לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2005, 18:11
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
פועלו של רבין השפיע על משפחות רבות בישראל ....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יסעור שמתחילה ב "הרביניאדה רשימה חלקית"

ותרם רבות לצמצומן. לכן, אין זה פלא שעם ישראל מזדרז לקרוא על שמו כל כך הרבה רחובות, חנויות,כיכרות,מסעדות, בתי חולים, מחנות צבא ומה לא. בעצם, יש רק חוסר אחד בהנצחת זכרו של רבין. שכחו להקים על שמו מרכז לתכנון המשפחה.

זו הערצת מנהיגים חולנית שמזכירה את ברית המועצות לשעבר. אין כל קשר בין הרצח המתועב של רבין לזה שקוראים על שמו כל עץ רענן... העובדה שנרצח לא אמורה להפוך אותו ואת פועלו השנוי במחלוקת לנערצים או אפילו מוערכים. די בכך שכמה רחובות נקראים על שמו , בית ספר ומחזמר. זה הזמן לעצור לפני שכל המדינה תהיה קרויה על שמו של רבין

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2005, 18:36
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
מספר שאלות

א.כמה רחובות ומוסדות חינוך נקראים בן גוריון? והרצל? ולוי אשכול? אז מה הבעיה ברבין? מדובר בראש ממשלה שנרצח בישראל, מעשה שלא קרה מאז רצח גדליהו. הקודם קיבל יום בשנה שצמים בו, מה זה כבר כמה רחובות?

ב. הימין אוהב לצאת נגד מה שהוא קורא "הפסטירבין" תמיד הימין אהב לצחוק על השמאל על מפגני הענק עם אמנים רבים בטענה שלשמאל אין אידיאולוגיה אמיתית אז הוא עושה פסטיבלים כדי למשוך אנשים... האין הטענה הזאת לא נשמעת טיפשית אחרי ה"פסטיתנתקות"

והערה לסיום - אולי הקיצונים יבינו שרצח מנהיגים גורם לפולחן אישיות סביבם ובכך ימנעו רצח בעתיד.

אנשים לא צריכים להרגיש רע בכך שהם מנציחים את המנהיג שרצחו אותו, אלו שצריכים להתבייש הם אלו שהכינו את הקרקע לרוצח. ביקור בפורום של רוטר יראה לאנשים שהקרקע לרצח הבא כבר מוכנה.
ישן 29-10-2005, 19:03

גדליה לא היה מנהיג? הוא לא נרצח?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "וואו, כה הרבה מילים וכה מעט ידע..."

מה זה משנה אביב גפן או אריאל זילבר? או מסיבת טראנס עם חבר כנסת?

הימין מאוד אוהב להסתכל על השמאל ולזלזל, אך לעולם הוא לא יסתכל על עצמו במראה.
הימין אוהב לזלזל בעברו של רבין בלי לדעת כלום, כל פעם שאני קורא את ההודעות שמנסות להמעיט מערכו במלחמות ישראל אני מתמלא זעם. גם סבי נלחם תחת פיקודו בחטיבת הראל, כל ניסיון להוריד מערך החטיבה רק מוכיח על השנאה העיוורת והמטומטמת של חבורת הבורים שבטוחים שהם מינימום מלכי ישראל או נביאים או אפילו אלוהים חיים על פני האדמה.

האנשים השפויים ימשיכו ללמד ולהוקיר את מורשתו של רבין ובורי הארץ ימשיכו להמציא קונספירציות ולשכנע את עצמם שהם אלוהים.

והדמגוגיה של להשוות את רבין לסטאלין היא כל כך נמוכה שאני מונע מעצמי לעשות את ההשוואה לכיוון השני - אז אני פשוט אבחר לנשוך שפתיים...
ישן 29-10-2005, 19:30
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
אני מקווה שההיתממות שלך היא לצרכי הויכוח בלבד
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "גדליה לא היה מנהיג? הוא לא נרצח?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
הימין מאוד אוהב להסתכל על השמאל ולזלזל, אך לעולם הוא לא יסתכל על עצמו במראה.
הימין אוהב לזלזל בעברו של רבין בלי לדעת כלום, כל פעם שאני קורא את ההודעות שמנסות להמעיט מערכו במלחמות ישראל אני מתמלא זעם.

האמת צריכה להכתב כך-
השמאל מאוד אוהב להסתכל על הימין ולזלזל, אך לעולם הוא לא יסתכל על עצמו במראה.
השמאל אוהב לזלזל בעברו של רחבעם זאבי בלי לדעת כלום, כל פעם שאני קורא את ההודעות שמנסות להמעיט מערכו במלחמות ישראל אני מתמלא זעם.

ואם תהה מספיק כן עם עצמך, תודה שכל מילה שכתבתי כאן מדוייקת.

ישן 29-10-2005, 18:48
צלמית המשתמש של looklook

מספר תשובות
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "מספר שאלות"

ש : כמה רחובות ומוסדות חינוך נקראים בן גוריון? והרצל? ולוי אשכול? אז מה הבעיה ברבין? מדובר בראש ממשלה שנרצח בישראל, מעשה שלא קרה מאז רצח גדליהו. הקודם קיבל יום בשנה שצמים בו, מה זה כבר כמה רחובות?

ת: אין שום בעייה עם כמה מוסדות על שם רבין, אבל לאחרונה נראה כי מצטמצם דרמטית מספרם של המוסדות שאינם על שם רבין. וברצינות .. כמה מוסדות יש ברשימה שהובאה פה? 100 ? למעלה מכך? זו הפרזה מטורפת. נכון , רבין נרצח, זה מעשה נורא ואיום - איך זה קשור למספר מוסדות הציבור שנקראים על שמו??. לדעתי מספר המוסדות על שם רבין קרוב למספר המוסדות על שם בן גוריון.. ולבן גוריון ותק רב יותר בעולם הבא וגם השפעה היסטורית מכרעת יותר....

ש: הימין אוהב לצאת נגד מה שהוא קורא "הפסטירבין" תמיד הימין אהב לצחוק על השמאל על מפגני הענק עם אמנים רבים בטענה שלשמאל אין אידיאולוגיה אמיתית אז הוא עושה פסטיבלים כדי למשוך אנשים... האין הטענה הזאת לא נשמעת טיפשית אחרי ה"פסטיתנתקות"

ת: פולחן האישיות ע"ש רבין בכיכר ע"ש רבין אליו שותפים לא מעט ארגונים פוליטיים שיקראו בקרוב ע"ש רבין הוא נלעג.
לגבי הפגנות הזמרים של השמאל , מול הפסטיהתנתקות.. זה בדיוק ההבדל. הימין מביא אנשים להפגין בגלל מניעים אידאולוגיים, השמאל מביא אנשים מתוך פוזה. זה בגלל שלימין כואב מה שמתרחש כאן ולשמאל לא וזאת מכיוון שמי שנפגע (בעיקר) ממהלכי הממשלה , זה הימין, תושבי עיירות הפיתוח,דתיים,מתנחלים ולא השמאל.

נ.ב. לו פולחן האישיות הרבינית או תליית שום על הצוואר היו מונעים רציחות הייתי ממליץ לאמץ אותם בחום, אבל נדמה לי שלמרות הכשלים הזכורים , השילוב משטרה+ שב"כ יועיל יותר...

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 29-10-2005 בשעה 18:50.
ישן 29-10-2005, 19:17

תגובה לתשובות
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "מספר תשובות"

ריבוי בשם הרחובות : אני מאמין שזה יקטן עם הזמן, אני בטוח שגם כשבן גוריון נפטר קריאת מוסדות על שמו צצו כמו פטריות אחרי הגשם. בקשר לתרומתו של רבין למדינה. זה שאתה חושב שהוא פגע במדינה לא אומר שרוב העם מסכים איתך. אני אפילו לא מתכוון להיכנס לזה (אני סתם יתעצבן בגלל דמגוגיות זולות ומוכרות של אחרים)

בקשר לפסטינתקות - כבר הגבתי על זה בהודעה הקודמת, גם הימין הלך בשיטת הפסטיבלים והאומנים כדי להוציא אנשים מהבית.

הזכרת השב"כ והמשטרה, עכשיו אני פשוט צוחק... הניסיון הנואש של הימין הקיצוני להאשים אחרים ברצח השפל הוא מעורר בחילה. במקום לעשות חשבון נפש הם רק בונים את הרצח הבא.
כל הברי חמיש למיניהם מסתמכים על החוסר מקצועיות שלהם ועל חוסר המקצועיות של "קהל היעד" שלהם כדי לפתח את הדימיון המפותח.
ישן 29-10-2005, 21:22
צלמית המשתמש של looklook

השב"כ לא צריך לעקוב אחרי כל המדינה...
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אז מצטער שזלזלתי בך סתם בהקשר הזה"

אבל גם לא להחזיק סוכנים כמו רביב, שמסיתים באופן ישיר ובטח שלא להכשל בהגנה על מנהיג ב "שטח סטרילי" ...
בקיצור, הצלחה גדולה של השב"כ לא הייתה כאן.

לגבי הוקעה, אתה באמת חושב שיגאל עמיר היה נמנע מהרצח לו היו יותר רבנים אומרים שהם מוקיעים את הקריאות לפגוע ברבין (והיו כאלה שאמרו , ולא מעט)

בקיצור, מתוך ציבור רחב שמרגיש שהקרקע נשמטת מתחת לרגליו , יהיו כמה עשרות שמועדים לאלימות וכמה בודדים שמבצעים אותה . לא ניתן למנוע את זה באמצעים מילוליים ולכן , כדאי להפעיל באופן יעיל יותר את שרותי הביטחון..

ישן 29-10-2005, 22:35
צלמית המשתמש של looklook

אוקיי, אז יש ברוטר הסתה (בהנחה שהתאור שלך נכון)
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "תיכנס ל5 דקות לרוטר"

אתה חושב שהרוצח הבא יסתכל שם לפני שייחליט לרצוח? אני בספק.
חוץ מזה, מאז רצח רבין גם ביטוים חריפים ועם זאת לגיטימיים מצאו את דרכם לסל ההסתה . שיהיה ברור , בעיני לקרוא למישהו "בוגד" זו לא הסתה. "רוצח" זה דווקא כן הסתה , וכך גם תמונה של מישהו עם כוונת , עם דם שנוטף ממנו וכו וכו וכו . - אם תבדוק טוב תראה שההסתה הזאת לא באה רק מצד ימין. השב"כ , כמו שאמרת , לא יכול לרדוף אחרי כל מסית שיכול להיות סתם ילד עם דעות לא בוגרות, פוטושופ ויותר מדי זמן פנוי .. גם בהנחה שהרוצח פועל בעקבות הסתה , הנחה שקשה לבדוק אותה ונראית לי שנויה במחלוקת... גם בהנחה הזאת , עדיף לשב"כ לרדוף את המוסתים ולא את המסיתים. הפרלקיטות מצידה יכולה להגיש כתבי אישום נגד מסיתים שיש להם השפעה על הציבור (כאמור , לא ילדים עם פוטושופ) ...

ישן 29-10-2005, 19:53
צלמית המשתמש של ArmouredDov_D9
  ArmouredDov_D9 ArmouredDov_D9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.03
כמה עובדות
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "מספר תשובות"

שתי ההפגנות האחרונות של "שלום עכשיו" ו"מטה ז'נבה" - שנעשו ללא הופעות אמנים - הכילו 10,000 ו 3,000 מפגינים בהתאמה.

לעומת זאת, הפגנות הימין (ללא אמנים):
  • השרשרת האנושית: 130,000
  • תפילת ערב ראש חודש שבט וההפגנה שכונתה על ידי משתתפיה "אם כל ההפגנות" - שבה השתתפו לפי הערכות כ-150 אלף איש.
  • ב-15 בפברואר התקיימה הפגנה באגם בנווה דקלים, שבה השתתפו כ-30,000 איש.
  • במקביל התבצעו הפגנות בירושלים, פתח תקווה ובעוד מקומות בצמתים מרכזיים. כמו כן התקיימה באותו יום הפגנה וכנס של אנשי הגליל נגד תכנית ההתנתקות. לפי הערכות המארגנים, השתתפו ביום זה בכלל ההפגנות מעל 100,000 איש.
  • כפר מיימון: למעלה מ 50,000 (המשטרה חסמה רבות מהמפגינים בדרך)
  • עצרת תפילה בכותל: 70,000
  • למחרת, עצרת בכיכר רבין "גוש קטיף - אני נשבע": 200,000 (בהפגנה זו כנראה היו הופעות אמנים)
דף ה-D9 של MathKnight

ישן 29-10-2005, 20:05

כל אחד אוהב לעשות את הדברים שלו
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "כמה עובדות"

הימין אוהב לעשות הפגנות והשמאל אוהב לתת שמות לרחובות.

ועכשיו ביותר רצינות.

כמות האנשים בהפגנות לא אומרת כלום על נכונות הדברים או כמות האנשים שתומכים בדעה זו.

השמאל אף פעם לא אהב הפגנות ואף פעם לא הצטיין בלהביא אנשים לכיכר.

לעומתו המתנחלים חיים ביישובים קהילתיים, הרבה יותר להביא קהל להפגנה מיישובים קהילתיים מאשר כל העירוניים. מעבר לזה שמועצת יש"ע וכל תנועות הימין השקיעו הרבה מאוד בלהביא הרבה אנשים. השקיעו בדרכים שנוגעות לציבור שאמור להגיע להפגנות, בידיוק כמו שהשמאל מוצא את הדרכים שידברו לציבור שלו.

חוץ מזה, שכחת לציין את ההפגנה האחרונה של מועצת יש"ע, ההפגה על ההסדר למפונים... כמה הגיעו? מאות בודדות?
ישן 30-10-2005, 15:17
  RSegal RSegal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.04
אני כ
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "כל אחד אוהב לעשות את הדברים שלו"

הימין אוהב לעשות הפגנות והשמאל אוהב לתת שמות לרחובות.

ועכשיו ביותר רצינות.

כמות האנשים בהפגנות לא אומרת כלום על נכונות הדברים או כמות האנשים שתומכים בדעה זו.

השמאל אף פעם לא אהב הפגנות ואף פעם לא הצטיין בלהביא אנשים לכיכר.

לעומתו המתנחלים חיים ביישובים קהילתיים, הרבה יותר להביא קהל להפגנה מיישובים קהילתיים מאשר כל העירוניים. מעבר לזה שמועצת יש"ע וכל תנועות הימין השקיעו הרבה מאוד בלהביא הרבה אנשים. השקיעו בדרכים שנוגעות לציבור שאמור להגיע להפגנות, בידיוק כמו שהשמאל מוצא את הדרכים שידברו לציבור שלו.

חוץ מזה, שכחת לציין את ההפגנה האחרונה של מועצת יש"ע, ההפגה על ההסדר למפונים... כמה הגיעו? מאות בודדות?

ישן 30-10-2005, 14:08
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
רק עכשיו קראנו בתורה על קין שרצח את אחיו הבל אך ורק בגלל קנאה

לכן כל יהודי עם לב, צריך להפוך את שמות כל הרחובות האלו ולקרוא להם רחוב אלטלנה... בית חולים אלטלנה.

כשאתם מבקשים מנהג שיסיע אותכם, תגידו לו "תסיע אותי לככר אלטלנה, לרחוב אלטלנה..." אם הוא לא יודע מה זה, תחפשו נהג אחר. זה דמוקרטי. זה הלשון שלכם ומותר לכם לקרוא לרחוב איך שאתם רוצים.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 30-10-2005 בשעה 14:24.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:21

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר