לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-01-2006, 08:31
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "אאהה נכון סורי שכחתי שאתה..."

אני מתנצל מראש על ההקפצה... שאלת שאלה באמת חשובה שמגיעה לה התייחסות, וכנראה פיספסתי אותה, ואף אחד לא ענה לך.

היום יש מצלמות דיגיטליות שעוברות בעליל את איכות הפילם. מצלמות כמו ה Mark2 או ה 5D..
ישנן מצלמות מיוחדות, בפורמטים גדולים אשר מפיקים איכות מאוד גבוהה של תמונה, אבל אני לא חושב שלזו הכוונה שלך.

אם אתה מדבר תאכלס, מצלמות דיגיטליות 'פשוטות' כמו ה 20D או ה D70 עדיין יספקו את הסחורה, ואפשר לצלם איתן אופנה ודוגמנות ברמה מעולה. יש הרבה עניין של ביזנס בבחירת הציוד (כמו ניקוי מס) אבל אם אתה מדבר תאכלס - אין שום סיבה לצלם בפילם. הוא לא איכותי יותר מדיגיטלי, אלא אם מדובר בפרוייקט מיוחד שדורש הדפסות של 100 מטר, וגם אז, יש סייגים לכאן ולכאן.

בנוגע לאיפור, מן הסתם בכל ההפקות הרציניות, משתמשים באיפור מקצועי, אממה, גם איפור זה לא פרפקט, וגם איפור צריך לתקן בפוטושופ. איפור נמרח, נוזל, נכנס בקמטי העור, ומייצר הרבה בעיות. שילוב נכון של דוגמנית טובה, מאפרת מקצועית ואיכותית, וצלם רציני, יספקו תמיד תמונות מעולות. הציוד פחות משנה, ובגלל שכבר שאלת, אז אפשר גם לצלם בדיגיטליות, ולא חייבים ללכת על ה best.. גם המצלמות הפחות טובות, יספקו תמונות מעולות.
אל תשכח שבסטודיו, תנאי התאורה אופטימליים ולכן לא צריך להתאמץ להשיג אור (מה שמייצר רעש), או לעבוד קשה על הרקע (כי הוא מוכן) או הצללים. הכל מחושב ומתוכנן, האור אופטימלי, ה WB קבוע כי משתמשים או בתאורה חמה, או בפלאשים וכבר מזמן למדנו, שבתנאי צילום אופטמליים, זה לא משנה עם איזו מצלמה מצלמים. גם ה Fuji Finepix 3500 תתן איכות מעולה בסטודיו...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-01-2006, 05:19
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "תמונות סטדיו (עם פלשים)"

אודי,

תמונות חביבות ואני אתן לשאר להגיב עליהן. אני אגיב למה שרשמת ולא מה שצילמת.
נכון, כולנו שואפים לתת מ"עצמנו" ומיכולות המצלמה שלנו ולא מיכולות ה"פוטושופ" אבל עם הזמן גיליתי שתמונות מסוימות, צריכות להיות מושלמות מכל הבחינות וזה כולל עבודה בפוטושופ.
גם על תמונות שמצולמות בפילם ניתן לעבוד בפוטושופ ע"י סריקת הנגטיב ישירות לפוטושופ.

כמו של coolpix ציין, אסטטיקה של הדוגמנית זהו אחד הפרמטרים הגדולים והחשובים ובטח לא פחות מהתאורה או הרקע.

נכון, אתה רוצה להציג את מה שצילמת כמו שהוא, מה טוב., אבל אם מדובר במקצועיות אז עד הסוף וזה כולל לצערנו (ולשמחת חלק מאיתנו) שימוש בפוטושופ, גם, עד הסוף.

לא משנה כמה הדוגמנית תהיה יפה, האור יהיה מושלם והסטודיו מאובזר, תמיד יש תיקונים וליטושים שעושים בפוטושופ, כך המיקצוענים. אין אפילו תמונה אחת שמתפרסמת במגזין והיא לא ערוכה בצורה עצבנית.

אני התחלתי לצלם בלי לדעת מה זה פוטושופ. כשהתלמדתי בצילום אירועים בארץ, הצלם שאיתו עבדתי אמנם צילם דיגיטלי אבל התמונות לא עברו פוטושופ או אפילו תיקון מינימאלי. כמו שהן, אם היו טובות, לפיתוח. אם לא, לסל מחזור...היום, אני משווה את התוצר שאני נותן ללקוחות לעומת אז, ותאמין לי, אין מה להשוות. זה לא שפעם זה היה 7 ועכשיו זה 10, פעם זה היה 10 ועכשיו זה 13. עם כל הציוד שעוזר לנו, פלאשים, שלטים, כבלים, מטריות... תמיד תמיד יש צורך בליטוש ועריכות.

מה שבאתי לומר במשפט האחרון הוא שגם אני לא אוהב את המשחק בפוטושופ אבל אין מה לעשות, זה נותן את התוצר הסופי באיכות הרבה יותר טובה מאשר בלי.

מה דעתך?

ישן 23-01-2006, 10:57
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "[font=David][size=3]אני מסקם..."

אודי, לצערי, העלינו (ואני בינהם) הרבה תמונות סטודיו כתוצר סופי, ולכן ערכנו את התמונות בצורה מאוד כבדה. התרגלנו לראות רמה מאוד גבוהה של צילומי סטודיו בכלל, וצילומי דוגמנות בפרט, ולכן העסק הזה מאוד רגיש, ומבחינתנו, אין שום תירוץ לתמונה שצולמה בסטודיו (על אחת כמה וכמה, סטודיו מאובזר כמו שלך) שלא תהיה מושלמת.

התמונות שלך טובות, אבל מעבר לצילום עצמו, לתאורה ולקומפוזיציה (דברים שאנחנו שמים דגש עליהם בכל התמונות) מאוד חשוב לנו שהתוצר הסופי יהיה ברמה של מגזין.
תערוך את התמונות שלך, אין בזה שום בעיה, מלבד אולי קצת ידע שאני אמלא לך בכיף, ולא מעט זמן. אבל חפיף, שנינו יודעים שיש לך זמן בשפע ואתה לא עושה כלום כל היום (סתאאאאאאאם ).

אני מחזק את משה, ולא משנה כמה הדוגמנית מושלמת, וכמה האיפור מושלם, וכמה שהצלם הוא הכי תותח בעולם והציוד שהוא משתמש בו זה ה best של ה best - תמונות ללא פוטושופ, לא יוצאות ברמה שאנחנו מכירים מהמגזינים, פשוט כי התמונות שם מעובדות בצורה מאוד כבדה.
מי שראה את ה"לפני ואחרי" של הצילום לפרי האסאי שעשיתי, ראה עד כמה ההבדלים גדולים, בין המקור (המעאפן יחסית) לבין המוצר המוגמר (המושלם יחסית)... וזה לא כי יש לי ניקון...
אגב - הסט צולם עם הציוד של אודי ..

אגב - כשאתה מעלה תמונות, תעשה בכל פעם ENTER אחרי כל שורת קוד, כי חלק מהתמונות לא הוצגו לך פה באשכול... בהצלחה!

נערך לאחרונה ע"י Narxx בתאריך 23-01-2006 בשעה 11:00.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר