לחברה תיהיה האפשרות לכפר על טעותם...

בהצלחה

ישן 04-05-2006, 22:27
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "תודה על הפרגון שאתה מעניק"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי illi
אהלן

אולי לא זו הדרך להסביר לך כיצד לנהוג, אבל אעשה זאת למען האחרים שיבואו בטענות .

אתה פשוט חייב לתעד את כל השיחות האלה , או באמצעות האי מאייל או בפקסים או בהקלטות .

ועם כל הנתונים האלה , פשוט לגשת לעו"ד בן ...... והוא יוציא להם את המעיים במקום שהם יוציאו לך .

רק לתבוע ! אינני יודע מהו הנזק שנגרם לך אבל זה בטוח לא כסף קטן .

אמנם זו הדרך הארוכה אבל היא גם הבטוחה לנצחון הלקוח על נותן השרות . רק כך נותני השרות , יא-עני שרות , ירדו מהאולימפוס וילמדו - שרות ראוי מהו .

דרך אגב, תמיד שווה לשלם על המוצר קצת יותר אבל שהשרות יהיה שרות מוכר וטוב .

נסה להגיע איתם לסיכום שישלחו לך עם שליח ערכה חדשה ואתה תמסור לאותו השליח את הערכה שקיבלת וחצי מהוצאות השליח עליך . אבל כל זאת לאחר שיובהר להם שזה הסיכוי האחרון שלהם לפתור הבעיה לפני שתוגש תביעה על מכירת מוצר משומש כחדש .

בברכה

illi

השיחות תועדו במכשיר הקלטה. כבר דיברתי עם עורך דין, אני רק מחכה לראות איך העניינים יתגלגלו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gwenhwyfar
כמה ישראלי טיפוסי מצידך .
זה שקנית ואתה לא מרוצה, לא אומר שאתה צריך להשמיץ את החברה כולה ולהרוס לה את המוניטין .

אני אישית רכשתי משם מצלמה והיני מרוצה מאוד מדרך הטיפול והשירות המהיר .
תמיד יש כאלו שנופלים בין הכיסאות אבל אם באמת רוצים (בסבלנות וברוגע), מגיעים לפשרה שתספק את כולם ולא "ראש בראש" .

אמרתי כבר שאני לא ישראלי, אמרתי כבר שאני בכלל שווצרי ? אמרתי כבר שאני עולה חדש, ככה שאת החינוך והתרבות הישראלית לא קיבלתי. אני שמח.

אני שמח שרכשת משם את המצלמה ואני גם שמח שאת מרוצה, אך לעומת זאת אני מאמין שאת די, בעלת בעית קליטה קשה... העובדה שלך הלך טוב איתם היא כי לא הגעת איתם למצב שהמוצר לא תקין או שקיבלת מה שלא רצית. חברה רצינית מתגלה כאשר היא עושה טעות (כולם עושים טעויות, השאלה היא כיצד החברה פותרת את הטעות) ובנתיים, החברה לא עושה הרבה טוב לעצמה.
לכן, אני אשמח שבפעם הבאה שתגיבי, את תחשבי שנייה "האם מה שאני הולכת להגיד טיפשי ? האם מה שאני הולכת להגיד לא כולל הרבה חוכמה ולא עוזר ? האם מה שאני הולכת להגיד כלל לא קשור למקרה ? האם עדיף שאני פשוט לא אגיד ?"
ורק לאחר מכן לדבר.

שיהיה לך יום נפלא.
ישן 05-05-2006, 15:23
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "[QUOTE=illi]אהלן אולי לא זו..."

באמת שהייתי שמחה לכתוב לך תגובה ארוכה על איך לא לשפוט אנשים ולתקוף אותם רק כי הם הביעו דעה מסויימת שהיא לא לרוחך, אך אתן לך להנות מהספק ש'המנטליות השוויצרית' שלך מכפרת על הכיעור שבדבריך .

ציטוט:
"אני אישית רכשתי משם מצלמה והיני מרוצה..."
"תמיד יש כאלו שנופלים בין הכיסאות ..."

-אולי אתה התקשית בהבנת הנקרא : תמיד יכול להיווצר מצב של חוסר שביעות רצון מהמוצר או מצורת השירות, במקרה שלך אני מסכימה שהיו צריכים להחליף וללא תשלום ולכן אני חושבת שצריך להילחם על כך בסבלנות וברוגע ע"מ להגיע לפתרון (ואם זה לא עובד - אז תביעה, כרצונך) .

כעת אתה מוזמן לרדת מהעץ הגבוה שטיפסת עליו והתחלת לזרוק תפוחים רקובים לעברי, שכן האישיו בדברי היה הצורה שבה בחרת להביע את אי שביעות רצונך מהחברה, לא המנטליות שלך (שאף לא טרחתי להתוודע אליה לאור מחסור בזמן לקרוא את שאר התגובות) .
לטעמי אין דבר נלוז במדיה הזו (האינטרנט) מלמצוא בה במה להשמצות תוך מתן ההצהרה : אל תקנו בcamera.co.il !

וככל הידוע לי, אנו נמצאים במערכת המעודדת את חופש הביטוי; אז בבקשה ממך - אל תנסה לסתום לי את הפה .
אולי אתה הוא זה שצריך לספור עד 10 בטרם אצבעותיך מבצעות "שלח תגובה" .

שבת שלום .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 04-05-2006, 21:53
  illi illi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.03
אתה נאיבי

אהלן

אולי לא זו הדרך להסביר לך כיצד לנהוג, אבל אעשה זאת למען האחרים שיבואו בטענות .

אתה פשוט חייב לתעד את כל השיחות האלה , או באמצעות האי מאייל או בפקסים או בהקלטות .

ועם כל הנתונים האלה , פשוט לגשת לעו"ד בן ...... והוא יוציא להם את המעיים במקום שהם יוציאו לך .

רק לתבוע ! אינני יודע מהו הנזק שנגרם לך אבל זה בטוח לא כסף קטן .

אמנם זו הדרך הארוכה אבל היא גם הבטוחה לנצחון הלקוח על נותן השרות . רק כך נותני השרות , יא-עני שרות , ירדו מהאולימפוס וילמדו - שרות ראוי מהו .

דרך אגב, תמיד שווה לשלם על המוצר קצת יותר אבל שהשרות יהיה שרות מוכר וטוב .

נסה להגיע איתם לסיכום שישלחו לך עם שליח ערכה חדשה ואתה תמסור לאותו השליח את הערכה שקיבלת וחצי מהוצאות השליח עליך . אבל כל זאת לאחר שיובהר להם שזה הסיכוי האחרון שלהם לפתור הבעיה לפני שתוגש תביעה על מכירת מוצר משומש כחדש .

בברכה

illi

נערך לאחרונה ע"י illi בתאריך 04-05-2006 בשעה 21:59.
ישן 05-05-2006, 13:08
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "? מה הבעיה פה? לא הבנתי.. אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
?
מה הבעיה פה?
לא הבנתי.. אתה חושב שהם צריכים לממן את המשלוח. זו טעות. בשום מקום לא ממנים דברים כאלה.

אני חייב לציין שאתה מתחיל להעלות לי על העצבים. עכשיו איני יודע אם זה מכיוון שאתה לא מבין, או מכיוון שאתה לא מוכן להבין, אבל פה נסביר לך את זה לאט וברור בצורת שרשרת אירועים.

מוצר נקנה -> מוצר נשלח -> מוצר מגיע -> המוצר פגום בעת הגעתו.

פה נגמרה השרשרת עד כה. כעת, האם בעולם נורמלי ובחברה רצינית, הלקוח צריך לשלם עוד כסף, על טעות החברה. עכשיו כדי שתבין כי אני לא אכתוב זאת שוב, אם המוצר הגיע פגום, באשמת החברה, או המשלוח אשר נעשה ע"י החברה אל בית הלקוח, מצב שבו ללקוח אין כל קשר לפגם, מצב שבו המוצר מעולם לא היה בשימוש, בשבילך, נגיד שקנית נדנדה והברזל שבור, האם אתה, אשר קיבלת נדנדה חסרת שימוש בגלל שהברזל שבור, האם אתה צריך לשלם עוד כסף כדי לתקן אותו, או להביאו לתיקון.

אם אתה עונה שכן, אני מצטער, אבל אתה מטומטם, או פראיר ברמה עצובה למדי.
קרו לי המון מקרים שכאלו ותמיד, אבל תמיד החברה שלחה שליח שיבוא ויאסוף את המוצר אליהם. לעומת זאת, אם לאחר שימוש במוצר, הוא הפסיק לעבוד, אולי באשמתי ואולי לא באשמתי, משהו לא ידוע, אולי בעיה טכנית, או כל דבר אחר, אז זה נקרא מימוש אחריות ואז הדבר ההגיוני ביותר הוא שאתה תשלח את המוצר, אך פה זהו לא מימוש אחריות, המוצר לא תקין וכך הוא הגיע. אין הגיון בעולם שהלקוח המסכן ישלם עוד כסף על טעות החברה.
ישן 05-05-2006, 13:15
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "[QUOTE=Narxx]? מה הבעיה..."

אתה צודק.
אין בזה הגיון, אבל ככה זה עובד (בכל חברה שאני עבדתי בה בכל מקרה).

יש מספר חברות שאתה יכול לשלם דמי מנוי מסויימים שמכסים משלוחים במקרה של נזק כמו למשל חברות הסלולר. אתה משלם עוד כסף על ביטוח ויש לך שירות משלוחים מספר מסויים של פעמים בשנה חינם (סלקום למשל). אבל אם אתה סתם לקוח של Talk man ויש לך בעיה במכשיר, אתה יכול לדרוש מהם עד שנה הבאה שיבואו לקחת את המכשיר שלך לתיקון ויחזירו לך...

גם רכב. אתה קונה רכב, מוציא אותו מהמוסך ובערב מגלה שאין לך נורות קדמיות או רוורס. מה אתה עושה? דורש שיוציאו גרר לרכב הדנדש שלך חזרה למוסך (אחריות של הייצרן) או שאתה תקח אותו בעצמך בבוקר למוסך שירכיבו את הנורות?

ותעשה לי טובה אישית, אני לא יודע בן כמה אתה, אבל אני את הגיל של "אתה מטומטם" או "פראייר" וכו' כבר עברתי. אם אתה רוצה להמשיך בקו הדיון המכובד, בבקשה.
אם לא, פשוט שלח לי מייל כשתתבגר ונמשיך מאיפה שהפסקנו.

ישן 05-05-2006, 13:23
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אתה צודק. אין בזה הגיון, אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
אתה צודק.
אין בזה הגיון, אבל ככה זה עובד (בכל חברה שאני עבדתי בה בכל מקרה).

יש מספר חברות שאתה יכול לשלם דמי מנוי מסויימים שמכסים משלוחים במקרה של נזק כמו למשל חברות הסלולר. אתה משלם עוד כסף על ביטוח ויש לך שירות משלוחים מספר מסויים של פעמים בשנה חינם (סלקום למשל). אבל אם אתה סתם לקוח של Talk man ויש לך בעיה במכשיר, אתה יכול לדרוש מהם עד שנה הבאה שיבואו לקחת את המכשיר שלך לתיקון ויחזירו לך...
שוב אתה לא מבין את הכוונה שלי. אתה מדבר על מוצר שנפגם במהלך השימוש, לאחר קבלתו ולאחר תקופה מסויימת. אני מדבר על מוצר שהגיע פגום, יש הבדל של שמיים וארץ.

גם רכב. אתה קונה רכב, מוציא אותו מהמוסך ובערב מגלה שאין לך נורות קדמיות או רוורס. מה אתה עושה? דורש שיוציאו גרר לרכב הדנדש שלך חזרה למוסך (אחריות של הייצרן) או שאתה תקח אותו בעצמך בבוקר למוסך שירכיבו את הנורות?
ראה תגובה קודמת

ותעשה לי טובה אישית, אני לא יודע בן כמה אתה, אבל אני את הגיל של "אתה מטומטם" או "פראייר" וכו' כבר עברתי. אם אתה רוצה להמשיך בקו הדיון המכובד, בבקשה.
אם לא, פשוט שלח לי מייל כשתתבגר ונמשיך מאיפה שהפסקנו.
אתה פשוט לא מצליח להבין אותי אני רואה. הכוונה שלי אינה למטומטם כפי שתשמע בבית הספר, אני מדבר על טימטום ברמת הידע בחיים. העולם לא כולו ורוד, אבל אתה מציג אותו כשחור. חברה גדולה ורצינית כן צריכה או ליתר דיוק חייבת לקחת אחריות מלאה על העובדה שהיא סיפקה מוצר פגום. המוצר המפגום אינו באחריות הלקוח. הוא האחריות החברה, שוב, כפי שאמרתי מקודם, אם המוצר נפגם במהלך השימוש, זוהי אחריותך, אך מכיוון שהמוצר נפגם במהלך ההובלה, או האריזה מחדש שלו, או אולי אפילו היבוא, זוהי אחריות החברה והיא צריכה לקחת אחריות מלאה ואפילו לפצות (שאני לא דורש...) על העובדה שהיא לא בדקה את המצלמה לפני שהיא נשלחה, או אם היא נפגמה במשלוח, על העובדה שהשליח, או דרך ההובלה פגמו בה.

אם נעלבת ממני, או לא הבנתי אותי נכון, סליחה. זוהי לא כוונתי ואין והשורה האחרונה לא באה כקללה.

כעת, אני מבקש ממך לקרוא טוב טוב את מה שכתבתי ולנסות להבין את ההבדל האדיר שקיים בין מוצר שנפגם בעת השימוש אצל בית הלקוח, לעומת מוצר שנפגם טרם הגיעו לבית הלקוח.
ישן 05-05-2006, 13:29
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "[QUOTE=Narxx]אתה צודק. אין..."

אתה לא מקשיב.
גם רכב דנדש שאתה קונה, והפנסים לא עבדו בעת הקניה וההוצאה מהמוסך (כי לא בדקת), אתה תיקח למחרת חזרה למוסך שירכיבו לך פנסים.
זה לא יכול לעבוד אחרת.

שוב, אני לא אומר שזה נעים ואני יודע שזה מבאס, אבל ככה זה עובד.
בטווחי המחיר האלו, שהחנות עושה קרוב לאפס אחוז רווח על ציוד כזה, היא לא יכולה לכלול משלוחים חינם תחת האחריות.

אתה צריך להבין שלחנות בכלל אין צד בעניין. היא לא נותנת בכלל אחריות. מי שנותן את האחריות זה אך ורק היצרן.
למשל, לי יש ניקון וקניתי דרך הדר. נניח שהלך לי החיישן והמצלמה באחריות. אתה חושב שהדר יחליפו לי חיישן על חשבונם? היית מת!
הם ישלחו את המצלמה לניקון ושם יחליפו לי חיישן, או שהם יחליפו לי חיישן אצלהם, ויקבלו זיכוי עבור חיישן חדש כנגד החיישן התקול שלי.

כפי שאמרתי, אני מוכר מחשבים כבר הרבה מאוד זמן ואני נותן שירות תיקונים כבר שנים.
אני מכיר את העסק והתחום הזה על בוריו ולא משמועות אלא דרך הרגליים והידיים.
החברה שלי לא תממן משלוח של ציוד שנקנה תקול. זה לא מעניין החברה בכלל. אם יש לך הארד-דיסק תקול, אתה תביא אותו לחברה, והיא תזכה אותך בדיסק חדש מנגד לדיסק התקול שלך. למה? כי החברה לא נותנת לך אחריות. זה רק כיסוי. מי שנותן אחריות זה הייצרן. WD / Samsung / IBM... מה נראה לך עושה החברה עם הדיסק התקול שלך?
שולחת לייצרן ומקבלת במקומו דיסק תקין. ואת הדיסק הזה או שהיא תחזיר ללקוח, או שתשמור לעצמה במקום הדיסק החלופי שהיא מיוזמתה הביאה ללקוח במקום.

החברה זה מתווך בסה"כ בין הלקוח לייצרן.
חנות לא יכולה לתת לך אחריות על דעת עצמה אלא אם יש לה צי של טכנאים שיודעים לתקן דברים ואז היא יכולה להציע שירות תיקונים מחוץ לאחריות (כמו ארליך למשל, או ש.פ.ע).

ישן 05-05-2006, 13:42
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אתה לא מקשיב. גם רכב דנדש..."

אבל פה המקרה שונה למדי.
אחד:
האחריות על המוצר היא אצל 4H, הבעלים של Camera ולא אצל היצרן או היבואן.
והחשוב מכל:
במידה והמוצר ישלח בדואר, אין אחריות על השליחה. נגיד ואני אשלם את המחיר, איך אני אדע שהמוצר לא יפגם בדרך ואם הוא כן יפגם, נאמר לי חד וחלק שאני אואשם בנזק. משמע, הלך כל הכסף, כי אני לא מתכוון בשום פנים ואופן להוציא עוד שקל על המצלמה שלא באחריותי.

אני אישית גרתי בשוויץ המון שנים ומעולם לא קרה לי מקרה שכזה. קניתי מוצר מפריס והוא הגיע אלי לשוויץ לא תקין, נשלח שליח עד לבית שלי על חשבונם ולקח את המוצר על אחריותם. ושוב, בחברה שגם מוכרת במחירים זולים. הכל תלוי במנטליות וברמת השירות. אבל המצב הזה הוא מצב שבו אין סיכוי שבעולם שאני אוציא סכומי כסף גדולים על טעות שהיא לא טעות שלי. דרך אגב, בנוגע לאוטו זה גם כן לא נכון לחלוטין, מכיוון שהאוטו אכן היה בשימוש. נסעו בו למוסך, אנשים נגעו בו ובדקו אותו. אני מדבר על מצב שבו אתה קונה מכונית מקולקלת, לא פנס שבור, הלך המנוע... :\
ישן 05-05-2006, 14:01
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "אבל פה המקרה שונה..."

א. 4H לא נותנים אחריות.
הם קונים את הציוד מהייצרן ומקבלים ממנו אחריות. אם אני קונה ב B&H ציוד ומגיע איתו לישראל, ידוע שאין לי אחריות. כי הדר ואף אחד לא יכבד אותה, אבל היא קיימת. אם אשלח את המוצר ל B&H הם יכבדו את האחריות של עצמם.
ולכן בדיוק, אם אתה קונה ציוד בחנות מסויימת, היא תשלח את המוצר לייצרן לתיקון ולא תתקן לך אותו בעצמך. האם ל 4H יש צי של טכנאי מצלמות אשר מאומנים לתקן כל מצלמה שהם מוכרים? החל מה Powershot הקטנות ביותר וכלה ב DSLRים המסובכות ביותר? אני בספק!

ב. אין אחריות על משלוח בדיוק מהסיבה שלחנות אין קשר עם גורמים שלא בשליטתה.
אם המצלמה שלך תקולה - זה לא אשמת החנות, זה אשמת הייצרן. ולכן החנות לא תשלם מכיסה עבור התיקון. רק אם הייצרן מממן את המשלוח בשביל להתחרות בשירות למוצרים שלו - אתה תקבל משלוחים חינם (כי הוא ישלם לחנות עבור הוצאות המשלוח). אבל החנות עצמה לא תעשה זאת על דעת עצמה, אלא אם זו החלטה של הבעלים בלבד בשביל ליצור תחרות כלשהי. דבר זה מבורך, אבל ממש לא חובה ואי אפשר לדרוש זאת משום חנות.
אם החנות שלחה לך מוצר בדואר, והטמבלים ברשות הדואר דפקו לך את החבילה והמצלמה נשברה - האם זו אשמת הייצרן? אשמח החנות? לא! מי ישלם את הנזק?
במידה והמשלוח היה מבוטח, חברת המשלוחים / הדואר ישלמו את הנזק.
במידה ולא - איך אומרים אצלנו - כל הזין.

ג. מדובר בסכומי כסף קטנים ולא גדולים. כנס לפרופורציה.
שים את המצלמה עם מלא נייר פצפצים בקרטון המקורי של המצלמה כך שלא יהיה מצב שיקרה לה משהו גם מנפילה מקומה עשירית, תשריין את הקופסא ב 2 קילו סילו-טייפ ואתה מסודר. לא יעלה לך הרבה כסף לשלוח דרך הדואר.

ד. עזוב את האוטו, אתה מתחכם. תשתמש באנלוגיה של הדיסק הקשיח - זו דוגמא הרבה יותר טובה ומתאימה.

RoseQuartz,
אכן הדרך היחידה.
אמן עוד כמוך יבינו איך השוק באמת עובד, ולא יפנטזו על חלומות בהקיץ.

נערך לאחרונה ע"י Narxx בתאריך 05-05-2006 בשעה 14:03.
ישן 05-05-2006, 13:45
צלמית המשתמש של RoseQuartz
  RoseQuartz RoseQuartz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.06
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אתה לא מקשיב. גם רכב דנדש..."

הדרך הלגיטימית, לטעמי, במיוחד בקניה און-ליין, כדי להבטיח את האמינות של קניה און-ליין וכדי שימשיכו להשתמש בדרך זו, היא לבקש מהלקוח לשלוח את המוצר בחזרה לחנות על חשבונו. באם יתברר שהתקלה אכן לא נוצרה כתוצאה מחבלה יזומה של הלקוח, החברה תשלח בחזרה, על חשבונה, את המוצר התקין.
אין דרך אחרת לדעתי, וזאת הדרך היחידה בה נתקלתי בכל הפעמים שבהם קניתי. אם זה אביזרי משרד במשרדיה, אם זה מצלמה לחבר דרך וואלה, ואם זה חלקי חילוף לשעונים מגרמניה. ככה זה עובד בכל מקום.

הדבר היחידי שאפשר "לדרוש" מהחברה, במקרה כזה, הוא שהיא תשלם על המשלוח חזרה (במיוחד אם מראש שולמו דמי משלוח בפעם הראשונה). נדמה לי שבמשרדיה אפילו שילמו על המשלוח שלי, אבל אני לא בטוח אז נתעלם.

אין מה לעשות, קורה שמוצר מגיע לא תקין. אם הD50 שאני מביא עכשיו מB&H לא תהיה תקינה, לא תהיה לי ברירה אלא לשלוח אותה בחזרה בדרך שהבאתי אותה (דרך שהייתה, אגב, מאד נוחה, אבל אני לא יכול לסמוך על B&H שיטיסו אותי לארה"ב בחזרה, נכון?), ולסמוך על האמינות של החנות.
ישן 05-05-2006, 19:02
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי illi שמתחילה ב "זו בדיוק הבעיה . נותן השרות לא יודע לתת שרות כראוי ."

זאת לא בעיה. אפילו B&H שיש מעטים מאוד בעולם שיתווכחו על טיב השירות שלהם, לא עושים כאלה דברים. תמיד, אבל תמיד ההיגיון אומר שהלקוח שולח את המוצר הפגום על חשבונו ואם אכן המוצר פגום שלא באשמת הלקוח, הוא מוחלף \ מתוקן במסגרת האחריות ומוחזר ללקוח על חשבון החנות. כלומר - הלקוח משלם את ההלוך והחנות משלמת את החזור, ככה הדברים נהוגים בכל העולם ולצפות למשהו מעבר לזה זה פשוט לא רציני (ועוד לצעוק - לא לקנות מהם, יש להם שירות גרוע !).

אני לא אוהב את קאמרה ולא אקנה מהם מסיבות אחרות - אבל כאן מגיע להם יחס צודק והגון ...

ישן 06-05-2006, 11:14
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "עכשיו זה כבר נעשה ממש מגעיל, תראו מה הם עשו..."

תגיד לי, אתה מקשיב לעצמך?
אתה רוצה לתבוע? סבבה. מה שעושה לך את זה.
אבל עורכי דין רציניים? בשביל סכום של 200 שקל וגם זה לא?
די, נו... מה נסגר איתך?
כמו בכל אתר, גם להם יש את הזכות לשנות את המבצעים שלהם מתי שבא להם מבלי להודיע מראש ללקוחות.

מתוך התקנון שלהם:

28) האתר שומר לעצמו את הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:
28 1.) במקרה בו תימצא כל טעות ואו טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

אתה מוזמן לתבוע, אבל זה לא יהיה שווה לך את הפסד יום העבודה (לדבריך, אתה עושה 700-900 שקל ביום, והכי טוב שתשיג בתביעה הזו, יהיה כרטיס של 256 מגה), שלא לדבר על הטירטור והעצבים הכרוכים בזה (מנסיון).
על מי אתה עושה פוזה? על פרש?

המלצה שלי - דבר איתם ותסביר להם ברוגע את המצב שלך, והכי חשוב, תסביר לנו ברוגע מה קרה איתם. תעדכן, אבל כל העסק שמחוץ לשירות וספקולציות "מה יגידו לי, מה לא יגידו לי..." - לא לעניין.

ישן 06-05-2006, 11:35
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "תגיד לי, אתה מקשיב לעצמך? אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
תגיד לי, אתה מקשיב לעצמך?
אתה רוצה לתבוע? סבבה. מה שעושה לך את זה.
אבל עורכי דין רציניים? בשביל סכום של 200 שקל וגם זה לא?
די, נו... מה נסגר איתך?
כמו בכל אתר, גם להם יש את הזכות לשנות את המבצעים שלהם מתי שבא להם מבלי להודיע מראש ללקוחות.

מתוך התקנון שלהם:

28) האתר שומר לעצמו את הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:
28 1.) במקרה בו תימצא כל טעות ואו טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

אתה מוזמן לתבוע, אבל זה לא יהיה שווה לך את הפסד יום העבודה (לדבריך, אתה עושה 700-900 שקל ביום, והכי טוב שתשיג בתביעה הזו, יהיה כרטיס של 256 מגה), שלא לדבר על הטירטור והעצבים הכרוכים בזה (מנסיון).
על מי אתה עושה פוזה? על פרש?

המלצה שלי - דבר איתם ותסביר להם ברוגע את המצב שלך, והכי חשוב, תסביר לנו ברוגע מה קרה איתם. תעדכן, אבל כל העסק שמחוץ לשירות וספקולציות "מה יגידו לי, מה לא יגידו לי..." - לא לעניין.

זה לא רק הסכום, מזה פחות אכפת לי. אמרתי, אם הם יגידו לי שמעולם לא היה כתוב שם, זה בשבילי הדבר המגעיל והשפל ביותר שאפשר לעשות. בנוגע לתקנון, אם קניתי מוצר והובטח לי משהו מסויים, הם חייבים לתת לי אותו, אבל במידה והם לא, שיחזירו לי כל גרוש ופה זה גם המשלוח, כי זה טעות שלהם בלבד.

זה לא פוזה, זה פשוט העובדה שדרך הטיפול מגעילה. היחס שמקבלים מהפקידים, ממנהלים זוטרים שם, הם מתייחסים אליך (ולא רק אלי, גם ידיד שלי ניסה לדבר עימם), כמו אל כלב. פשוט יחס מגעיל.

אני בהחלט מקווה שהם לא יתחילו לעשות לי הצגות עם הכרטיס זכרון ולהגיד שזה לא היה ככה, זה כל מה שאני יכול להגיד. אם הם באמת שיגידו, מלבד העובדה שאני כנראה אתבע אותם, אני אלך לכל עיתון ולכל כלי להעברת מידע (טלוויזיה, רדיו, אינטרנט) כדי להזהיר אנשים.

אני אעשה הכל כדי שלא יקרה שעוד אנשים יפלו בפח ויבזבזו את הזמן והכסף שלהם - אבל כל זה כמובן תלוי במה שיקרה החל מיום ראשון, נראה אם אני אצליח להשיג את רוני חכם ולדבר איתו. נראה מה יקרה ואיך הכל יתפתח. בנתיים, יש לי מצלמה לא עובדת, רימו אותי עם הכרטיס זיכרון והלכו לי כמה ימי עבודה מלאים (בגלל הזמן האין-סופי שצריך לחכות בטלפון או הזמן האין-סופי שצריך כדי לנסות לדבר עם מישהו שמתנהג כמו בן אדם).

בנוגע למה שקרה איתם, לא הרבה. רוב מה שקרה כתוב בהודעה הראשית. מעבר לזה, הם לא עובדים בשישי, לא עובדים בשבת ואין להם כל רצון להביע איזה שהוא רצון לעזור או להגיד - עשינו טעות (גם בנוגע לכרטיס).
ישן 07-05-2006, 00:03
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "[QUOTE=Narxx]תגיד לי, אתה..."

קודם נראה מה הם יגידו בנוגע לתקלה שלהם והטעות עם הכרטיס.
אחרי שתשמע מה שיש להם להגיד, דווח לנו.

בכל מקרה, אני לא מוצא את המקרה שלך עילה מספיק טובה להשמצת החנות. הם פעלו כמו שגם אני הייתי פועל (ממה שאני מבין) בחברה שלי וזה שאתה קצת ממורמר זה מובן, אבל לא מוצדק.

הייתי כמה פעמים בקאמרה בתל-אביב ואני חייב לציין שמלבד העובדה שהם קצת עמוסים בלקוחות, תמיד קיבלתי שירות כמו שצריך.
פעם אחת עם קובי שקנה מהם את הפלאש, הם היו באמת סבבה, נתנו לנו לשחק איתו והכל היה באמת על הכיפאק (וגם המחיר), ופעם שניה כשבאתי עם ידידה שלי לקנות דרכם את ה Fuji s9500.

ישן 07-05-2006, 21:52
  4h CEO 4h CEO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
4h מגיב

שלום לכם חברים יקרים. אני מגיב כאן לראשונה וזאת לאחר תקופה שאני מגיב מפורום d-spot שירות.

קראתי את שנכתב על ידי כולכם בינתיים.
באופן כללי ומאחר ואין לי מושג על מה ומי מדובר קשה לי להגיב באופן ישיר.
מאידך , באופן הכי ברור שיש. לאור שנכתב על ידי המתלונן ( ששומר על חיסיון) ואין לי מושג מה בדיוק קרה איתו .
בכל מקרה , אם לקוח מקבל מוצר פגום , או חסר , או עם בעייה היא מטופלת מיידית. אם המוצר פגום וכך אכן הגיע אליו המוצר מוחלף. אם המוצר תקול בעת הגעתו הוא מוחלף . אם המוצר מגיע לא בהתאם להזמנה המערכת שלנו נכנסת למערכת בדיקה שנועדה לבדוק מדוע הלקוח מעיד על חוסר ובודקים את תיעודי האריזה שנעשתה . מערכת אריזת המוצרים מצולמת במעגל סגור וכל חבילה שנסגרת נחתמת על ידי מחסנאי , ונסגרת על ידי מחסנאי מורשה שמבקר את מי שארז. הכל לפי סדר מופתי ועל פי iso שהוא תו תקן לניהול .

נורא קשה לענות "לרוחות רפאים" . בעייה מבחינתנו קיימת רק כשאנו יודעים ממנה.

אני מבקש מכל מי מכם שנתקל בבעיה אישית בשירות ואו בבעיה עם מי מעובדי 4h דווח לי אישית אני אטפל בכך באופן הכי הוגן וזריז.

כמה פשוט ככה נכון!

ronnie@4h.co.il

הערה קטנה. אתם מגיבים קשה נורא כלפינו אב הכי מוזר שאתם מגיבים קשה האחד כלפי השני ולא משנה כרגע מי דעתו נחשבת או צודקת יותר לדעתו . קצת נימוס ואורך רוח לא יזיקו.
אני מגיב באופן קבוע כאמור ב d-spot אך אינני יודע אם אוכל להגיב בעוד פורום באופן קבוע , ואיתכם הסליחה.

בברכה
רוני חכם מנכ"ל ק.ח 4h
www.camera.co.il
ישן 08-05-2006, 10:26
  4h CEO 4h CEO אינו מחובר  

היי NARXX
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "כשאתה אומר "אתם" - למי הכוונה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
כשאתה אומר "אתם" - למי הכוונה?

אין לי כוונה אישית כרגע למי מכם . רק הערתי על התגובות שחלקן לא ענייניות בין משתמשים למשתמשים . כולנו יודעים שישנם לא מעט אנשים שמקבלים ביטחון מהבמה החסויה שניתנת להם לפתע.
לעניין עצמו . משלוח של חבילה בחברת שילוח מסודרת מגיע כולל ביטוח ואם הוא ארוז כהלכה לא צריכה להיות בעייה . מוצר פגום מוחלף תמיד . הבעייה שמבחינת נוהל , לא ניתן לדעת האם מוצר שנמסר ללקוח פגום או שנפגם . כבר קיבלתנו מלקוחות מוצרים שביקשו להחזירם מסיבות שונות וכשהמוצר הגיע אלינו נסתבר שנפל לאמבטיה של הלקוח . קולט?
אני שב וחוזר , גם ללקוח שמתלונן (שעדיין אין לי מושג מי הוא כי לא פנה אלי) השירות מתחיל רק כשהמוצר מגיע אלינו . גם רופא איננו נותן מרשם דרך טלפון ! מה העניין כאן בכלל?
עלייך להבין שהחברה שלנו היא הגדולה ביותר בארץ למכירת מצלמות דיגיטאליות. תחשוב שכל מצלמה חמישית בישראל יוצאת מאיתנו!? . יש לא מעט טלפונים (כמעט 500 בשעת עבודה) ומעבדה במקום , ושירות לקוחות ומטה שלם שתומך את העניין. תקלות ישנם תמיד אבל מנסים תמיד למזער אותם ומאוד מאוד משתדלים . מדובר בעסק משפחתי שנוסד ב 1950 ולא בעסק ווירטואלי שהוקם לפני שנה או משהו. לא נראה לך שאנחנו נכלה את זמננו במתן שירות או התכתשות עם לקוחות כי אין לנו זמן לזה. האמן לי . אם לקוח מתלונן אנחנו איתו . היה ולקוח הופך להיות סחטן או מאיים כשלא מגיע לו אז אנחנו עומדים מולו , ואז אנו נעמדים בכל הכוח כי יש "גבול לכל תעלול" .
שא ברכה , קראתי את דברייך אתה אדם הגון ודברי בהחלט לא נאמרו אלייך .

רוני חכם
ישן 08-05-2006, 10:20
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי 4h CEO שמתחילה ב "4h מגיב"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 4h CEO
שלום לכם חברים יקרים. אני מגיב כאן לראשונה וזאת לאחר תקופה שאני מגיב מפורום d-spot שירות.

קראתי את שנכתב על ידי כולכם בינתיים.
באופן כללי ומאחר ואין לי מושג על מה ומי מדובר קשה לי להגיב באופן ישיר.
מאידך , באופן הכי ברור שיש. לאור שנכתב על ידי המתלונן ( ששומר על חיסיון) ואין לי מושג מה בדיוק קרה איתו .
בכל מקרה , אם לקוח מקבל מוצר פגום , או חסר , או עם בעייה היא מטופלת מיידית. אם המוצר פגום וכך אכן הגיע אליו המוצר מוחלף. אם המוצר תקול בעת הגעתו הוא מוחלף . אם המוצר מגיע לא בהתאם להזמנה המערכת שלנו נכנסת למערכת בדיקה שנועדה לבדוק מדוע הלקוח מעיד על חוסר ובודקים את תיעודי האריזה שנעשתה . מערכת אריזת המוצרים מצולמת במעגל סגור וכל חבילה שנסגרת נחתמת על ידי מחסנאי , ונסגרת על ידי מחסנאי מורשה שמבקר את מי שארז. הכל לפי סדר מופתי ועל פי iso שהוא תו תקן לניהול .

נורא קשה לענות "לרוחות רפאים" . בעייה מבחינתנו קיימת רק כשאנו יודעים ממנה.

אני מבקש מכל מי מכם שנתקל בבעיה אישית בשירות ואו בבעיה עם מי מעובדי 4h דווח לי אישית אני אטפל בכך באופן הכי הוגן וזריז.

כמה פשוט ככה נכון!

ronnie@4h.co.il

הערה קטנה. אתם מגיבים קשה נורא כלפינו אב הכי מוזר שאתם מגיבים קשה האחד כלפי השני ולא משנה כרגע מי דעתו נחשבת או צודקת יותר לדעתו . קצת נימוס ואורך רוח לא יזיקו.
אני מגיב באופן קבוע כאמור ב d-spot אך אינני יודע אם אוכל להגיב בעוד פורום באופן קבוע , ואיתכם הסליחה.

בברכה
רוני חכם מנכ"ל ק.ח 4h
www.camera.co.il

אני איני רוח רפאים, אני פשוט לא מעוניין להשאיר את פרטי המלאים באינטרנט. לכן, כמו שכתבתי ב די-ספוט, אנא השאר לי מספר טלפון ישיר אליך כדי שאוכל לדבר איתך ישירות ולא דרך שרשרת עובדים ותומכים.
דרך אגב, המוצר נשלח אתמול והוא הגיע ל"ליחידת הדואר הר החוצבים אשר בירושלים" היום בבוקר. מספר ההזמנה הוא 4043 בcamera.
ישן 07-05-2006, 23:37
  ha_miki ha_miki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.02
עוד דעה של לקוח

היי
אני גם קניתי את המצלמה שלי מ קמרה MINOLTA 7D
בכל אופן לקח למצלמה קצת פחות מחודש להגיע אליי
ואני מוכרח לציין שהיה להם מלא בעיות כל הזמן ,דיברתי עם מספר אנשים וכל אחד אמר לי משהו אחר בסופו של דבר קיבלתי את המצלמה וכפיצוי על כך שלחו לי גם כרטיס זיכרון 1 גיגה כפיצוי
אז הם פישלו אבל פיצו על עצמם כמו שצריך
וד"א לאחר בדיקה אני חושב שיש לי בעיה של פוקוס במצלמה לכן אני כנראה ישלח להם את המצלמה ואז אני יראה כיצד הם מטפלים באמת בש"ל
בכל אופן למרות התחלה קשה איתם אני חייב להגיד שהם היו בסדר

נערך לאחרונה ע"י ha_miki בתאריך 07-05-2006 בשעה 23:40.
ישן 08-05-2006, 10:33
  4h CEO 4h CEO אינו מחובר  

היי לך בעליו הגאה של 7D
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי ha_miki שמתחילה ב "עוד דעה של לקוח"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ha_miki
היי
אני גם קניתי את המצלמה שלי מ קמרה MINOLTA 7D
בכל אופן לקח למצלמה קצת פחות מחודש להגיע אליי
ואני מוכרח לציין שהיה להם מלא בעיות כל הזמן ,דיברתי עם מספר אנשים וכל אחד אמר לי משהו אחר בסופו של דבר קיבלתי את המצלמה וכפיצוי על כך שלחו לי גם כרטיס זיכרון 1 גיגה כפיצוי
אז הם פישלו אבל פיצו על עצמם כמו שצריך
וד"א לאחר בדיקה אני חושב שיש לי בעיה של פוקוס במצלמה לכן אני כנראה ישלח להם את המצלמה ואז אני יראה כיצד הם מטפלים באמת בש"ל
בכל אופן למרות התחלה קשה איתם אני חייב להגיד שהם היו בסדר

מילנולטה 7d בגילגולה הקודם עלתה כ 2000 ש"ח יותר מהעלות שהוצעה על ידנו.
מאחר ולא היה מדובר על סחורה שוטפת ומאחר והסחורות הללו נעלמו בעולם , אפילו ליבואן בארץ עד לא מכבר "דלתה פילים" לא היה במלאי . מאחר ואתה הזמנת מבין הראשונים קיבלת את המוצר מאוחר ולמרות שהוגדר זמן אספקה ארוך יחסית לשאר מוצרינו. (להזכירך 90% ממוצרינו מסופקים מהמלאי) . לדעתי אם קיבלת מחיר חסר תקדים (זו עובדה) ועוד פיצוי על עיכוב זה לגמרי הוגן וסביר. הבעייה שתארת לגבי תשובות של אנשים אצלנו נובעת מהעובדה שקיבלנו 3 מועדים שונים לאספקה ובכל פעם הנתון הועבר לשירות לקוחות ובכל פעם השתנה ובאמת שהכל הגיע מאוחר ובפעם אחת .
אם יש לך בעייה במצלמה אז תפנה ואל תחכה ותטופל באופן הכי טוב שיש !

רוני חכם
ישן 08-05-2006, 22:22
  4h CEO 4h CEO אינו מחובר  

תגובותי בפרש
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "נראה שאתה כן מוצא את הזמן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
נראה שאתה כן מוצא את הזמן להגיב גם ב d-spot וגם אצלנו בפרש.
כשמך כן אתה, בחור חכם ללא צל של ספק.
אתה הראשון אשר מדבר עם כוח הקניה הכי גדול שיש בליבה שלו, ישירות.
לא ראיתי אף נציג של אף חנות באף אחד מהפורומים.
אני לא יודע אם זו יוזמה שלך, אבל קבל ח"ח על הדינאמיות שלך/כם.

מודה לך על הפירגון .
צריך המון עוצמה , כוחות ואומץ ועמוד פה מול אנשים . זה לא פשוט וזה מחייב.
לקחתי סיכון רב וכל היעוץ שקיבלתי מכל סובבי היה אחד בלבד.
תרחק מכל פורום ואל תגיב . הצלחת בלי פורומים ותצליח גם בעתיד.
באתי מעסק פרונטלי והאינטרנט הוא וירטואלי . היה לי נורא קשה לשמר את הידע והרגישות שישנה בקשר פרונטלי עם לקוחות ולהופכו לשירות בעסק וירטואלי (כי מרבית העיסקאות בימנו הם עיסקאות מרחוק באיטרנט) .
העסק שלנו הוא מבוסס ויש לנו יותר מה להפסיד מחוסר תגובה מאשר מתגובה.

שוב תודה
רוני חכם
ישן 09-05-2006, 09:01
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי 4h CEO שמתחילה ב "תגובותי בפרש"

אני חושב שאתה כבר הבנת את זה.. אבל חבריך לא.
היום מי שרוצה לקנות משהו, שואל את החברים שלו מה מומלץ.
אם חבר שלי רוצה מצלמה, הוא לא יחשוב ללכת לחנות לקבל המלצה אלא ישאל אותי ויקנה את מה שאני אגיד לו. למה? כי אני זה ההוא עם המצלמה בחבורה שלנו.
וכמו שיש את ההוא שמבין בבורסה, את התקליטן שמבין בציוד מוזיקה, טכנאי המחשבים שמבין בחומרה, והסטודנט לכלכלה שמבין בריביות בבנקים, אז יש אותנו - אנשי הפורומים לצילום.

מילה שלנו שווה משהו כמו 100 מילים של איש מכירות בחנות.
אנשים יקנו מצלמה מסויימת כי אנחנו המלצנו עליה, וכי הם בוטחים וסומכים עלינו.
אנשים ילכו לקנות ציוד בחנות שאנחנו ממליצים עליה מהנסיון שלנו, ואנחנו נפחיד אותם ונגרום להם להתרחק קילומטרים מחנות שנכשלה במבחן האמינות / מקצועיות שלה איתנו.

בהצלחה בהמשך, ותחזיקו יותר מצלמות s9500 במלאי.
ביאסתם אותי לפני שבועיים, באתי עד לת"א בשביל לקנות ת'מצלמה הזו ולא היתה לכם במלאי

ישן 08-05-2006, 16:12
  ha_miki ha_miki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.02
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי 4h CEO שמתחילה ב "היי לך בעליו הגאה של 7D"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 4h CEO
מילנולטה 7d בגילגולה הקודם עלתה כ 2000 ש"ח יותר מהעלות שהוצעה על ידנו.
מאחר ולא היה מדובר על סחורה שוטפת ומאחר והסחורות הללו נעלמו בעולם , אפילו ליבואן בארץ עד לא מכבר "דלתה פילים" לא היה במלאי . מאחר ואתה הזמנת מבין הראשונים קיבלת את המוצר מאוחר ולמרות שהוגדר זמן אספקה ארוך יחסית לשאר מוצרינו. (להזכירך 90% ממוצרינו מסופקים מהמלאי) . לדעתי אם קיבלת מחיר חסר תקדים (זו עובדה) ועוד פיצוי על עיכוב זה לגמרי הוגן וסביר. הבעייה שתארת לגבי תשובות של אנשים אצלנו נובעת מהעובדה שקיבלנו 3 מועדים שונים לאספקה ובכל פעם הנתון הועבר לשירות לקוחות ובכל פעם השתנה ובאמת שהכל הגיע מאוחר ובפעם אחת .
אם יש לך בעייה במצלמה אז תפנה ואל תחכה ותטופל באופן הכי טוב שיש !

רוני חכם

אני חושב שלא הבנת אותי
הטענה שלי לא הייתה על זמן האספקה עצמו אלא על התחייבות באתר לגביי מועד האספקה
והבעיה שלי הייתי לגביי כך שכל מיני אנשים בקמרה בדקו ונתנו לי זמני אספקה שונים
מאחר והכל הסתדר על הצד הטוב ביותר בסופו של דבר אין לי שום בעיה עם השירות לקוחות שלכם
ובקשר לבעיה עם המצלמה אני כן אליכם
בכל אופן אני כן מעריך את זה שאתה בתור הבעלים של החברה לוקח את הזמן ומגיב לתלונות בעיות ומענות של לקוחות גם פה בפרש וגם כפי שראיתי ב DSPOT
מיקי

ישן 08-05-2006, 17:51
  Hydra Hydra אינו מחובר  

תגובה מסכמת של השתלשלות הארועים

היום הצלחתי להשיג את המנהל והבעלים של 4H וגם של Camera למנהל קוראים רוני דרך אגב...

עברתי עם רוני על השתלשלות הארועים, החל מההזמנה שבוצעה ועד לרגע בו גיליתי שישנה בעיה מהותית במוצר ובמה שסופק לי.

מסתבר שבסה"כ הייתה תקלה באתרם, שלא העלתה את המוצר (כרטיס 256) כחלק מההזמנה, ולמעשה המוצר בהזמנה לא היה רשום עם כרטיס בכלל. הם לא שמו לב לכך וגם אני לא שמתי לב בהעתק ההזמנה שקיבלתי באי מייל אלי לאחר ביצוע ההזמנה.
לגבי העובדה שהמוצר הגיע מקולקל, המוצר נשלח לבסוף על ידי אך, מאחר ומאוד חששתי שאואשם אני בקילקול המוצר בזמן המשלוח, גיליתי חוסר אמון ולא הסכמתי לכך, אך מה לעשות, אין דרך אחרת.

רוני (המנהל למי שלא זוכר), הסביר ואני מצטט "החזר סחורה לספק קיים כנוהל בכל חברה, ויש לבצע זאת פיסית, וזאת מאחר וקיימים מקרים שבהם לקוחות שקיבלו מוצר תקין לחלוטין, הפילו את המוצר או אפילו קרה שהמוצר נפל להם באמבטיה של מים" (אין לי מושג מה הם עשו עם המצלמה באמבטיה, לא לשאול...) "ושלחו את המוצר 'כביכול בתום לב' בטוענה שכך קיבלוהו במקור. זו הסיבה שקבלת מוצר נעשית מול לקוח ולא משום סיבה אחרת." - שוב, ציטוט מילה במילה...
עכשיו למרות כמה שזה מרגיז, זה הנוהל ואין מה לעשות. (להבא, פשוט לא להכנס עם המצלמה לאמבטיה, בגלל אותם אנשים זה מה שקורה).

היום אחרי שהמוצר הגיע פיסית למעבדה בירושלים, נבדק ונמצא שאכן היה מקולקל (עוד לפני שדיברתי עם רוני). מאחר ולא היה להם מוצר זהה להחליף, הם החליטו להציע לי מוצר טוב יותר מאחר והZ3 אינו ביצור, ובשל כך קיבלתי אפשרות, או לבטל את העיסקה ולקבל את כספי, או לקבל מינולטה Z6 עם אותה עיסקה במקום המינולטה Z3 שהזמנתי.

כמובן שבחרתי בZ6 - יחי ההגיון הבריא.

לאחר מכן, שוב ציטוט פחות או יותר - העלו בפני את העובדה שתקפתי אותם מעל ומעבר לכל פרופורציה, והייתי אמור להמתין לקבל שירות קודם ולאחר שקיבלתי מהם שירות שונה לגמרי ממה שחשבתי אני נוטה להסכים איתם ושבאמת הגזמתי ומיהרתי להאשימם שלא בצדק (מה לעשות, יש קצת דם מרוקאי בעורקיי). בסה"כ חבל שלא התאפקתי קצת יותר וחיכיתי יותר זמן במקום להתעצבן עליהם כל כך, אבל מה שהיה היה, העיקר שהכל נגמר כמו שצריך !

והעיקר שסוף סוף תהיה לי מצלמה עובדת ותקינה (בעזרת השם).

אני מניח שזה מסכם את הסיפור.
ישן 08-05-2006, 21:35
  4h CEO 4h CEO אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי OverDog שמתחילה ב "תתחדש! כל הכבוד ל-4H. מקווה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי OverDog
תתחדש! כל הכבוד ל-4H.
מקווה שגם מקרים שלא מפורסמים בקולי קולות ברשת מטופלים/יטופלו בצורה דומה.

אני חייב לציין שישנם עשרות מקרים שמטופלים דרך שירות הלקוחות בדרך הרבה פחות צעקנית ממקרה זה. אם תנתח את שקרה עם HYDRA תבין שזמן התגובה שלו היה מהיר ונחפז. טיפול בבעיה פיסית הוא טיפול פיסי . את כל כתביו וטענותיו הוא ביצע טרם ראינו את המצלמה שלו . לידיעתך יש והיו תלונות של לקוחות אחרים שלא הגיע להם ואו שלא היה דבר בטענותיהם ולא רק שלא טופלו לשביעות רצונם (שהייתה מנוגדת להיגיון ולחוק) והשבנו את פניהם ריקם . היו גם שקינטרו ואיימו לקנטר אותנו בפורומים ואף עשו זאת ולא נכנענו . מה שמגיע מגיע ומה שלא אז לא . נקודה . הגבול הדק בטיפול בלקוחות הוא בין לקוחות שמגיע להם לבין לקוחות שמפרשים שירות טוב לסחטנות כלפינו ויש לא מעטים שעושים זאת . חלקם מטופלים מול המחלקה המשפטית שלנו . אם מגיע לנו ועשינו עוול למישהו אנחנו מצטערים ומתקנים . פשוט ולעניין.
ישן 08-05-2006, 22:28
  4h CEO 4h CEO אינו מחובר  

הכי עצוב כרגע זה הכותרת של השירשור
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "תגובה מסכמת של השתלשלות הארועים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hydra
היום הצלחתי להשיג את המנהל והבעלים של 4H וגם של Camera למנהל קוראים רוני דרך אגב...

עברתי עם רוני על השתלשלות הארועים, החל מההזמנה שבוצעה ועד לרגע בו גיליתי שישנה בעיה מהותית במוצר ובמה שסופק לי.

מסתבר שבסה"כ הייתה תקלה באתרם, שלא העלתה את המוצר (כרטיס 256) כחלק מההזמנה, ולמעשה המוצר בהזמנה לא היה רשום עם כרטיס בכלל. הם לא שמו לב לכך וגם אני לא שמתי לב בהעתק ההזמנה שקיבלתי באי מייל אלי לאחר ביצוע ההזמנה.
לגבי העובדה שהמוצר הגיע מקולקל, המוצר נשלח לבסוף על ידי אך, מאחר ומאוד חששתי שאואשם אני בקילקול המוצר בזמן המשלוח, גיליתי חוסר אמון ולא הסכמתי לכך, אך מה לעשות, אין דרך אחרת.

רוני (המנהל למי שלא זוכר), הסביר ואני מצטט "החזר סחורה לספק קיים כנוהל בכל חברה, ויש לבצע זאת פיסית, וזאת מאחר וקיימים מקרים שבהם לקוחות שקיבלו מוצר תקין לחלוטין, הפילו את המוצר או אפילו קרה שהמוצר נפל להם באמבטיה של מים" (אין לי מושג מה הם עשו עם המצלמה באמבטיה, לא לשאול...) "ושלחו את המוצר 'כביכול בתום לב' בטוענה שכך קיבלוהו במקור. זו הסיבה שקבלת מוצר נעשית מול לקוח ולא משום סיבה אחרת." - שוב, ציטוט מילה במילה...
עכשיו למרות כמה שזה מרגיז, זה הנוהל ואין מה לעשות. (להבא, פשוט לא להכנס עם המצלמה לאמבטיה, בגלל אותם אנשים זה מה שקורה).

היום אחרי שהמוצר הגיע פיסית למעבדה בירושלים, נבדק ונמצא שאכן היה מקולקל (עוד לפני שדיברתי עם רוני). מאחר ולא היה להם מוצר זהה להחליף, הם החליטו להציע לי מוצר טוב יותר מאחר והZ3 אינו ביצור, ובשל כך קיבלתי אפשרות, או לבטל את העיסקה ולקבל את כספי, או לקבל מינולטה Z6 עם אותה עיסקה במקום המינולטה Z3 שהזמנתי.

כמובן שבחרתי בZ6 - יחי ההגיון הבריא.

לאחר מכן, שוב ציטוט פחות או יותר - העלו בפני את העובדה שתקפתי אותם מעל ומעבר לכל פרופורציה, והייתי אמור להמתין לקבל שירות קודם ולאחר שקיבלתי מהם שירות שונה לגמרי ממה שחשבתי אני נוטה להסכים איתם ושבאמת הגזמתי ומיהרתי להאשימם שלא בצדק (מה לעשות, יש קצת דם מרוקאי בעורקיי). בסה"כ חבל שלא התאפקתי קצת יותר וחיכיתי יותר זמן במקום להתעצבן עליהם כל כך, אבל מה שהיה היה, העיקר שהכל נגמר כמו שצריך !

והעיקר שסוף סוף תהיה לי מצלמה עובדת ותקינה (בעזרת השם).

אני מניח שזה מסכם את הסיפור.

הרי בסופו של יום מי שקורא מה שהיה כאן ולא מעמיק נשאר עם הכותרת "מאוד מחמיאה" של HYDRA . העיקר שהוא מרוצה , אנחנו מאידך יצאנו חבולים וחבל כאמור .

לא נורא
נעבור גם את זה .....

רוני חכם
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:31

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר