לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2005, 18:14
  rakafun rakafun אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.04
הצבא לא מכיר בבעיה רפואית

יש לי בעיה רפואית והצבא לא מכיר בה. מה אני עושה?
אני התגייסתי לפני שבוע לנ"מ עם פרופיל 72. הפרופיל נקבע לפי עקמת.
יש לי כאבים בגב התחתון כבר יותר משנה, ביום יום חלש אבל בזמן מאמץ כאבים חזקים עד כדי כך שאני מוכרח לעצור ולא מסוגל לרוץ למשל לאחר X קילומטר, או כאבים חזקים בזמן סחיבת משקל.
הרופא האזרחי שלי אמר לי שבעתיד לא לעסוק בפעילות כמו ריצות כי זה יגרום לי לנזק לטווח הארוך.
בכל מקרה, אני כבר שבוע בטירונות עם גב כואב, אך רופא היחידה אמר לי שאני כשיר לשירות.
בגלל שיש מלא אנשים שמנסים להוריד פרופיל בנ"מ אז מתייחסים אלי כמו חרא שגם מנסה לעשות את זה, שבתכלס יש לי באמת בעיה וכואב לי הגב.
מישהו יכול לעזור לי? להגיד לי מה אני עושה במצב כזה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-12-2005, 20:26
  o.m.t o.m.t אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rakafun שמתחילה ב "הצבא לא מכיר בבעיה רפואית"

גם לי יש פרופיל 72 עם סעיף של עקמת (קיפוזיס), אני אמנם לא התגייסתי עוד אבל שלחתי מכתב להוריד פרופיל על כאבי גב תחתון אחרי מאמץ (אחרי 4-5 שעות אני כבר גמור) ומשום מה הצבא מקל ראש ומחליט לא להוריד פרופיל, למה?
לדוגמא- הייתי ביא' בגדנע 4 ימים מטעם בית ספר וזה היה נחשב כאילו טירונות 02 , ואני זוכר שביום השלישי כבר לא יכולתי לזוז חצי יום הייתי באוהל ובבדיקות אצל הרופא, איך אני יתמודד עם טירונות 03 במצב הזה?
איזה פטורים אני יכול להוציא? (חוץ מסחיבות וריצות)

נערך לאחרונה ע"י o.m.t בתאריך 09-12-2005 בשעה 20:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר