לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-10-2005, 22:10
  tamir.fri tamir.fri אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Rst שמתחילה ב "אוקיי"

באיזה אזור אתה גר?? (כדי למצוא חנות קרובה אליך)

אם הקניית מחשב לא כלכך דחופה לך אז אני ממליץ לך לחכות עד לסוף שנת המס של השנה הבאה כי ב2006 הרבה טכנולוגייות יצאו לייצור וזה יוזיל את המיחירים בהרבה. גם עכשיו אנחנו בתקופה שNvidia ו ATI נאבקות בטרוף וכל הזמן הן משתפרות אז כדאי לחכות שהן ירגעו ב2006. וגם הייצור של ה65 ננומטר יתחיל ב2006 ואז מעבדים ב90 ננומטר יהיו הרבה יותר זולים. וגם ווינדוס ויסטה תצא ב 2006 ותוכל להתקין על המחשב החדש ישר את הווינדוס ויסטה. גם קירור המים הולך להשתפר בהרבה בתקופה הקרובה. אני הייתי יכול להמשיך ככה עד 2006. אבל מה שאני בטוח זה שהרבה שינויים שאפילו לא הזכרתי בתחום המחשבים הולכים לקרות בשנת .2006

בתודה, חברת החשמל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-10-2005, 23:06
  תום מרילין תום מרילין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
זמן טוב לקנות מחשב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Rst שמתחילה ב "מתי הכי זול לקנות מחשב?"

דבר ראשון כפי שתפוחים אמר עדיף לסחוב כמה שאפשר עם המחשב שיש.
לאחר מכן, באמת נדמה לי שיש זמנים יותר טובים ופחות טובים, אבל זה עובד לשני הצדדים ואני אסביר.
למשל לפני קצת פחות משנה היה תחלופת דור בעולם המחשבים
התחילו לצוץ הצ'יפסטים החדשים של NVIDIA- NFORCE4 , תקן הPCIE שהחליף את הAGP בכרטיס המסך וכן תושבת ה939 למעבדי AMD ירשה באופן מוחלט את תושבת ה754 (כשהפסיקו ליצר מעבדי 754)
בנוסף חברות כרטיסי המסך הוציאו סדרות חדשות (ה6XXX של NVIDIA והXYYY של ATI)
מבחינת קניה לטווח ארוך (וגם קניה המאפשרת שדרוגיות טובה)- אז היה זמן מצוין, מי שהשיגה ידו יכל לקנות מחשב עם כל החידושים ולהיות שמח ומאושר. אולם גם לאחר חודשיים- שלוש, כשהרכיבים החדשים ירשו באמת את הישנים (ואז המחירים נהיו נורמלים) עדיין בהשוואה להיום מדובר במחירים יותר יקרים (ומדובר במאות שקלים לרכיב)
היום למשל, אפשר לקבל את כל החידושים ההם במחירים הרבה יותר נוחים, אבל מצד שני החידושים של אז הם לא לא שיא הקידמה הטכנולוגית (למשל כבר ישהעבדים כפולי ליבה, דור 7XXX של כרטיסי המסך)
אבל יש להדגיש שככל הידוע לי, עדיין אין תאריך קרוב ומוגדר לחידוש באמת מרעיש (כמו הNF4 או תקן הPCIE)
זמן באמת רע יהיה למשל אם מחר יכריזו על תאריך יעד ליציאת תושבת חדשה למעבד למשל עוד חודש.

אני מקוה שהייתי ברור. אם לא- קבל שורה תחתונה: אם יש צורך אמיתי במחשב חדש עכשיו זה זמן טוב לקניה.

נערך לאחרונה ע"י תום מרילין בתאריך 10-10-2005 בשעה 23:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר