לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-12-2005, 17:07
  משתמש זכר הברמן של הפורום הברמן של הפורום אינו מחובר  
מנהל: כלכלה עסקים ושוק ההון, משפטים וצרכנות

חבר מתאריך: 10.07.02
חולצות בטן מגבירות הסיכויים להתקרר

חולצות בטן מגבירות הסיכויים להתקרר
יום רביעי, 21 בדצמבר 2005, 16:03 מאת: מערכת וואלה!

חשיפה עלולה לגרום למכת קור (צילום: רויטרס)

המרכז לבריאות הציבור בבריטניה פרסם המלצות לקראת החורף בנושא פריטי הלבוש. חולצות בטן, סטרפלס ומחשופים - מסוכנים

מומחים מזהירים כי לבישת חולצות בטן, או חולצות עם מחשופים גדולים, עלולות לפגוע בבריאותן של נערות צעירות. לטענת החוקרים, כשהבגד לא מכסה את כל הגוף, טמפרטורת הגוף יורדת והסיכוי לחלות עולה. המומחים מזהירים בעיקר מפני תלבושות חושפניות במיוחד בתקופת החורף. "בנות שמתלבשות באמצע החורף כאילו הן נמצאות באיביזה יכול לסבול ממכת קור".

המרכז לבריאות הציבור בברנלי, בריטניה, הוציא השבוע את האזהרה הזאת לציבור. סינתיה לוגאן, דוברת המרכז, אמרה: "אנחנו מודעים לתכתיבי האופנה הנוכחיים של הבנות הצעירות אבל מדעית הן פשוט מסכנות את בריאותן". לוגאן הוסיפה כי "חולצות הבטן והסרטפלס הן לבוש נחמד ומתאים לאירועים בתוך הבית או כאשר את נמצאת בפלורידה הקיצית או באיביזה, אבל בכל הנוגע לבריטניה, קר בלילות ועליהן להיזהר במיוחד כאשר הן יוצאת ממסיבה או מאירוע שמתרחש בתוך בית, אל מזג האוויר הסגרירי בחוץ".

אזהרת המרכז לבריאות הציבור לא נוגעת אך ורק לבנות אלא פונה גם לגברים. "חולצות דקות וקצרות אינן מספיקות לשהייה בחוץ. יש ללבוש ז'קט או מעיל" – לשון ההודעה. בברנלי מודעים לחוסר האטרקטיביות של המלצותיהם ואמרו "זוהי החלטה אינדיבידואלית של כל אדם ואדם ללבוש מה הוא רוצה ללבוש אבל זוהי המלצתנו". במרכז דחו את הטענה שהם כביכול "הורסים את המסיבה".

http://news.walla.co.il/?w=//829011

חשוב להדגיש כי המחקר נעשה באנגליה - מדינה בה קר מאוד ויורד גשם במשך רוב ימות השנה.
ע"פ המחקר, במדינות חמות כמו ישראל, פלורידה או ספרד, אין כל חשש וזה אפילו "נחמד ומתאים".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-12-2005, 02:32
  L_veR L_veR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל L_veR
למה??
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "חולצות בטן זה תועבה ופריצות!"

מה יש לך נגד "תועבה" ו"פריצות"?
יש לי הרגשה שאתה מאמין באלוהים, נכון?
אני לא מאמין בו, אבל זה לא קשור כרגע. נניח והוא קיים. הוא ברא את האדם והאישה וכל תבל,
נכון? ולרוב היצירות שלו מתפללים ומודים לו על כל הדברים האלו (לפעמים דבילים ככל שיהיו.. יש
אפילו תפילה לשירותים- הסברים לא אליי) גם תפילה על הירח ועוד כל מיני.. אז למה דווקא לגנות את
הגוף האנושי, שיא הבריאה?
בגלל שזה מדליק אותך?
נשים (וגברים) עושות את מה שהטבע מכתיב להן, ואחד מהן זה למשוך את צומת ליבינו ע"י הבלטת
האיברים שמושכים אותנו. אגן, חזה, תוי פנים, שיער, רגליים, בטן.. בקיצור האישה.
אז דיי לשחיטות התנ"כית. מצטער להאיר את עיינך, אבל זה לא בריא. זה כמו להכריח את עצמך לאכול
חול, בגלל שבשר זה חיי, וחבל להכאיב לצמחים.. (ובנימה זאת, תתפלא, צמחים דווקא כן מרגישים.)

לפעמים אני נאלץ לרחם על אנשים כמוך שנותנים לדברים שהם לא בהכרח נכונים, לגרום להם
להחמיץ את החיים.

(הנה טיפ אישי.. יום אחד במקום לשבת בבית כנסת ולקרוא מספר תפילת ערבית, תלך לפארק
נחמד ושקט וממש תסתכל על השקיעה.. לפעמים צריך לדעת להנות מזה, ולא רק להודות שזה שם.)

*אני לא בא להגיד שהדת שלך מטומתמת, אני רק אומר לך שהספר הזה גורם לך להחמיץ את החיים.
אז מה אם תראה לבחורה את הבטן, בגלל זה תגיע לגיהנום? ואם כבר יש לך דעה בנושא, שמור
אותה לעצמך.. אתה לא רוצה לראות? אין בעיה, תעצום עיינים. אל תשכנע את העולם ללכת לפי
החליל שלך ולכסות כל איבר חוץ מהפרצוף והידיים. כמובן שאתה יכול להתעלם מכל מה שכתבתי
כאן, אבל תאמין לי שאתה רק תרוויח אם באמת תחשוב על זה.

נערך לאחרונה ע"י L_veR בתאריך 23-12-2005 בשעה 02:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:37

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר