לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-09-2012, 15:58
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
גם טייואן נכבשה ע"י היפאנים באותה עת. לא זה הבסיס לבעלות עליהם...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי בנג'ו שמתחילה ב "האיים היו שייכים ליפנים עוד..."

אי אפשר לקבוע מי צודק - אבל ברור לגמרי מה הכיוון המרשים שאליו צועד הסיפור: יפאן וטייואן שעומדות ומשתאות אל מול ענק סיני, רק כדי לגלות (כמו כל בעלת ברית אחרת של אובמה), שמאחורה אין אף אחד...

בטיוואן, ביפאן (וגם בדרום קוריאה) יש מחנות שכבר שנים מדברים על יצירת הרתעה גרעינית עצמאית. להבדיל מאיראן ושאר מדינות עולם שלישי - בנמרים האסיאתיים מדובר בסה"כ על החלטה, שכמה חודשים אחריה כבר יהיו רש"קים גרעיניים מוצבים על טילים (במקרה של יפאן, גם על טילים בין יבשתיים, אם יחושו צורך בכך...). הגיבוי האמריקני המפואר (או יותר נכון, העדרו המוחלט) מחזק מאוד את המחנות האלה, ואני לא אהיה מופתע אם תהיה תזוזה בכיוון (גם אם לא תהיה מוצהרת - משהו בסגנון העמימות שלנו).

ייאמר לזכותו של "האחד" שמגע הקסם הבינ"ל שלו מורגש בכל מקום בעולם. האיים הללו היו שקטים במשך עשורים...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-09-2012, 18:43
  משתמש זכר בנג'ו בנג'ו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "גם טייואן נכבשה ע"י היפאנים באותה עת. לא זה הבסיס לבעלות עליהם..."

אני יודע שמול הטייוואנים אובאמה הפקיר אותם ע"י זה שלא שש לחתום על עסקת נשק בשביל לרצות את סין, מה שלא ממש עזר ורק הרע את היחסים עם סין. איך הוא בידיוק הפקיר את יפן ואת קוריאה? אתה בא להגיד לי שאובאמה גם נתן לצפ"ק אוכל תמורת הפסקת פרוייקט הגרעין? אני יודע שהדרום קוריאנים חטפו בזמן האחרון מהצפון ולא הגיבו, זה גם קשור לאובאמה?

בנוגע לצבאות, היפנים אני חושב יסתדרו בכל מקרה.. יש להם את אחד הציים החזקים בעולם עם יכולת נצ"ל טובה למדי, תעשייה שיכולה לבדה לייצר מטוסי קרב ומסוקים, בנוסף לזה שהמערכות הגנה שלהם על ספינות הן טובות למדי. היפנים קוראים לצבא שלהם צבא הגנה עצמית והם מוגבלים בכלי נשק שיכולים לייצר בגלל מלחמת העולם אבל אני חושב שמיום ליום מדובר יהיה בצבא שיהפוך לאחד בעל יכולות התקפיות שלא תלוי בארצות הברית. אתה בטוח שליפנים יש טילים ביניבשתיים? ממה שידוע לי אסור להם..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר