לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2005, 03:49
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Socrates שמתחילה ב "התלבטות בנוגע לאתגר"

אביב, היי...

ראשית כל, האתגרים הללו אין בהם כדי לזכות בפרסים או "תואר" נכסף...
אנו נהנים מהאתגרים, משום שכולנו לומדים.. מתמונות של אחרים, מעצות של חברים בפורום, מעצמנו ומנסיוננו ועוד.

ה"קוד האתי" המסורתי אומר שהצילום עצמו מתבצע כמה שניות לפני ביצוע הצילום ועד כמה שניות לאחריו... כלומר - פעולת הצילום עצמה.
הרי אחר-כך, שולח הצלם את החומר שלו אל המפתח או המדפיס, על מנת שיעשה את המקסימום להציג את עבודת הצלם בצורה הטובה ביותר.

אתה צילמת... אני... רק עזרתי לך לראות איך אפשר להוציא מזה את המיטב.
אם תשאל לדעתי האישית, אין כאן חלילה משום פגיעה או עבירה של אף אחד מהחוקים המוסריים ולכן תמונת הפורטרט של הילדה בהחלט רשאית להשתתף.

שלוש התמונות האחרות המוצגות כאן, "סובלות" לדעתי מכמה וכמה ליקויים שהופכים אותם בעיניי לטובות פחות מתמונת הפורטרט.

הראשונה - החיתוך צפוף מאוד וקרוב מדיי לדעתי.הייתי מציע למשל צילום באורך מוקד מעט נמוך יותר (להתרחק מעט) ולהצמיד את תנועת היד קרוב לחלק השמאלי התחתון, אך מעט קרוב יותר לכף היד מאיזור השיערות המופיע כאן בתמונה

זו אילוסטרציה למשל, שלדעתי היה נכון לצלם בה את התמונה... זו כמובן המלצה בלבד

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

שתי התמונות האחרות "מבולגנות" מדיי וחסרות נושא ממשי. היה אפשר אולי לפתח את נושא המנורה, או אולי הבקבוק.. על מנת לתת הרגשה ישנה..
כרגע, התמונות הללו לא ממשות את הפוטנציאל...

זו כמובן דעתי בלבד...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-09-2005, 15:48
  משתמש זכר Socrates Socrates אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.02
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "אביב, היי... :) ראשית כל,..."

ברור לי שאין כאן כל פרס. לו היה כזה, לא הייתי מתלבט - לא הייתי מעלה את התמונה כלל...

התמונה של היד המחזיקה סיגריה - בעת הצילום התכוונתי שהיד תתפוס חלק ניכר משטח התמונה. בגלל זה חתכתי בטעות את הציפורן . המקור הוא עם קצת יותר מרחב מימין ומשמאל ליד, אלא שבהעברה לשחור לבן נוצר מין פס בהיר יותר בצד שמאל (בגלל שהרקע לא היה אחיד) ולכן ביצעתי חיתוך (crop).

בנוגע לשתים האחרות - הכוונה היתה ליצור צילום שהוא בהשראת רישומי טבע דומם (סגנון מסויים בו מופעים אוביקטים שמשדרים מיסתוריות, הרבה פעמים יש שם גולגולת וציטוט מספר קהלת או איוב). חשבתי שבהמרה לשחור לבן אצליח ליצור תחושה של רישום כזה. אני מבין שלא הצלחתי להעביר את זה טוב... אני אמשיך לנסות.

בכל מקרה תודה רבה.

אביב
הארות והערות תמיד יתקבלו בברכה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר