לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2005, 11:09
  קופדנוטס קופדנוטס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
לא אוהב את הדיון בסמנטיקה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "ומה היתה שם, אם לא חבורה שניסתה לרצוח?"

נטען כי אין גופה לכן אין לינץ'
ועכשיו נטען שיש רק "מנסה לרצוח" אחד ולכן שוב אין תוקף להגדרה לינץ'

ואני טוען שזה חסר חשיבות כמו שחסרה כל חשיבות השאלה "מי התחיל" ...... היה שם אקט מכוער ומטריד שאינו משקף את מעשי רוב רובם של התושבים במקום , והמעשה המבחיל הזה מטופל ע"י רשויות החוק ....... ואני בטוח שאם לא יהיו ויכוחים על דיקדוקי לשון וו' החיבור וה' הידיעה אפשר יהיה לשמוע גם את לידור מסכים (אחרת עוד יקום מישהו שיקרא לו לשתוק עד שיעזוב ת'ישיבה ויתגייס לצבא).

נערך לאחרונה ע"י קופדנוטס בתאריך 14-07-2005 בשעה 11:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-07-2005, 10:29
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
קשה להתייחס לגופם של דברים כשאתה מתבל אותם בשקרים של פ"ש
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי לידור שמתחילה ב "תתיחס לגופם של דברים בלי לברוח לאנשים שאתה שולל על הסף."

אני מאוד מאוד כועס. כי מי שהעליל על חיילות צה"ל שנרצחו על-ידי מחבלים, כי היו עסוקות באורגיה, יצר עכשיו עלילת דם חדשה, לפיה הצלמים שהצילו את הנער מלינץ' (ובכך גם את כבודה של ישראל ואת כבודנו כיהודים), ביימו למעשה את כל העסק. כשהשקר הזה משתרבב כבדרך אגב לדבריך, את למעשה משתף איתו פעולה ותורם לכך שהשקר הזה עוד יתקבל כעובדה. אני לא מוכן לתת יד לכך.

אחרי שהבהרנו את הנקודה הזאת, אתייחס לגופם של דברים: אני מגן כאן על הכבוד שלנו כבני-אדם. גם נער שזרק אבנים וראוי לעונש - אסור שייעשה בו לינץ' על-ידי חיות אדם, שגם הם לא היו בדיוק שיות תמימות בכל הפרשה הזאת, מראשיתה.
אם נגבה מעשים כאלה או נצדיק אותם - לא נהיה שונים מאלה שאנו כל-כך מתעבים, ובצדק.

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

ישן 14-07-2005, 11:35
  קופדנוטס קופדנוטס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
מתוך כתב האישום נגד סיטרין ............
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי לידור שמתחילה ב "אני מנסה להכניס דברים לפרופורציה נכונה."

מתוך כתב האישום עולה כי הפלשתיני נעצר ע"י חיילי צה"ל עקב השלכת האבנים , הוא הובל ע"י קצין צה"ל לכיוון הג'יפ הצבאי שהיה מטבע הדברים בצד בו שהו המתנחלים ואז התנפלה עליו החבורה ותקפה אותו ומכאן התחיל כל הארוע להתגלגל....... עוד מוזכר בכתב האישום כי סיטרין איים באלימות על החובש הצבאי (מישהו הזכיר שמדובר בחייל תושב התנחלות סמוכה) כיוון שזה ניסה לגונן על הפלשתיני.

קצת מגוחך לאור הדברים הללו לטעון על אפלייה במעצרים

ישן 14-07-2005, 11:51
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
שים לב מי התחיל בידוי האבנים - ועל מי
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי לידור שמתחילה ב "אני מנסה להכניס דברים לפרופורציה נכונה."

יומיים לאחר מכן ריסס אלמוני על קירות הבית ובין היתר כתב "מוחמד חזיר", וזאת בכדי לפגוע ברגשות הפלסטינים במקום. כאשר הגיעו כוחות צה"ל וביקשו למחוק את הכתובת, ניסה אחד מהפולשים למנוע מההם להיכנס לבית ואף קילל אותם וקרא להם בשמות גנאי כגון "נאצים". כשניסו החיילים לעצור את הפולש, יידו אזרחים שעמדו בקומה השניה אבנים וחפצים לעברם.
על פי כתבי האישום, היו סיטרין וקריספין בין הפולשים לבית במואסי ואף השתתפו במעשי האלימות במקום. הם לא נענו לבקשת חיילי צה"ל שהגיעו למקום להפסיק ביידוי האבנים, שהושלכו גם אל עבר פלסטינים במקום. במהלך האירוע נפגעו חיילים מיידוי האבנים, ובהם קצין צה"ל שנפצע בראשו.

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:16

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר