לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2005, 02:56
  אש צולבת7 אש צולבת7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.04
היו
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ^GammaRay^ שמתחילה ב "אני היום עשיתי את המבחן ואמרו..."

גם היו שקיבלו,היה אחד בפורום לפני איזה חצי שנה שהתיעצתי אתו בנושא,

אז שלחתי את מה שביקשו, לקח חודש וחצי שלא קיבלתי תשובה,כי זה היה ב"בירורים" התקשרתי שוב אחרי שבוע ואמרו לי בקשר לבקשה שלי "שלילי" ידעתי שזה חלק מהתהליך ולזה לא הבהיל אותי

..אז אני מבקש ממנה את "סיבת השלילה" היא אומרת שישלחו לי תשובה בדואר..שבוע אין תשובה,טלפון:נשלח לך מייד נימוק בדואר,עבר שבוע טלפון:אפאחד לא עונה בגלל תקלה שהיית להם במרכזיה..
אז אני שולח להם איזה פקס עצבני "לא קיבלתי שום נימוק פעמיים שביקשתי ולא עונים לי בטלפון..כעבור כמה ימים טלפון מהלשכה "תביא המלצה מהמחנך"(הבאתי רק מהיועץ ומהמנהל) התעכבתי איזה חודש..שוב טלפון "תחשלח לנו המלצה מהמחנך"

קיצור אני שולח,איזה חודש זה ב"בירור" אני מתקשר לברר אומרים לי שזה עבר הלאה למנהל גיוס,ואני אקבל תשובה בזמן הקרוב,אז אתמול הגיע מכתב שאומר בערך ככה:קיבלנו את העירור,חשבנו על זה טוב,בהצלחה בהמשך הדרך(קיצור לא אומרים לי שלילי,אבל גם לא שמים זין..) אין שום פרטים מתי יתנו תשובה,אם בכלל.. הנה מה שכתב לי אחד מהפורום(לא יודע אם הוא עדיין פה)
ד.א- אני חשבתי שקיבלתי את הראיון האישי החוזר ברגע שקיבלתי מהם מכתב.. אבל הנוסך שלו מטעה, הם שלחו לי בעצם מכתב שאומר שהם קראו אותו רק.

קיבלתי משו דומה..נדמה לי שזה חלק מה"תהליך", פשוט..

ביקשת נימוק?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר