לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-02-2006, 04:44
  EG1987 EG1987 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי -tay- שמתחילה ב "אין לי שום דבר נגד חיל..."

שריון זה לוחם.

אני לא יודע מה זה ישיג לך, כאב ראש ורקורד רע? מקסימום אם תצליח אז תקבל תפקיד גרוע של ג'ובניק... אתה רוצה לתרום למדינה לא? רצית לתרום 100% נתנו לך אופציה לתרום 90%, לא עדיף את זה מאשר לעשות בלגאן ולתרום 5% בתפקיד שסובלים בו 3 שנים? זה לא לעשות להם דווקא זה סתם יהיה דווקא לך.

וגם אפשר בשריון לתרום 110%, זה הכל תלוי איך אתה לוקח את התפקיד שלך.

ומי אמר שמג"ב תורמים יותר משריון? לדעתי אין הבדל משמעותי זה פשוט שירות שונה אני מבין שאתה מורעל למקום אחד אבל זה לא אומר שמקום אחר זה רע. שמע אני אתן לך דוגמא מפגרת אבל זה מה שיש לי , רצינו לעשות טיול לאילת כמה חברים, ובסוף חלק שינו את דעתם ורצו לצפון, אני ועוד אחד די התנגדנו כי רצינו אילת אבל בסוף ראינו שאין ברירה והלכנו לצפון. אני באתי באותה גישה שהייתי בא לאילת, וממש נהנתי, אחלה נופים, אחלה כינרת, אחלה חברים, הכל היה ממש כיף. לעומת זאת החבר שלי שגם רצה אילת בא בהרגשה של באסה ושזה לא מתקרב לאילת, ופשוט הרס לעצמו את הטיול. בקיצור זה הכל איך שאתה לוקח את זה. לדעתי, תצא מהבאסה, ותתן ניסיון לשיריון תקרא על זה ותקבל על זה רעל. מה יש לך להפסיד? רק להרוויח. תמיד תוכל בסוף לסרב פינוי בבקו"ם אם ממש לא תרצה ושום דבר לא ישכנע אותך.

שריון זה גם די טוב אני מכיר הרבה אנשים טובים בשריון, יש לך במה להתגאות שאתה הולך לשם.

בכל מקרה בהצלחה בכל דרך שתבחר אחי

נערך לאחרונה ע"י EG1987 בתאריך 20-02-2006 בשעה 04:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר