לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2005, 19:46
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי VuV שמתחילה ב "אני משער שכן, אבל אם אני זוכר..."

אכן מצלמה נהדרת...... עם היית עושה איזה חיפוש קטן ככה היית מוצא מלאה תגובות עלייה ועל העדשה .....בנוגע לפלאש ה26 כן יעבוד וטוב רק בצורה ידנית והsb-800 בצורה אוטומטית מלאה... כי הפלאש הזה במיוחד מותאם לעבוד עם המצלמה הזו..... פלאש טוב ביותר עם יש את הכסף המיותר לקנות כזה פלאש הייתי הולך אליו.....(אני אישית ואני מדגיש אישית הייתי חוסך עוד טיפה והולך על עדשה... אני לא רואה שום סיבה לקנות את הפלאש הזה אלה עם כן אתה מצלם סטודיו או במסיבות.. הפלאש המקורי הבנוי של ה d70 מספיק חזק .... אבל שוב זו רק דעתי ואכן רצוי שתחכה לתגובה ממישהוא שה d70 שלו זה כמו יד ימינו.....(מתן)...
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 24-12-2005 בשעה 19:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-12-2005, 01:30
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "אכן מצלמה נהדרת...... עם היית..."

טוב, יואב ובוריס ענו לך ואין לי ממש מה להוסיף..
ה SB800 וה SB600 עובדים בצורה אוטמטית עם ה D70 ולכן הם ההמלצה הטיבעית.
באוטומט הכוונה למדידת אור וקביעת עוצמה וזום לפי נתוני המצלמה (למשל, אם הצמצם סגור, אז הפלאש יתן אור חזק, ואם הצמצם פתוח, הוא יתן אור חלש יותר - לפי הנתונים המתקבלים מהמצלמה, כמו גם הזום של הפלאש לפי שינויים באורך המוקד בעדשה).

ה SB800 הוא פלאש נהדר גם כשהוא לא מורכב על המצלמה, אלה במצב Remote, כלומר, צילום אלחוטי. אני אישית השתמשתי לא מעט בפלאש כשהוא לא מורכב על המצלמה בצילומי סטודיו. זה די מגניב.

שימוש בכל פלאש אחר אפשרי אבל בצורה ידנית. כלומר, תאלץ לקבוע לבד את עוצמת הפלאש והזום שלו. לא נוח, אבל גם לא נורא.. בעברי צילמתי הם פלאש מעאפן של Vivitar על ה D70 שלי במסיבות ודווקא הלך לי סבבה.. למדתי את העוצמה שלו, וידעתי כמה צמצמים לסגור / לפתוח לפי הקרבה שלי מהנושא בתמונה.

אל תשכח שה SB800 מאפשר לך גם מדידת פוקוס טובה יותר מאשר הנורה של ה D70, ולכן בצילום בתנאי תאורה קשים, כשצריך לפקס מהר - הוא הרבה יותר שימושי מהפלאשים הידניים...

הוא יקר, אבל שווה כל שקל. 310 דולר בניו-יורק.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר