לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2005, 12:00
  theoneandonly theoneandonly אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
שלח הודעה דרך ICQ אל theoneandonly
לא נראה לי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tyu שמתחילה ב "שאלה בקשר לעוקץ"

לא יודע אם זה נכון או לא, בין אם בעוקץ ובין אם בחה"א.
אבל, לי אישית לא נראה הגיוני לתת לחייל המשתחרר מהיחידות האלו כלב שיתכן שהוא מאומן ככלב תקיפה.
ולמרות כל הצער והכאב הנגרם לכלב ולבעליו, כלבים כאלו ללא פיקוח מתאים ותנאים מתאימים הם סכנה לציבור - ולא תמיד ניתן לארגן אותם בבית של החייל המשוחרר...
Saigon... shit; I'm still only in Saigon.... Every time I think I'm gonna wake up back in the jungle. When I was home after my first tour, it was worse. I'd wake up and there'd be nothing. I hardly said a word to my wife, until I said "yes" to a divorce. When I was here, I wanted to be there; when I was there, all I could think of was getting back into the jungle. I'm here a week now... waiting for a mission.... getting softer; every minute I stay in this room, I get weaker, and every minute Charlie squats in the bush, he gets stronger. Each time I looked around, the walls moved in a little tighter...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2005, 13:40
  Scylla Scylla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.05

דווקא צר לי לחלוק עליך.

ממה שאני יודע, כלבים בדר"כ משרתים 2 מחזורים בצבא, כלומר משתחררים שהם בני 6-7 (מחזור 3 שנים).
ואם החייל מתמזל מזלו מסיים ביחד עם הכלב את השירות יש לו את האופציה לקחת אותו איתו.
ולגבי כלפי תקיפה בייחוד, בגלל שהם כל כך אגרסיבים דווקא בגלל זה הם יוצאים בדר"כ עם החייל, נשמע מוזר, אבל הגיוני - הכלב קשור רגשית אל הכלבן שלו, ובייחוד כלב תקיפה שהוא אגרסיבי ומסוכן מטבעו, שאין שום סיכוי שהוא יתרגל לכלבן חדש, וזה מסוכן שהכלב לא יהיה ממושמע לכלבן החדש.
רק להזכירם כלבי התקיפה אגרסיבית ככל שהם יהיו, הם מאולפים ומאומנים לפעול אך ורק על פי פקודות הכלבן, ככה שגם אם יהיו 1000 ערבים מול הכלב והם יציקו לו ויבעטו בו, הכלב לא יזוז!

דוגמא לכלב מאולף אומנם לא בצורה מקצועית אבל זה עקרונית מקרה זהה, לגיסי היה כלב מסוג רוטוויילר שלא צריך לפרט על העצבים שלו, הכלב אומנם לא עבר שום אילוף או קורס וכו' אבל גיסי היה אליו קרוב ודאג להפוך אותו לצייתן ביותר וממושמע.
קרה מקרה שפינצ'ר מושתן התחיל לנבוח בטירוף עליו (על הכלב לא על גיסי חחח) וגם גיסי וגם הבעלים של הפינצ'ר היו נוכחים, יצאה איתו לטיול. האישה המפגרת התעלמה מהמקרה והגיס שלי הזהיר אותה שהפינצ'ר המעצבן שלה בסכנה כי הוא מעצבן את הכלב שלו (הכלב התעלם והיה אדיש) הפינצ'ר תפס תחת והתחיל פשוט לנשוך את הכלב שלו ברגל, הכלב לא הגיב ולא זז! הגיס שלי התחנן וצעק על הגברת המפגרת שתיקח את הפינצ'ר שלה, אומנם היא התעלמה, בסופו של עניין גיסי הורה לכלב לתקוף ותוך ביס אחד הפינצ'ר שכב ללא רוח חיים. במזל רב לא תבעו אותו ולא לקחו את הרוטוויילר להרדמה או משהו...
אבל זאת דוגמא שהכלבים הכי מסוכנים כל עוד הם צייתניים, הם לא מסוכנים כלל וכלל, וכמו שניתן לראות פינצ'ר גורם יותר נזק מהם, אלא אם אומרים להם אחרת.
ישן 25-10-2005, 16:11
  Scylla Scylla אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי MCA שמתחילה ב "אני מכיר כמה אנשים שישתחררו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MCA
ועוד משהו אם רוצים להעביר את הכלב למישהו אחר אפשר תוך שלושה חודשים
לאלף אותו ולהרגיל אותו לבן אדם חדש ...(כלומר המאמן החדש שלו)

להרגיל אותו לבנאדם חדש?

יש לי שאלה, אם תכיר מישהי, תבלה איתה 3 שנים, תתאהב בה ותרגיש שאתה לא קיים בלעדיה, פתאום היא תהיה חייבת ללכת, אתה תוכל להתרגל למישהי אחרת תוך 3 חודשים?

כלב זה יצור עם רגשות, געגועים ומשתנים שהם לא קבועים! יש כלב שיוכל תוך שבוע להתרגל לכלבן חדש ויש כלב שלעולם לא יוכל להתרגל לכלבן אחר ממי שהוא הכיר.

כמו בני אדם כלבים יכולים להתחבר יותר ופחות לכלבן שלהם, יש כלבים עם אופי יותר פתוח, שהם יזרמו עם כלבן אחר, ויש כלבים שפשוט ישארו אדישים לכל מי שהוא לא הכלבן שהם מכירים ולא אוהבים, יש כלבים שיהיו שבוזים ומדוכאים מגעגועים ויש כלבים שישמחו מכל בנאדם שמשחק ומפעיל אותם.

לסיכום כלב זה לא כלי. נקודה.
ישן 25-10-2005, 20:52
  drorkoren drorkoren אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל drorkoren שלח הודעה דרך MSN אל drorkoren

כמו שידידי (המורעל כמוני) כבר ציין ישנה אפשרות בעוקץ להשתחרר עם הכלב במיוחד ומדובר בכלבים מפלגת התקיפה שכן לרוב הם תוקפניים כלכך שפשוט אף אחד מלבד הנוהג שלהם לא יכול להתקרב אליהם..

כל כלב אמור לשרת בשני מחזורים ואם יתמזל מזלו של הכלבן והוא במחזור השני הוא יזכה לקחת את הכלב איתו.. לרוב הכלבים האלו יהיו בני 6-7..

הקשר בין הלוחם לכלב הוא כלכך עמוק שבתקופות שהכלבן לא נמצא איתו, הכלב מפסיק לאכול יורד במשקל ונכנס לדכאון , מאין חרדת נטישה..

בבית הקברות של הכלבים ביחידה מוצב פסל ובו רואים את הלוחם והכלב בנויים מאותו סלע,דבר הבא להעיד על הקשר החזק ביניהם שכן הם עשויים מאותו חומר ותמיד ביחד..

ישן 25-10-2005, 21:01
  Scylla Scylla אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי drorkoren שמתחילה ב "כמו שידידי (המורעל כמוני) כבר..."

אני מבין שאנחנו ניפגש בגיבוש (אם אני לא טועה בבא"ח אדם לא?)?

התקווה הכי גדולה שלי שהמגבשים יוכלו לראות בי את האהבה הכל כך גדולה לכלבים, ות'כלס חשבתי כל כך הרבה פעמים מה אני הולך להגיד בראיון אישי וזה נשמע כאילו אני מזיין את השכל אבל ברמות, אבל זאת האמת, אני מקווה שיוכלו להתייחס לזה כראוי!
ועוד דבר שאני מקווה להצליח זה המבחן עם הכלבים...! זה דבר שיכול להפיל אותך אחרי שעשית הכל בהצטיינות או לקרב אותך ממש לקבלה, אף פעם לא היה לי כלב אבל אני מאמין שאני אסתדר עם זה.

אומנם קשה לי לכעוס אבל רוב האנשים אם לא כמעט כולם שהולכים לגיבוש עוקץ באים לשם כדי להיות מובחרים, כדי לזכות ב"כבוד" ובהערכה וסתם כי אולי זה נראה להם נחמד לשרת עם כלב...

באמת שלא יהיה מאושר ממני אם אני אתקבל. אם אני מתקבל אני פשוט קורע את כל המשכורת הצבאית בכל פריט אפשרי שנושא בגאווה את סמל היחידה... מצידי שזה יהיה חצאית אני אלבש אותה אם יהיה עליה סמל של עוקץ ואני אדע שאני שם!
באמת שמצידי להיות "אפילו" בכלבי הצלה שנחשבים הכי פחות איכותיים...

קשה לתאר עד כמה אני רוצה להיות שם בניגוד לשאר היחידות שמעניינות אותי בעוקץ אני רוצה מהלב!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:17

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר